reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ja jestem dobrej myśli:) Zobacz, jeszcze pare godz. temu powiedziano Ci, że to ciąża pozamaciczna, chwile później, że jest pęcherzyk:) wierzę, że za pare dni zobaczysz Swoje maleństwo z bijącym serduszkiem:* Trzymam bardzo mocno za Ciebie i maleństwo kciuki:) I tak jak dziewczyny piszą, im więcej lekarzy Cię zbada tym lepiej! nie poddawaj się, bo nie ma nic gorszego niż brak nadziei, bo ona zawsze jest:*

Dokładnie tak nanulinko z całych sił trzymam za CIebie-Was kciuki, ciepłe uściski
 
Witajcie,

nanulika trzymam mocno kciuki za Was:tak:
Wierzę, że będzie dobrze;-)

Trochę sie przestraszyłam bo ja praktycznie cały czas przeziębiona odkad test zrobiłam:-(

AVO współczuje nudności:-( dobrze, że poszłaś na zwolnienie:tak:
 
Nanulinka trzymaj sie kochana i nie poddawaj sie ! Moja siostra miala to samo, a po 2 miesiacach juz byla w silnej,zdrowej ciazy i ma piekna coreczke. Wiem,ze latwo sie mowi, ale lepiej tak,niz ma zarodek sie zle rozwijac i nie daj Boze dzieciatko. Nastepnym razem bedzie dobrze,zobaczysz !
 
reklama
Do góry