reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Paulus - Dzika ma rację. Oceń według siebie (facet nie da rady być bardziej kompetentny w tej kwestii). I jak coś - jedź na IP.

Ja skurczy nie czuję, ale Mikołaj strasznie mi na biodra napiera i w kroku czuje, jakby mi ktoś na siłę rozwierał (nie boli, ale jest nieprzyjemne). Schizy dostanę przez to czekanie...:baffled:
 
Pauluś jak nie przechodzą po zmianie aktywności i nasilają się to jazda na IP .
Palin - ja też mam taki nacisk w kroku i na biodra . Już się śmieję , ze Jaś bez skurczy się wypcha na swiat
Sara - mam nadzieję , że hormonki odpuściły i już się nie smutasz
Idę się położyć . Kciuki za te które rodzic dziś jeszcze będą ( nigdy nie wiadomo ) .
Dobranoc .
 
Ja tez nie śpię, ale z telefonu fatalnie się pisze. Wróciliśmy właśnie z urodzin (domówka) ale było super! Dawno się tak nie uśmiałam! W sumie zostalibyśmy dłużej ale Piękny mial już banie... Teraz śpi obok a ja nie potrafię. Idę nadrabiac pozostałe wątki:) Paulus daj znać jak tam.
 
Jestem, skurcze co 5 czasami nawet co 4 minut. Dzwonilam do szpitala, kazali jeszcze poczekac i jak beda czestsze to jeszcze raz dzwonic. W Anglii dopiero jak co 3 minuty sa to pozwalaja przyjechac, dziwnie dla mnie. Boli mnie caly dol brzucha, plecy i skurcze opasajace caly brzuch i krzyz. Jak dam rade napisze pozniej, jak cos konkretnego to do sary smska:-)
 
Paulus kciuki zaciśnięte, żeby się rozkręciło :) U mnie znów nocka skurczowa, z której poza totalnym przeczyszczeniem nic nie wyszło. Lekarz, jak mnie we wtorek zobaczy to się zdziwi ;) Lecę robić kawkę i będę nadrabiać
 
Dzień dobry. Widzę , ze Pauluś się w nocy rozkręciłaś :tak:. Kciuki i czekam na radosną nowinę .
U mnie nic się nie działo - cisza , noc przespana .
Palin - nie zostajesz sama z tym czekaniem . Jeszcze nas tu trochę zostało niecierpliwie wypatrujących potomstwa ;-). ja też już mam niewyróbkę . Dziś będzie dłuugiii spacer .
Słonko za oknem - ciekawe na jak długo ....
 
reklama
Witam się w tę pochmurna niedzielę
hello.gif


Wstałam o 7, popijam herbatkę i zastanawiam się co zjeść na śniadanie - może płatki z mlekiem?
mysli_2.gif
Nawet się wyspałam. Miałam Wam jeszcze coś skrobnąć wczoraj wieczorem, ale położyłam się i jak tylko wzięłam gazetę do ręki, tak oczy mi się zeszły. Ja już wyszykowana do wyjścia- najpierw kościół, potem zakupy, plan na dzisiaj - dokupić brakujące ciuszki dla Maleństwa.

Kingusia trzymam kciuki!

Paulus mam nadzieję, że wszystko pójdzie w odpowiednim kierunki i nabierze tempa - tak, że za chwilę będziesz tuliła swoje Dzeciątko!

Palin ale film Ci się podobał?

MatkaEwa przynajmniej trochę słońca macie- a u nas zachmurzenie totalne
 
Do góry