reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
MIKOTO - miałam fajne zdjecia stołu z jedzonkiem z parapetówki, ale nie umiem go znaleźć :(. Jak znajdę tro wrzucę na kulinarny:tak:.

Zmykam, bo mężuś czeka z filmem :szok: dziś nawet nie pracuje ;-)
 
Natis w takim razie czekam nadal, może to i lepiej, że nie zobaczę teraz, bo i tak już mam na nie ochotę http://***************/senatn/images/C%20happy/749.gif

Dziewczyny, ja też już zmykam. Spokojnej nocy i kolorowych snów
hej.gif
 
Beti, Bardzo współczuję z powodu cioci i mam nadzieję że szybciutko wróci do zdrowia--Trzymam mocno kciuki, a co do karetek---szkoda gadać w tej Polsce chyba nigdy nic się nie zmieni...:-(

Kari, Kurcze, przykro mi z powodu utraty pracy "J" , mam nadzieję, że znajdzie się jakaś stała dobra praca, a tymczasem trzymam mocno za Was kciuki

Morena, Myśle , że wiele z nas ma takie rozterki, a tak jak dziewczyny napisały , samo już to że o tym tak myślisz , świadczy że będziesz dobrą matką i będziesz się bardzo starała:tak:

Xez, Ja bardzo za Was trzymam kciuki &&&&&&&&

U mnie bez zmian , jak siedzę na pół leżąco brzuch lepszy , tylko wstanę siusiu to samo twardy jak kamień.....:-(
 
Korba , jesli to Cie jakos pocieszy-ja mam tak od 15tc. Co wizyte mowie o tym gin, ostatnio powiedzial, ze moja macica tak reaguje na zmiane pozycji. Ja tez na fenku, jak sie po nim czujesz?
 
Korba , jesli to Cie jakos pocieszy-ja mam tak od 15tc. Co wizyte mowie o tym gin, ostatnio powiedzial, ze moja macica tak reaguje na zmiane pozycji. Ja tez na fenku, jak sie po nim czujesz?


No właśnie czuję się dziwnie, ale z tego co dziewczyny kiedyś pisały to jest to normalne, serce wali jak szalone, i bardzo trzęsą się ręce. Zaraz biorę następną dawkę ... ach Oby wytrzymać
 
reklama
Do góry