reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam wszystkie czerwcowe mamusie. Jestem tu po raz pierwszy ale napewno nie ostatni. Dopiero co dowiedzialam sie ze nam sie udalo i jestem w ciazy po 12latach walki. Tak wiec dolaczam do Was. Ja rowniz jestem dopiero przed USG ale juz 14/11 zobacze swoj skarb.:happy:
Pozdrawiam
 
reklama
Witam nowe mamusie
I gratuluje pieknych betek, super wyniczków i dobrych nastrojów :)

Ja dzis widzialam i słyszalam serduszko mojego Okruszka. Jestem mega szczęsliwa :-)
 
Witam nowe mamy i gratulacje dla addieny :)

Nie wiem czemu, nagle zaczelam sie bardzo stresowac - chyba sobie zaczelam cos wkrecac... ze nie mam nudnosci i wymiotow. zaczelam czytac tez zle strony internetowe.
Nawet nie wiem skad mnie to napadlo, wczesniej bylam chodzaca radoscia ;) a teraz. Dopiero za tydzien USG, bardzo by mnie teraz uspokoilo
 
dziekuje carla i Dreddka :happy2:

A brakiem mdłości i wymiotow sie nie przejmuj. Nie wszystkie mamy pełne objawy ciązy. ja nie wymiotuje, a mdlości delikatne mam od 3 dni.
 
reklama
Do góry