reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Dzien Dobry Dziewczyny!

Marcysiowa- Trzymam kciuki!!!!!!!!!

:-D For Smile !!!

u nas tez gorąca... Wczoraj nsm normalnie pękła wewnętrzna cześć szyby balkonowej z przegrzania :S za roleta..
dziś zawiozlam juz segregowane śmieci do gminy, zatankowalam samochód i odpoczywam :) mąż z Zuzia na jej treningu :) myśmy mieli dobra noc na szczęście, i to nawet razem w łóżku ;) ostatnio często go wyganiam na sofe ;) niby dla jego dobra bo ja wciąż latam do kibelka S on ma lekki sen..
miłej soboty, oby upał Was nie wymeczyl!

udanych zakupów w Ikea :)
 
reklama
Smile- nie smuć się, dziubku:-)

Ja dziś tez spałam kiepsko- jetsem cała zgryziona przez komary:szok: Po prostu ugryzienie na ugryzieniu. Wygląda to strasznie, swędzi jeszcze gorzej i nie mogłam przez to spać. A rano Marynia wstała juz o 5ej- masakra.

Za to teraz juz śpi:-) padła jak muszka bez marudzenia.
I dzięki temu mam chwilę na kawusię:tak:

Co do porodu- ja narazie martwię się, żeby nie urodzić za wcześnie. Samego porodu się jakoś nie boję- póki co:sorry: Przeżyje się wszystko. Byleby Helenka była cała i zdrowa:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mikotku czy chcesz jeszcze ten przepis an kruche ciasto? Zagubił mi się, ale wczoraj go znalazłam:tak:
A tak w ogóle- to specjalista od wypieków sie nie czuję:sorry2: Lubię piec, ale robię to baaardzo rzadko. Aczkolwiek przepis an kruche ciasto mam bardzo fajny:tak:

Co to za doły - ja się pytam??!!!!!!!!
 
Witam sie i ja,
daje znac ze zyjemy...
U nas od nocy pada, normlanie sciana deszczu do teraz, wiec i ja nie do zycia jestem.
Zbieramy sie z mezulem na zakupy, trzeba lodowke zaopatrzyc, abym przez tydzien miala co jesc jak sama bede...:-(
 
Ja też dziś jakaś taka nie do życia.. standardowo jest weekend i słoneczka brak. Doła mam od wczoraj bez jakiegoś konkretnego powodu - chyba to siedzenie całymi dniami samej w domu daje mi w kość, a dziś mimo soboty - mąż w garażu, a Mateusz z kolegami na drzewie od 9 rano siedzi.
Wieczorem mieliśmy mieć gości, ale im się córka pochorowała. Jedyny plus tego, że wczoraj wysprzątałam mieszkanie i mam w miarę czysto.. w miarę.

Do tego wszystkiego dalej boli mnie całe krocze, ale nie tak jakby Tymek zsuwał się do kanału rodnego tylko jakby ktoś mi go wsadzał do środka - najgorzej jest jak zmieniam pozycję, nie mówiąc już o wstaniu z kanapy:eek: Od poniedziałku ani jednej nocki nie przespałam dobrze - najpierw nie potrafię ponad godzinę zasnąć, a potem i tak przed 2 budzę się i potem tylko drzemię i leżę. A przecież to inne dziewczyny urodziły, a nie ja :-p

Miłego dnia kobietki
 
reklama
Witam się i ja!

Dziś to sobie pospałam do 11:szok::szok::-) Marcel z rodzicami, więc wykorzystałam sytuację :-D
Byłam już w sklepie i kupiłam... lody Algidy... śmietankowo-kawowe... mniammmm.....

Teraz mam zamiar dopakować torbę. Wrzucić rzeczy małej :-)

Marcysiowa trzymam kciuki za Waszą trójkę!!! &&& :-)
Dziewczynki, nie smutajcie się. Jeszcze troszkę i nie będziemy miały czasu narzekać... :tak::-D

Natis jak Twoja laktacja? uspokoiło się już?

Miłego dnia Kobietki!!
 
Do góry