reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Też muszę te body zobaczyć ;-) tylko nie wiem czy koniecznie mi potrzebne :-p
Okrycia kąpielowe już kupiłam, nawet w tej samej cenie ale gdybym nie miała to pewnie też bym się skusiła :-)

Ja muszę dopkupić jeszcze jedno okrycie, ciuszków u mnie deficyt totalny, także podjadę na pewno - tylko pytanie, czy będą u nas te rzeczy?
 
reklama
witam się z wami :)

Biedronka widzę że ładne rzeczy wystawi:)
Powiem wam że z jednej strony fanie jest znać termin cc bo można sie nastawić przygotować ale z drugiej ogarnia mnie panika bo wiem co i kiedy mnie czeka. A tak to weźmie z nienacka i człowiek nawet za bardzo nie będzie miał kiedy sie zestresować :p

Natis śniłaś mi się dzisiaj.... Urodziłaś chłopca :tak: a my tu wszystkie na forum zastanawiałyśmy się co zrobisz z pokoikiem :p

Idę się wykąpać i do sklepu po papu jakieś
 
Mikoto - aż się sama zdziwiłam, że tak sam z siebie zasugerował, żeby kupić kolejną ("no przecież nie będziesz karmić krótko, a jak ktoś przyjdzie w odwiedziny to musisz dobrze wyglądać" -> :confused:).

Kingusia - też się chyba wybiorę do Biedronki zobaczyć ich asortyment. Body to może nie, bo już ciuszków jest full, ale kocyk... Jakoś bardzo Biedronkę polubiłam - nawet meble mamy z Biedronki i muszę przyznać, że są fajne, praktyczne i ładne.
 
Kingusia dzięki za gazetkę :tak: Naprawdę fajne rzeczy będą :tak:

Ja zaraz jadę po zwolnienia ciąg dalszy i pewne podgląd podwozia ;-)

NATIS napisz coś bo się martwić zaczynam :sorry2:

Te body pewnie fajne ale ja nie lubię takich "nakładanych" przy szyjce bo się dekolt do pępka z czasem robi. Zdecydowanie wolę z zatrzaskami. Ale taki zestaw za taką ceną nawet na "wszelki wypadek" można zakupić.
 
Cześć Kobietki!

Właśnie skończyłam śniadanko i zapłaciłam podatek - kurcze zupełnie mi uciekło, że termin był do 30.04 - pewnie przyjdzie wezwanie ze Skarbówki i jakieś odsetki.:baffled:

Komunia była super, bardzo dobrze się czułam, dużo znajomych i tak jakoś miło było. Nawet z jedzonka znalazłam coś dla siebie, choć zgrzeszyłam kawałkiem tortu. Biszkopt mogę jeść, kremu było mało i był bardzo lekki i zaszalałam. Szwagierka sama go robiła, bo Maciuś ma alergię na mleko, więc wszystkie cukiernicze wyroby odpadają - wiedziałam przynajmniej co jest w środku. Wkleję zaraz fotkę rodzinną na brzuszkowym :-).

Wróciliśmy z komunii po 15 i skurcze się nasiliły. Bolesne są, aż z trudem się oddycha. Zauważyłam, że jak biorę fenka to przez 3 godz. jest ok, a w tej 4 godzinie do kolejnej dawki łapią mnie takie skurcze. Do tego krocze mnie tak dziwnie boli, w sumie nie spojenie, ale ... sama nie wiem co. Dziwne uczucie, nie wiem jak je opisać, nigdy tak nie miałam. W każdym razie torby szpitalne spakowane, dokumenty przygotowane przy drzwiach. Choć liczę, że dotrzymam do piątkowej wizyty.

NIKA - zdrówka Kochana i wytrwałości w leżeniu!!!

