reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzika- dwójka dzieci w podobnym wieku to dużo lepiej niz jedno dziecko-wbrew pozorom:tak:. Pszczoły po przebudzeniu od razu zabierają sie za zabawę- i przez pierwsze dwie godziny bawią się dośc zgodnie:-D Sprawaiją wrażenie jakby mnie wcale nei potrzebowały. Więc korzystam póki mogę bo potem jednak trzeba je trochę ogarnąc- ubrac, nakarmic, wyjść na spacerek, za obiad się brać. Generalnie nie narzekam. Jak sie chce, to wszystko można z nimi zrobić:tak:

Kawusia gotowa:tak: I mam jeszcze szarlotkę do kawki:tak:

Sembo- stratowana przez żubry bym się czuć nie chciała więc nie zazdroszcze. Za to od pobytu w szpitalu u nas zero seksiku:-( i już baaardzo tęsknię:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
i ja się witam, dzisiaj chłodniej u nas hmmm ale słonko próbuje się przebijać na szczęście.
Korba, Teri - cieszę się, że jesteście już w domku. Życzę Wam szybkiego uregulowania się laktacji :) Widziałam fotki dziewczynek na fb - cudowne są !!!!
Kingusia - oby się już całkiem skurcze uspokoiły :) jak coś to nas informuj - w razie czego na fb masz mój nr, proszę o info :)
Palin - miłego spotkania w starej szkole :) i dziękuję za info od Xez :*
Paulunia - super, że gorączka małej przeszła, oby szybciutko całkiem wyzdrowiała

Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje :) nie mam na nic siły od wczoraj :( ciągle bym leżała :( Loli daje popalić. Żebra i pod żebrami bolą niemiłosiernie, do tego ból kręgosłupa, tych przeklętych kości łonowych :( coś mnie zaczyna kłuć w pochwie - aż nieprzyjemne i bolesne :( a maluszek napiera na odbyt :( Niech jeszcze z tydzień wytrzyma ;( Jutro wieczorem wizyta - zobaczymy czy coś się zaczyna czy cisza ehhhh Ostatnio tj prawie 2 tyg temu szyjka była na 2,5 cm, ale może to dziwne uczucie to oznaka skracania się ? już sama nie wiem bo z Tosią dosłownie nic mi się nie działo, żadnych skurczy przepowiadających, żadnych twardnień brzucha, w dzień porodu wiedziałam że to już, a teraz siedzę jak na bombie i zastanawiam się czy to to czy nie to ;(
ps- torby wczoraj zostały spakowane, badania chronologicznie ułożone, tylko dopakowac kosmetyki - ale to musi mi się kosmetyczka wyprać a pasta i szczoteczka przynieść ze sklepu ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się Kochane!

Przepraszam, ale dopiero Was nadrobię...
Ja od wczoraj przyjeżdzam do mamy na cały dzień. Boję się już siedzieć sama w domu poza Warszawą. Tutaj do szpitala mam 10min drogi spacerkiem... więc na upartego sama mogę sie przetransportować w razie w.

Wczoraj byłam na usg. Gin pow, że ciąża jest już donoszona, więc w każdej chwili można rodzić. Torbę mam spakowaną u mamy :-)

Teraz lecę Was poczytać. Miłego dnia!!
 
czesc dziewczynki
jakos ciagle nie mam czasu, dzis mnie czeka egzamin, zagladam tylko do hotów ;)
a od jutra moja ciaza bedzie donoszona;)))))))))))))))))))))) tak sie ciesze;)
sciskam wszystkie babeczki i zycze powodzenia, bede sie odzywac w miare mozliwosci;)
 
Anula- nie zazdroszcze samopoczucia. Dobrze, że jutro masz wizytę:tak:

Dziewczyny czy wywoływałyście kiedyś zdjęcia w rossmanie? Jak to wygląda? A jakość tych zdjęć?
 
Dzien dobry :)
Czytam was codziennie ale jakos weny brak zeby pisac... Wczoraj chyba zaczal mi czop odchodzic, poszly juz 3 porcje takiego gluta. Zaczyna sie oczywiscie teraz jak chce juz wytrzymac w dwupaku do komuni a 25 przeciez pelnia, pamietam ze na majowkach byl szal porodowy wlasnie w pelnie. Podziwiam was za to sprzatanie i wogole ja to juz jestem jak kaleka, caly dzien bym lezala nie mam sily na nic. Jak rano pozmywam to juz jest wyczyn :baffled: Jeszcze ta pogoda dobija caly tydzien mialo padac, burze byc i co? oczywiscie nic z tego, ani kropelki...
 
Hej kobietki. Nadrobić przeszło 15 stron i wszystko spamiętać jest niemożliwe więc proszę o wyrozumiałość, że każdej nie odpiszę. My ciągle w trójpaku i oby jak najdłużej. No i potwierdziło się, że Ala jest większa niż Ewa i podejrzewają hipotrofię. Na razie nie jest duża i nie będą rozwiązywać wcześniej. Czekamy co się samo okaże.

A wy to paskudki wredne jesteście. Narobiłyście mi smaka na arbuza. Jak ja go mam dostać w szpitalu??!! :-D

Będę się odzywać do was jak tylko będę mogła. Trzymajcie się kochane.

Teri byłabym zapomniała - GRATULACJĘ kochana!!
 
Mama kubulki - powodzenia na egzaminie!!!
Dmuchawcu - ja wywolywalam zdjecia w rossmannie nie raz. Wychodza ladnie, ale trzeba koniecznie zaznaczyc, jeden rozmiar zdjec..tzn jak wsadzisz tam pen driva(najlepiej z nim pojsc a nie ze swoja plyka) i pokaza CI sie wszystkie zdjecia, po wybraniu tych co chcesz wywolac koniecznie wejdz w opcje zmien format(czy cos takiego) i zaznacz raz jeszcze wybrany przez Ciebie. W innym przypadku zjdjecia moga wyjsc roznych rozmiarow, czasem dziwnych. A potem nagraj zdjecia na sklepowa plytke :tak:
 
Gosiaczku- dziękuję:tak: Planowałam nagrać zdjęcia tylko te wybrane do wywołania. Teraz mają promocję. Przy zrobieniu minimum 120 zdjęć cena 0,29gr za sztukę. A te zdjęcia są od ręki? To znaczy idę z penDrivem, a wracam ze zdjęciami czy trzeba je odebrac nastepnego dnia?
 
reklama
dmuchawiec u nas trzeba cvzekac na wywolanie, bo gdzies te pliki zawożą i musialam kilka dni czekac, ale ostatnio to było ze 2 lata temu jak wywolywalam, wiec moze sie cos zmieniło, a jakosc zdjec calkiem spoko, raz chyba bylam niezadowolona, ale nawet nie pamietam czemu, a poza tym ok
gosiak dzieki;)
 
Do góry