reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

witam :-)
gosiak - nasz Jaś jest zdecydowanie typem "nosidupy " :tak: i niestety ma to czego się domaga - noszony i przytulany . dopiero jak mocno zaśnie to da sie go odłożyć do łóżka .
kingusia - najlepsze życzenia dla męża i gratuluję sprzedaży auta :tak:. ale tym winkiem smaczku narobiłaś - też lubię różowe.
robaczku - no no to produkcja mleczka u Ciebie pełną parą idzie :tak:. na zdrówko Hubisiowi :-). ale Ci zazdroszczę rozmiaru sukienki:tak:.
smile - Franek i tak długo dał Ci w nocy spać. Złote dziecko . My dziś od 24 do 3 nie spaliśmy wogóle. za dużo spał w ciągu dnia.
madzia - a gdzie się wybieracie ? kiedyś dzieci wystarczyło wpisać do paszportu rodziców.
anilek - zdrówka dla synków
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny

Dziekuję bardzo za wszystkie słowa. Wiele to dla mnie znaczy, naprawde. Dobrze, ze jest miesce gdzie moge sie wygadać, nie tylko o tym złe, ale i dobre.

Gosiak łatwo maluszka przyzwyczaic do spania na rękach ;) Wiem coś o tym.
Krzysiek usypiał sam w kołysce lekko huśtany, albo w łóżeczku, ale Olenka kocha być tulona. Nie żałuje jej. Dzisiaj w nocy spała ze mną, posciel tak cudownie pachnie ;)

Kingusia Ola nie tylko sie obsikuje, ale i coś wiecej, po sama szyje :)
Moze pora zmienic pampki na wieksze?


My sie dziiaj kisimy w domu. Krzysiek jest nie do zniesienia, Ola tez marudna. Pada od samego rana, nawet na zakupy nie dałam rady jechac, ale chyba musze spakowac towarzystwo i chociaz do Biedrnki podskoczyc, ale jak sobie pomysle o tym ze tyłki i tak nam zmokną to mi sie nie chce.
Nie mam obiadu dla Krzysia, dobrze Ola jeszcze na mleku, bo kiepsko by było dzisiaj i z nią.
Strasznie niezorganizowana jestem od paru dni :( Czuje sie bezradna :(

Palin a wy juz o siebie? Czy u rodziców?
Niezła historia z tym kontem. Mam nadzieje, ze wszystko sie pomyslnie zakonczyło!
Mikołaj jak na syna wojskowego przystało starsznie zdyscyplinowany :D Ciekawe czy mu tak zostanie ;) Pewnie już tata o niego zadba zeby sie nie rozbestwił ;)
 
no to poprasowalam sobie:dry:

MatkaEwa - genialne okreslenie "nosidupa" :-D i pasuje jak ulal:-D
A to Tymkowaty wczoraj po kapieli

IMG_9335.jpg

Xez - tez nie chce mu zalowac, wiem, ze tego potrzebuje, ale moje rece juz do ziemi sa...i nawet nie mam kiedy podstawowych rzeczy zrobic w domu, az mi zle z tym.
 

Załączniki

  • IMG_9335.jpg
    IMG_9335.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Mój także kocha być noszony. Lubi się rozgladać po domku. W sufit w kuchni potrafi się i pół godz patrzeć:-D Uwielbia też swoje łóżeczko i często noszony lub po karmieniu płacze i trzeba go tam odłożyć. Wtedy się uspokaja;-)
W nocy też w miare ładnie spi. Wczoraj zasnął o 23 potem pobudka o 3.30, 6, 9. Widzę, że teraz też zasnął więc mam troszkę czasu na bb:)

Wczoraj odebrałam decyzję z mopsu w sprawie becikowego i dostałam:tak: Więc pod koniec miesiaca wybieramy się na większe zakupy dla dzieciaczków:tak:
 
no to poprasowalam sobie:dry:

MatkaEwa - genialne okreslenie "nosidupa" :-D i pasuje jak ulal:-D
A to Tymkowaty wczoraj po kapieli

Zobacz załącznik 571357

Xez - tez nie chce mu zalowac, wiem, ze tego potrzebuje, ale moje rece juz do ziemi sa...i nawet nie mam kiedy podstawowych rzeczy zrobic w domu, az mi zle z tym.

Śliczny!