PALINDROMEA - trzymam kciuki za dobre wyniki!!! Muszą być dobre! Napisz zaraz jak tylko je odbierzesz. A jak śluz??? Co do panikowania to spójrz na mnie ;-) a to moja druga ciąża, w sumie nawet trzecia. Od tego jesteśmy Kochana, żeby się wspierać i pomagać sobie nawzajem:tak:!!!


MIKOTO - trzymam kciuki za wizytę i za poznanie płci :). Też dzisiaj jestem pełna energii i chyba zrobię pranie, choć staram się jak najmniej poruszać.

KINGUSIA - trzymam kciuki za wizytę :-)

JENY - dziękuję :zawstydzona/y:. Pościel akurat jest w promocji, jestem zła, bo zapłaciłam za nią 2 razy tyle, ale co zrobić :). Ochraniacz jest jednak dosyć wysoki i jak się składa łóżeczko na najwyższym poziomie to jest zbyt duży, za bardzo wystaje. Myślę, że poziom niżej będzie idealnie. Teraz zmieniłam pościel na drugą, gdzie mam niższy ochraniacz.
Pościel 2-el komplet 90 x 120 Magnolia Baby różowa (3166990853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

MAMA_WIKI - śmialiśmy się wczoraj z Darkiem, że jak się chłopak urodzi to od dziecka będzie 'skrzywiony' ;-). Darek się zastaniawiał co byśmy zrobili z napisem na ścianie i wymyślił 'Leonka' ;-)
Też mnie przeraża data cc, chyba wolałabym jednak nie wiedzieć kiedy mnie to czeka...
 
Ostatnia edycja:
Witam :)

Dzień nie zaczął się dobrze bo już o 5 zdąrzyłam się z mężem pokłócić. Te hormony buzują teraz jak oszalałe :( Pogoda na szczęście przepiękna więc nie będę sobie głupotami głowy zawracać ;-)

Śniadanko zjedzone, tabletki wzięłam teraz czas ogarnąć mieszkanko i siebie bo jeszcze w koszulce siedzę;-)
 
Natis - dzięki. Na pewno dam znać, co z wynikami. Śluz chyba zgęstniał, bo tez wyraźnie oddziela się od wkładki (taka mazia). No i wkładki już nie są takie mokre. Jak coś to już jest tydzień - łatwiej będzie złapać moją gin.

A z tym bólem krocza to nie masz tak, że to pomiędzy spojeniem, a kością ogonową? Ni to ni to, a boli? Bo ja tak mam ostatnio najczęściej.
 
Cześć Babeczki!

Wreszcie mam więcej czasu. Pszczółki po śniadanku są już i bawią się.
Mój dołek lepiej:tak:
Ale pobytem w szpitalu nadal jestem zdołowana. Nie chodzi o sam fakt przebywania tam bynajmniej. Ale o to, że mój lekarz skierował mnie tam na obserwację, a obserwacja wyglądała tak:
Przyjęli mnie na odział i podłączyli pod ktg na pół godziny. Skurcz nie zapisał się żaden. Potem lekarz zbadał mnie ginekologicznie i stwierdził, że szyjka jest ok. Nastepnie dostałam zastrzyk rozkurczowy i zestaw leków podawany tu kazdej ciężarnej bez względu na to czy jest w czartym czy w 34 tygodniu (luteina , nospa i papawaryna+luminal). Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dwa razy dziennie przez dwie doby dostawałam zastrzyk +te leki. Ktg więcej nie było, ani kompletnie zadnych innych badań. W trzeciej dobie odstawili zastrzyki. Na obchodach lekarz sprawdzał czy brzuch miękki i to wszystko (tylko że obchody były dokładnie godzine po podaniu leków:sorry2::sorry2:) Przy wypisie dostałam receptę na nospę forte i luteinę. Po jakiego, pytam się, grzyba??? Na jakiej podstawie stwierdzono, ze to konieczne??
Mój lekarz przyjmuje tylko w soboty. W minioną go nie było, więc nie miałam okazji tego skonsultować. Biorę więc leki nadal, ale zmniejszyłam dawkę luteiny o połowę:zawstydzona/y:Planuję nei brac jej wcale, a potem stopniowo odstawic nospę i brac tylko doraźnie.
Nie wiem czy dobrze robię. Może uda mi się dostac do lekarza na sobbotę- mam nadzieję.

