reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

isis ja biore tylko kwas foliowy. Na wizycie w zesżlym tyg gin powiedział zebym jeszcze nie brała witamin bo to za wcześnie poza tym wspomnial ze w witaminach dla cieżarnych jest spora dawka zelaza ktora właśnie moze powodowac uporczywe zaparcia.

W nocy wstaję na siku jakieś raz/dwa razy.... Od jakichś 3 dni nie mam apetytu, czuję jakąś taką kluchę w żołądku która odzywa sie za każdym razem kiedy chcę coś zjeść. Mdłości ani wymiorów na szczęście nie ma (tfu tfu). Śluzu nadal duzo, brzuch płaski jak deska, piersi to już chyba o 2 rozmiary mi sie powiększyły, bolą nadal bardzo. Są dni ze cały dzień chodzę nieprzytomna, przysypiam w każdym miejscu w każdej pozycji... A są też dni kiedy mam takiego powera że całe mieszkanie wysprzatam i robie wszystkie inne zalegle porzadki... Zdecydowanie wolę tę drugą opcję :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Właśnie zrobiłam drugi test i werdykt jest pozytywny:-D Czyli bedziemy mieli trzeciego dzidziusia. Jestem w 5 tygodniu. Pozdrawiam Was i będę zaglądać, jeśli mogę:tak:
 
Dziewczyny, a powiedzcie mi czy wy bierzecie jakieś witaminki czy tylko sam kwas foliowy??? Ja biorę Femibion Natal Classic (zostało mi jeszcze parę tabletek, bo brałam je również w czasie starań o dzidzię) i tam jest 800mcg kwasu foliowego (to jest 0,4 czy 0,8 mg???) czy to wystarczy czy brać dodatkowo jeszcze?

isis dzisiaj zakupiłam właśnie ten fembilon natal clasik i zamierzam zacząć brać bo tak mi włosy wypadają i cera masakra tzn syfy atakują do tego mega zmęczenie że pewnie brakuje mi witamin nie jem zbyt dużo warzyw a z owoców wchodzą mi tylko jabłka wczesniej jadłam banany ale teraz jakoś nie za bardzo mi wchodzą więc może te witaminy mi pomogą a zaszkodzić nie zaszkodzą skoro biorą je kobiety planujące ciąże i całą ciąże kwasu foloiwego dodatkowo nie będę brać bo te witaminy zawierają już odpowiednia dawkę nie ma co przesadzać z ilością kwasu mam nadzieje że dobrze sie będę po nich czuć sa dość duże rozmiarowo :eek:
 
dmuchawiec kochana witaj!!!! razem na lipcowie i razem na czerwcowie :-D spokojnej ciąży :-D

hehehe mam tu już kogoś z lipcowa, kogoś ze wspomagaczek i być może się ze staraczek jeszcze jedna [lub dwie] pojawi[ą]
oby to był nasz szczęśliwy miesiąc ten czerwiec 2013 :-D
 
Ostatnia edycja:
Teri łyka się je szybciutko, są śliskie ;-)

Dziewczyny jak ja będę tak co chwilę podjadać to już się boję co to będzie :szok: Ale tylko jak mam coś w ustach to mnie nie mdli :-D
 
Nadrobiłam ufff..........

Witam nowe Mamusie!!!

Jeśli chodzi o witaminy to ja biorę kwas i jod (przepisane przez DR.)
Ze spaniem u mnie tak jak i u Was jak już się obudzę to zasnąć nie mogę :eek:
Mam pytanie: Czy Wam też tak urosły piersi?? I też tak bolą??

W sobotę wylądowałam z plamieniem w szpitalu. Na szczęście wszystko w porządku ale polska służba zdrowia :no::wściekła/y: oj powiem Wam, że wkurzyłam się bardzo!! Aż się opowiadać nie chce. Wypisałam się na własne żądanie.

Miłego i spokojnego tygodnia życzę wszystkim.

Co do L4 to ja myślę, że od grudnia pójdę.
 
Troszkę Was poczytałam , ale ciężko nadrobić :tak:

Mi też brzuszek wywaliła, aż nie wiem czy nie mam za dużego:-D Może zrobimy wątek zdjęć naszych brzuszków:confused:

Ja do lekarza chyba się wybiorę 31 pazdziernika , bo muszę na 1 listopada mieć zwolnienie, koniec tyrania idę na L4 :happy2:

Dzisiaj mój endykrynolog powiedział , że mogę powiedzieć mojemu ginowi , że on jest za CC :-) Ulżyło mi.....
 
Hej dziewczyny. Wpadam sie zameldować. Praca, domi i mdłości nie pozostawiają mi czasu na nic więcej. Z utęsknieniem czekam na L4 bo nie mam na nic siły po prostu.Pozdrawiam więc wszystkie i pamietajcie mnie zanim będę online:-D
 
reklama
Do góry