reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

andrewa- myslalam ze przgapilam jakies sloiczki :-) 300 zł to iles ty tego nakupowala? :D kolezanka mowila mi ze taki sloiczek na poczatku starcza na 2 dni... bo tyle mozna go trzymac w lodowce.. a dzieci chyba na poczatku malutko tego jedza prawda? :)
 
reklama
andrewa- myslalam ze przgapilam jakies sloiczki :-) 300 zł to iles ty tego nakupowala? :D kolezanka mowila mi ze taki sloiczek na poczatku starcza na 2 dni... bo tyle mozna go trzymac w lodowce.. a dzieci chyba na poczatku malutko tego jedza prawda? :)

no sporo sporo...kupiłam obiadki, deserki, soczki, jakieś kleiki biskzoptowe, waniliowe na dobranoc, kaszki, kleiki ryżowe, musy ehhh mówie ci...:eek:
pół wielkeigo koszyka w sumie wyszło...
i tak jak mówisz...ja pamiętam, że Kubusiowi jeden słoiczek to na początku na dwa razy dawałam..z tym że ja mu podawałam już jak skończył 3 mce bo mi pediatra pozwolił...Kuba ładnie wcinał i absolutnie nic mu nie było...a przynajmniej szczęśliwy i najedzony
ale to tak naprawdę po troszku....
teraz mam zamiar dać jak skończy 3,5 mca także jeszcze troszeczkę...
 
Dzień doberek :)
Ja nawet jestem wyspana bo jak młoda zasnęła o 21 to wstałam na karmienie o 3 a potem obudziła się o 6 i pokimałyśmy jeszcze od 7-8.30 :-).Zauwazyłam ze w nocy jak śpi to z 30 min potrafi nieźle kręcić się po łóżku a potem śpi dalej. Wcześniej wstawałam częsciej bo myślałam ze się budzi.
Wczoraj padała mi około 17 ale po godzinie spania ją wybudziłam bo zapowiadał się dluuugi sen czyli nocka byłaby kiepska przez to,

Misia - wydaje mi się ze ty pisałaś że karuzelkę rainforest przerabiałaś na zasilacz, jeśli to ty to napisz mi jaką ma moc ten zasilacz bo my też będziemy przerabiać bo na baterie nie zarobimy :)

andrewa - to powoli się zaczyna... słoiczki, jabłuszka itp :)
 
Wiatm ja już posprzątałam, wyprałam, rozwiesiłam pomyłam gary, obiad prawie gotowy posegregowałam zdjecia bo wywołaliśmy i do albumu będę wklejać :-)
Mati obudził sie o 6.40 potem koniec spania no to go wziełam na spacer do sklepu o 8 i usnął, potem sie obudził pić i dalej śpi do teraz :-) a ja musiałam dociągnąć z cyca bo dalej pełny był i dociągnęłam jeszcze 100 ml!!!:szok: od razu zamroziłam :-) będzie na zaś
Andrewa ja też mam butelki z TT, Mati miał ok 2 tyg jak mu dałam i ciągnął jak ta lala do teraz jak gdzieś wychodze to pije bez problemów :-)
A słoiczki już sie nie moge doczekać, choć pediatra namawia mnie do karmienia tylko piersią do końca 6 m-ca, ale ja już wtedy prawie w pracy będę i potem jak go naucze? Mam dylemat...
Agata super że na wesele sie wybieracie - udanych zakupów :-) my byliśmy jak Mati miała 5 i pół tyg i było rewelacyjnie, choć w tańcu zadyszki dostawałam ;-)
Misialina możesz podjechać i pediatra zbada Malwinke :-) i zobaczy ale chyba sie nie powinno szczepić
 
WItajcie,

Nie było mnie na forum, albo byłam b.rzadko, bo w niedzielę przyjechała do mnie Mama z siostrą i wczoraj pojechały. Co za miłą odmianę miałam:tak:mogłam normalnie pogadać, a nie tylko pogugać;-) No ale to co dobre, szybko się kończy, wracamy do codzienności...Mąż w pracy, wróci ok.19, a później jeszcze na kosza więc jestem dziś sama...no, z Mają. Uprałam nowe ubranka młodej, suszą się i wezmę się za prasowanie. Muszę poodkurzać, ale poczekam aż się obudzi.
Coraz poważniej zastanawiam się nad przerzuceniem jej do spacerówki, bo spacery w gondoli to dla mnie trauma...Czekam na listonosza z chustą z utęsknieniem, mam nadzieję, że dziś się pojawi:tak: Kot zaległ obok mnie, przytulił się do mojej nogi i śpi - stare czasy się przypominają, jak na zwolnieniu sobie siedziałam razem z nim i rozpieszczałam go do granic możliwości:-) teraz staram się też poświęcać mu dużo uwagi, ale nie zawsze mi wychodzi...
Maja dziś po 2-ch kupach, strasznie nieregularnie kupa, raz robi co 5 dni, innym razem co 2 dni, albo codziennie, a dziś rano 2x w ciągu godziny. Może kończyła. Więcej kup dziś nie chcę, bo zacznę się martwić, że to biegunka...Bąki przez sen puszcza przeokropne, śmierdzi na odległość:-D

Misialina ja bym odroczyła szczepienie do czasu wyleczenia katarku
kati ja pomimo, że karmię piersią za miesiąc zacznę wprowadzać małej nowe produkty, bo chcę zakończyć karmienie piersią do końca 6-go miesiąca.

Podejrzałam ostatnio zdjęcia lipcówek i jedna wstawła zdjęcie jak daje dziecku, o zgrozo, prince polo...
 
dziewczyny pisze jedna reka wiec przepraszam, ze brz polskich znakow;-)
misialina ja tez radze ci przelozyc wizyte...

mrsmoon witam z powrotem:-)szok to co piszesz z tym prince polo...o zgrozo...

kati ja narazie uzywam Dr. Brown'a ale za misiac bedzie trzeba butelki wymienic no wiec zakupilam ten TT...mam ta najwieksza ale w sumie to mniejsza chyba tez by starczyla....

ja w trakcie sprzatania,prania i karmienia Franka...nie wiem za co najpierw sie wziasc:baffled:
 
Witam serdecznie Mamuśki i maleństwa!
U mnie dzień zaczyna się rewelacyjnie. Spaliśmy do 7.30. Dla mnie to extra!
Wczoraj byliśmy na pierwszym szczepieniu. Złapaliśmy spore opóźnienie bo gruźlica nie chciała się goić. Zdecydowaliśmy się na Pentaxim. Oczywiście nie obeszło się bez przeraźliwego płaczu. Ale po szczepionce samopoczucie Madzi było ok.
Pozatym lekarz stwierdził że bioderka nad którym kazał nam pracować (cały czas pieluszkowaliśmy) są już w dobrym stanie. Niestety podnoszenie główki z pozycji brzuskowej wychodzi słabiej. Będziemy teraz intensywnie pracować i za miesiąc na kontrolę.
 
reklama
Do góry