reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

10.jpgMikoto prosze :-)
 

Załączniki

  • 10.jpg
    10.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Posprzątałam górę domu , umyłam balkon i czekam na poród .
Anula - Ty to niezła jesteś :-D !!! Z tym przystojnym lekarzem czarnoskórym . Nieźle nieźle .... Na chwilę przed porodem .
Może będzie poród odbierał ;-)???? Tak na poważnie to mam nadzieję , że lekarka proroctwo wypowiedziała i urodzisz w najbliższych godzinach.
Kingusia - nie wiem czy Ci już pisałam ale cieszę się , ze jednak , pomimo oporów , karmisz malutką piersią :tak:. Zdjęcie super !
Gosiak - no mam nadzieję ,ze już więcej Cię nie odeślą . Trudno uwierzyć , ze tak to tam wygląda .

Kto dziś rodzi w nocy ???? Asiulka no nie???? Pisała , ze jej wody odeszły - ale ma fajnie ... Trzymam kciukasy &&&&&
 
cześć dziewczyny! Niedawno wróciłam od fryzjera, od razu lepiej się czuję.
Madzia mężowi przysługuje 14 dni opieki jak będziesz po cc. U nas w szpitalu zgłasza się to ordynatorowi w trakcie ostatniego badania przed wypisem.
Gosiak - współczuję takiego traktowania w tamtejszych szpitalach.
Mikoto - skąd ty Kobieto masz tyle siły i paweru. Ja to się ledwo toczę a jak coś robię to z przerwami.
 
MatkaEwa powiem Ci że dalej mam opory :/ mam wklęsłe brodawki, karmie ją przez te silikonowe nakładki, męczące to jest trochę... :dry:
W szpitalu już się modliłam o to żeby wyjść do domu i w razie czego dokarmić ją butlą, ale na razie walcze.

Wrzucę jeszcze jedno, moje ulubione :-)
5.jpg
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    80 KB · Wyświetleń: 47
MatkaEwa trzymam kciuki, żebyś się doczekała!

Asia ja w ciąży się stopuję
iconwinkau4.gif
Ja też musze się wybrać do fryzjera, ale to raczej już po porodzie - tym bardziej, że i tak noszę teraz włosy częściej związane, a że nie farbuję to i tak mi się nie śpieszy.

Zjadłam kolację, włączyłam TV - Opole dzisiaj
tapeviolon.gif
Zaraz idę się umyć i będę się relaksowała i odpoczywała
zen.gif
Dzisiejsza pogoda dopisała i nawet zrobiłam więcej niz planowałam:
- okna pomyte ( pomoc miałam, także szybko poszło)
- firanki poprasowane i powieszone
- kwiatki pomyte
- 4 prania zrobione
- wczorajsze pranie pochowane
- pościele uprasowana, czeka na jutro, to zmienię
- zakupy weekendowe spożywczo-drogeryjno-chemiczne zrobione
- odkurzone
Reszta zostawiona na jutro - kurze, mycie podłóg, kosze. Myślę, że powinnam się wyrobić jutro ze wszystkim, co sobie zaplanowałam. Niedzielę zostawiam na reklaks i goszczenie się, a poniedziałek rezerwuję dla siebie - chcę się ogranąć do szpitala, posprawdzać torby, dopakować do końca.
 
Melduję się tylko na chwilę, bratanica była dzisiaj dosyć grzeczna, więc jakoś czas minął. Truskawki przywiezione prosto z pola, już zrobiłam dżemik i mus. Teraz już Filip może wychodzić, ale chyba nie słucha mamusi, bo nic się nie dzieje....
 
Mikoto - ja byłam zafarbować i podciąć włosy mimo że też noszę je związane. Obawiam się że po porodzie nie dała bym rady iść przy dwójce małych dzieci.
 
reklama
Do góry