reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

natis-ja nie wymiotuję,ale te mdlości są też okropne. W poprzedniej ciąży na poczatku bardzo lubiłam soki,zwłaszcza pomarańczowy teraz nie mogę nic, jedynie po coli trochę mi przechodzi. No i nie moge smaku pasty do zębów, wogóle samo mycię zebów powoduje u mnie odruch wymiotny..ale pocieszam się tym że już od 2 dni mi jest lepiej także moze to co złe powoli przemija..
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Jutro idę do lekarza, trochę bez sensu że nie za tydzień, bo już bym pewnie zobaczyła serducho ale już trudno.
Mam nadzieję, że chociaż załatwię L4.
Też chciałabym chodzić do dwóch lekarzy jednocześnie, żeby chociaż badania na NFZ porobić, ale nie mam co zrobić z córką jak będę siedziała w tych masakrycznych kolejkach.. ale jeszcze pomyślę.
W poprzedniej ciąży na te wszystkie badania poszło 1000 zł.
 
1000zł na same badania?? OOOoo to ja musze isc na nfz bo szkoda mi tyle kasy na same badania. A przeciez za wizyty tez trzeba zapłacic :/
Marcelina to trzymam kciuki za załatwienie l4 i pozytywne wiesci z wizyty. A dzisiaj kto wizytuje? Coś wcześniej czytałam że któras ma dzisiaj wizyte ale nie moge sobie przypomniec :)
 
Ostatnia edycja:
martucha nic się nie denerwuj. Tak jak dziewczyny piszą to ze jest ciąża to nie równa się od razu z mdłościami i wymiotami. Popatrz na mnie, ja nie wiem co to mdłości czy wymioty w ciąży. Przy ciaży z synkiem raz lekko mnie zakulilo jak siostra robiła rybę na parze i do mnie doleciał ten smród. Teraz też czuję sie rewelacyjnie, jedynie piersi bolą ciągle. Jak zacznę rzugać w tej ciąży to trudno, życie :-D Jak narazie nic na to nie wskazuje. Nie zamartwiaj się Kochana!

Ja też jestem po cc... Jeśli nie będzie przeciwskazań, chcę urodzić sn... Chcę to poprostu przeżyć, jest to podobno bezporównania piekniejsze przeżycie niż poród cc i później milo będzie wspominać poród cc i sn. Wiadomo, każdy ma inne doswiadczenia. Jak ja byłam w ciaży kobiety opisywały mi swoje porody cc jako istną rzeź chyba tylko po to żeby zrobic na mnie "wrażenie" i mnie nastraszyć. A ja cc wspominam bardzo dobrze :-) Bolało, no ale pokażcie mi który poród nie boli ;-)
 
natis-ja nie wymiotuję,ale te mdlości są też okropne. W poprzedniej ciąży na poczatku bardzo lubiłam soki,zwłaszcza pomarańczowy teraz nie mogę nic, jedynie po coli trochę mi przechodzi. No i nie moge smaku pasty do zębów, wogóle samo mycię zebów powoduje u mnie odruch wymiotny..ale pocieszam się tym że już od 2 dni mi jest lepiej także moze to co złe powoli przemija..


jakbym siebie słyszała :-) Umycie zębów to dla mnie teraz największa kara, nieraz zakończona wymiotami... Jutro idę do Rossmana na przegląd innych past. Może jakieś smakowe, owocowe... już sama nie wiem będę lepiej tolerować.

Pić też dalej nie umiem, zawsze mało piłam, a teraz to już w ogóle. Zmuszam się, bo trzeba, ale zaraz mam takie mulenie, że strach się bać.
W ogóle cofam co napisałam wcześniej - objawy wróciły - dały mi jedynie odpocząć na 3 godz...


KrólowaFal - mam nadzieję, że Ci się uda, ale pewnie musisz mieć wtedy kartotekę założoną też w publicznej przychodni.

Martuchaa - bigosik, ale smaka robisz, i kopytka... :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Proszeeeem
 

Załączniki

  • DSC_6676.jpg
    DSC_6676.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 37
Do góry