reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Robaczku- ja tez zwlekam bo nie chce, zeby cos podłapała na poczekalni;-)Ale chyba czas najwyzszy bo potem urodze i bedzie trudniej.

A gdzie reszta babeczek?
Paulunia pewnie jeszcze nie wstała?:sorry2:Jak Julcia?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kingusia - dobrze , ze mijają :tak:. No to nam stracha z ranka napędziłaś ;-).
Dmuchawiec , Robaczek - widzę , ze Wy też macie taką poradnię bez podziału na dzieci zdrowe i chore . Ja chodzę do takiej malutkiej właśnie i nie ma osobnych poczekalni niestety . Jak się idzie na bilans czy szczepienie to strach . Niby osobne godziny są przyjmowania dzieci zdrowych ale w tej poczekalni ten syf wisi :-(. Właśnie sobie pomyślałam , ze z maleńkim Jasiem będę na szczepienia tam chodzić .
 
Matka Ewa- U nas jest osobny gabinet, w oddzielnych częściach budynku i nawet wejścia oddzielne. Tyle, ze teraz akurat jest remont:sorry2: i wszystko na kupie.
 
Kingusia dobrze, że skurcze odpuściły:tak:
Dmuchawcu jestem, jestem. Mimo, że znów prawie całą noc nie spałam to mała już przed 8 przyszła do mnie do łóżka i koniec spania. Jestem wykończona :(
Co do Julci to dziękuje, że pytasz. Od wczoraj od godz 15 gorączki nie ma. Trochę kaszle, ma katar i to chyba wszystko. Ogólnie rozrabia więc jest dobrze;-)

Co do poradni to jak mieszkałam z Julią u moich rodziców to były tam dwa oddzielne gabinety dla dzieci chorych i zdrowych ale dobre chociaż to, że godziny przyjęć były inne. Tutaj zas są wszyscy na kupę. Czy to chorzy, czy zdrowi, czy dzieci czy dorośli. Jedna wielka kolejka:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Dmuchawcu - ja już po kawce . Szkoda - bo Ty taką dobrą robisz :-(
Paulunia - dobrze , ze temperatura spadła :tak: i dobrze , ze antybiotyku nie dałaś . Zdrówka dla córuni .
Muszę trochę chatkę ogarnąć . Będę zaglądać ;-)
 
Witam,

Kingusia - trzymaj sie, oby sie wszystko wyciszylo

U nas dzis kolejny pochmurny dzien...niby zapowiadaja slonce, wiec wsatwilabym pranie, ale jakos ta pogoda nie pewna. Juz po sniadanku, z herbata w reku podczytuje Was. Zaraz wezme sie chyba do jakiejs roboty, moze chociaz kuchnie sprzatne , bo wczoraj weny do tego bylo brak i w sumie przesiedziaalm caly dzien.
Synek na wieczor tak sie rozbrykal, ze myslalam, ze wyskoczy mi przez brzch :-D
 
witam znad śniadania, w dwupaku bo jakże inaczej, po nieprzespanej nocy i na dodatek się czuje jakby mnie stratowały żubry bo chciało mi się wczoraj sprawdzać magiczne działanie seksu ...
Ogólnie dupaaa blada.

Ma ktoraś z was jakiś prosty przepis na łatwe ciasto, taki sprawdzony? Bo ja do pieczenia jestem bardzo ciężka, ale chyba mi się należy coś na poprawę humoru -_-
 
reklama
Napisałam się napisałam i mi wcięło :wściekła/y:

Dzień dobry,

Dmuchawcu ja poproszę kawkę

Pół nocy mi się te pitolone złogi śniły eh..:no:

Paulunia cieszę się, że Jula lepiej

Palin czekam na wieści od Ciebie!

Mama Wiki i na Twoją relację z oddziału też czekam

Robaczku gratuluję położnej

Kingusia poczekaj jeszcze trochę co??

kari jak u Was dzisiaj?

U nas przychodnia dzielona ale jak idziesz na kontrolę po chorobie to i tak z chorymi czekać musisz SIC!

Idę chałupę ogarnąć

morena, ona-to-ma, fioletowa, sembo - gdzie jesteście?
 
Do góry