Natis- pokoik Lenki jest cuuuuuuuuudnyyyyyyyyyyy!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Matka Ewa- połączenie kolorków bardzo mi się podoba:tak:

Kingusia- dzięki za info o kocykach:tak::tak:
Mikotku- u nas dzis tez super pogoda-aż żyć się chce.

Gofry wyszły super:-) Trafiłam na fajny przepis:tak:Jakby co, to się podzielę.
 
kingusia: i ja dziękuję za podesłanie gazetki z biedronki. Podobają mi się body te beżowe. Sobie kupię. I ta koszula nocna szara też fajna. Kocyki mam, ręczniczki też, ale jak widać "dla każdego coś miłego"

My po wczorajszej eskapadzie. Pogoda była fajna- taka w sam raz na wycieczkę. Połaziliśmy po Szczawnie Zdroju, zjedliśmy pyyyyyszny obiadek, potem kawusia i deserek... Mmmmmmm..... Miodzio. Dobrze, że dużo łaziliśmy, to spaliłam te cukry...:zawstydzona/y: Jutro mam wizytę u diabetologa. W czawrtek u ginekologa- mam nadzieję, że tym razem będzie pani doktor miała dobry humor. ;-)
AhA! muszę dzwonić się do Poznania umówić do poradni diabetologicznej dla ciężarnych!!!! Aaaaaa! zapomniałabym. Lecę!
 
reklama
witam
miałam Wam pisac o gazetce Biedronki ale widze że juz temat był bardzo fajne rzeczy ja kocyk tez kupuje i koszule bo sa bardzo fajne body też sie przyda za taka cene a maja byc tez tuniki i leginsy to w leginsy sie musze zaopatrzyć takie 3/4 na lato :tak:

wczoraj była ładna pogoda aja świata wczoraj nie widziałam dziewczyny co ja miałam myslalam że po tych kroplach do uszu jest juz lepiej a wczoraj rano o 6 obudził mne tak potworny ból ucha jakby mi ktos igły wbijał ból promieniował na całą szczękę i głowę czułam w mózgu igły normalnie wyłam z bólu i to dosłownie wyłam sąsiedzi chyba pomysleli że zaczełam rodzić nie przechodziło więc o 7 na IP dostałam mocniejsze krople i paracetamol na ból no godzinę pomagało więc w tym czasie przysypiałam a po godzinie od nowa i tak cały dzień !!!! dziewczyny ile se ucierpiałam pod wieczór juz nie miałam siły płakać ból nie do opisania :no: już myslałam że mi przeszło a tu 4 rano pobudka i od nowa atak bólu :no: cały czas czuje takie lekkie kłucie ucho ma zatkane tak ze nic nie słyszę na nie szczęką nie mogę ruszać więc jeszcze nic nie jadłam i modle sie żeby mnie nie złapał kolejny atak bólu bo nie wyrabiam już dziewczyny trochę tego paracetamolu zjadąłm lekarz kazał brac po poł tabletki w razie bólu a że ja miałam takie ataki to w sumie zjadłam jakos 3 tabletki mam nadzieje że nie zaszkodzi Dari do tego z tego bólu i płaczu łapały mnie skurcze i jak ucho przestawało boleć to brzuch zaczynał i tak w kółko wczorajszy dzień mam wyjęty z kalendarza mam spuchnięta prawą strone twarzy od ucha nie spodziewałam sie że mnie tak złapie :no::-(
przepraszam ze tak o sobie ale musiałam sie wyżalić jestem wykończona psychicznie i fizycznie przez ból :no::shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry