reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Właśnie mnie oświeciło, że skoro mam 14tc, to przecież jak dobrze kojarzę jest już 4 mies....robi się poważnie;)

polaa
jaki kupiliście?:)

aga to kiedy nawiedzamy alijenkę?

aylin udanego wypoczynku!

Mój M się wkur..., bo nie może poradzić sobie ze złożeniem Poli drewnianego domku (przyszedł w konstrukcji szkieletowej):DDD I to słońce jeszcze...hhihihihi
 
reklama
aga ja dopiero 18/19 - nawet nie zapisałam, więc nie pamiętam! A ty bardzo szybko...wow;) Spytam alijenkę.

Leje się ze mnie, w domu 30C, P siedzi w basenie z lalkami (pozwoliłam wszystkie zamoczyć, bo biedne dziecko w te upały). Kolega przyjechał do M i razem składają domek więc zamówiłam chłopom pizze, bo nie byłam w stanie nawet kanapek zrobić - normalnie rozpływam się!
 
witajcie wieczornie

Polaa - mąż nie do podrobienia!!!!! Ale wiesz - next ma zawyżoną numerację, to może cos będzie dobre. Jak nie, to oddasz.
 
Kasiek mazda 6

katrina zostawię na kiedyś a nie oddam :) skoro taki mądry ale o mnie tez pomyślał bo wiedzial, ze chciałam buty i przyjdzie 9 par moze cos wybiorę Hahaha :) brał po kolei co było i w sumie dobrze bo bede miała wybór a z tych co mu pokazałam tez cos jest :)
 
Polaa - a jak tak, to super. Na pewno COŚ się wybierze.
A Mazdę... też kiedys oglądaliśmy, ale mąż się nie zdecydował, już nie pamiętam co, ale mojemu nie pasowało i w końcu nie kupiliśmy.
Ale Wam życzę zadowolenia z autka.

Nie chwaliłam się, ale zostałam zaszantażowana przez męża, że jak do końca wakacji nie zacznę jeździć autem, to je sprzedaje, bo nie będzie stało, nie używane, a opłaty trzeba robić. No i mnie zmobilizował - w ubiegłym tyg. 2 razy jeździłam ze znajomym Panem w roli instruktora i raz z rodzinką do szwagierki.

I jeszcze jedno - Kuba wszędzie pozna dwie marki samochodów - Audi (adi) i BMW (Ema) - nawet z dość sporej odległości wykrzykuje te marki.
 
katrina ema:D:D:D Tatuś uczy pewnie 'beema' :D:D

polaa cudo! Szwagierka ma mazdę, ale kombi i czerwona. Jeżdżą rok i bezawaryjna! My też szukamy, ale miniwana. M ma zachcianki!

M kupił damesie koło i nadmuchał. A Pola na to: 'Nie chce! To koło jest chłopczyka jakiegoś'. Pyta dlaczego chłopczyka; 'Bo jest w samochody':DDD Padłam! Damesa. Tak samo jak założy coś różowego to dumnie paraduje opowiadając każdemu 'To mój ulubiony kolor, wiesz?' :DDD Bo wszystko akcentuje słowem 'wiesz':D
 
My wczoraj umówiliśmy się ze znajomymi i pojechaliśmy na cały dzień nad jezioro. Zrobiliśmy grilla, dzieciaki z wody nie wychodziły wcale, nawet jak jedli to w wodzie po kostki:-) już planujemy powtórkę za tydzień:tak:

A jutro ciężki dzień przede mną bo jadę do Szczecina. Na 8 rano muszę być na miejscu a później czekać do 13 na odbiór aparatu. Jedyny plus to taki, że mamy się spotkać z Iwon

Aronia współczuje Wam tego choróbska, wracajcie szybko do zdrowia

Kasiek tam gdzie my jeździmy włańsie nie ma plaży ale chociaż nie ma tłumów i dzieciaki mogą się spokojnie pluskać.

Aylin udanego wypoczynku

Polaa jak się dziś czujesz, lepiej? Gratki kupna nowego auta

Aga, Kasiek wow, ale szybko wiedziałyście co będzie. Moje szkaraby bardzo skutecznie się ukrywały. Z O. dowiedziałam się dopiero w 36tc a z młodym w 28.

Katrina powodzenia w jeżdżeniu autkiem
 
witam gorąco ;-)
od razu przepraszam za nieobecność ale jak nie goście to wyjazdy itp. :sorry2: w sobotę byliśmy np. na grzybach z Misią :tak: było super choć nie jest łatwo ogarnąć i grzyby i Misię ale bardzo jej się podobało i musiała wrzucać każdego grzybka do siatki :-D

aronia zdrówka &&&
Katrina nie daj się z tym autem, trening czyni mistrza &&&
kasiekz u nas nie ma takiego problemu bo Misia lubi auta itp. i nawet parasolkę ma w terenówki :-D a twoja Pola to widocznie na gender się wypięła :-D
kifsi ja dopiero za 23 dni będę się urlopować i już doczekać się nie mogę :dry: no i też zasuwam za urlopowiczów ech przynajmniej klima hula ;-)
pola gratuluję zakupu :tak:

tyle nadrobiłam a resztę cieplutko pozdrawiam
 
reklama
Hej

Koniec urlopu :(((
Znowu praca i zwykła codzienność :(

Wakacje, mimo, iż pogoda taka sobie była, bardzo udane. Basen, las i grzyby i jagody, piesze wycieczki ( w tym jedna 17 km - cała banda i Mati prawie wszystko sam pzreszedł). Przez 2 i pól dn ia mieliśmy gości ze Slaska z dziećmi w wieku moich chlopców, wieć Adi i Mati wniebowzięci :)
Całe dwa tygodnie w ruchu i teraz przydałby sie jeszcze tydzień na odpoczynek :-)

Nie będę odpisywać w tył ( ale oczywiście czytałam), bo za duzo tego.

Maćku gratuluje pzreślicznej Helenki :)

Asik - powodzenia jutro i uściskaj Iwon bardzo mocno :)

Kasiek Adiego ulubiony kolor to też rózowy :-D:szok: chociaz z ubrań nie ma nic w tym kolorze

Polaa mąż wymiata :) Pozycz go na trochę, nooo albo chociaz jego portfel :-p;-)


Wracam do pracy buuuuu
 
Do góry