Gosiak a myslałas o chuście? Bo wiesz... nie tak łatwo odzwyczaić malucha od zapachu matki.
Jak mi Ola marudzi a mam cos do zrobienia to chusta i latam z nią. Wczoraj tak odkurzałam, bo miała gorszy dzien i nawet nie myslała spuszczac mnie z oka, ani leżec spokojnie.
Dla mnie chusta to zbawienny wynalazek i szczerze polecam :)

Paulunia super, ze becikowe przyznane. Swoja droga teraz cieżko o nie chyba, co?
Nam niestety nie przysługuje bo mamy za wysokie dochody, a zwłaszcza w tamtym roku podatkowym, bo maż miał dodatkowy etat w instytucie, do tego o wiele lepiej płatny niz jego głowne zajęcie...


Ola też spi. Myslałam, ze juz dzisiaj nie zaśnie.
Krzysiek sie zabawł troche wiwec ja sie relaksuje kawką. Musze cukier zmierzyć, bo chyba mi strasznie spadł, bo nie dosc ze senna jestem to jeszcze tak mi sie chce czegos słodkiego, ze chyba torbe cukru wsunę.
 
Xez dobrze że piszesz. Dasz sobie radę, zorganizujesz się. Masz wspaniałe dzieci i to jest najważniejsze :tak:
Co do pampersów to może masz rację. Też się ostatnio zastanawiałam czy nie kupić jej dwójek, ale w sumie mieści się w te newborn... sama nie wiem...
Gosiak ale słodki Tymek :-)
Paulunia nam też na szczęście przyznali becikowe ale jeszcze nie dostaliśmy przelewu a decyzja była w zeszły wtorek.
Podobno 2 tygodnie mają.

edit krokiety zrobione. Jeszcze sałatka ale Laura się budzi więc chyba będzie przerwa.
Ja już padam :dry:
 
Hej Kobietki!

Od rana zbieram się za napisanie tego posta:no: Nocka dobra, nie będę narzekała, oby każda taka była. Maleńka zasnęła o 21, potem karmienie o północy, 3.30, 5.00, 7.00 - poranna toaleta i wyjście na dwór. Zosia dziś od rana marudna jest, ciężko jej zasnąć, a jak przyśnie to zdarza jej się zapłakać przez sen. I my też borykamy się z trądzikiem niemowlęcym - dostaliśmy żele i smarujemy od wczoraj. Mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy.

Dopiero co zjadłam śniadanie, a trzeba brać się za obiad. W międzyczasie zrobiłam dwa prania, odkurzyłam i sprzątnęłam w kuchni. Czeka mnie jeszcze łazienka do wymycia.

Robaczku co to za kawka laktacyjna?

Gosiak
ale z Tymka super chłopak!

Jejku, Wy piszecie o tym jak Wasze dzieciaczki lubią zasypiać w łóżeczkach. U nas Zosia zasypia, ale w nocy po karmieniu, a tak to na rękach i musi dobrze zasnąć, by można ją było odłożyć.

Kingusia najlepszego dla ślubnego! Dziewczyno, krokiety robisz?! Wow, podziwiam. Ja wybieram szybkie rzeczy do zrobienia:dry: A jak mieliśmy gości, to ciasta kupne. Wstyd:shocked2: Tym większy, że ostatnio Dmuchawiec piekła aż 3 ciasta!

Bona
nie dziwię się,że jesteś dumna z Michasia - ja tez już myślę, jak nasza córeńka zniesie te wkłucia.

Xez jesteś kolejną osobą, która zachwala chusty - widocznie to świetny wynalazek. Ja na razie nie wyobrażam sobie zakupów z dzieckiem:confused::shocked2: Tym bardziej, że na te większe musze jechać autem. Bo w naszych sklepach to bezproblemowo.

Maleńka śpi, także odpalam motorek i lecę robić całą resztę...
 
Ostatnia edycja:
Kingusia wydaje mi sie, ze to czas najwyższy na dwójeczki. Krzysia przesadziłam na dwójki niemal od razu, bo był kawał chłopa, Ola na dwójkach też chyba od miesiaca jest. Są dłuższe w stanie, jedyny problem to taki, ze maja wieksze wyciecia na nogi i moze bokiem wylatywac, wiec to znak ze jeszcze nie pora na wieksze. Ale kup i zobacz. Nie zmarnuja sie. Jak nie teraz to za kilka tygodni sie przydadzą ;)
 
Kingusia u nas zasiłki, becikowe itp wypłacane są do końca miesiaca więc pewnie po 20 będzie przelew:tak:
Xez no troszkę załatwiania jest ale warto. My dostaniemy 2000 plus 77zł na kazde dziecko do końca listopada. Potem już rodzinnego mieć nie będę bo dochody z 2012 roku za wysokie są

Co do pampersów to ja już z 3 tyg temu zmieniłam na 2:tak:
 
reklama
Xez Laura na początku tonęła w jedynkach ale masz rację. Kupimy teraz dwójki i zobaczymy. Jakby były za duże to będą na później.
 
Do góry