reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Nie ja wracam na wieś; żeby ten dom doprowadzić do użytku to trzeba tydzień od rana do nocy sprzątać. Dlaczego w tej chałupie taki sajgon, Mlody w domu występuje gościnnie, mąż pracuje do pozna to kto balagani????? A No i jeszcze obydwaj mi wmawiaja ze się czepiam bo oni przed moim przyjazdem sprzatali, i jak tu się nie wkurzyc. Dobrze ze wróciłam bo widze ze trzeba ich do pionu postawić bo dwa miesiące bez musztry strasznie ich rozbestwily.
:wściekła/y:

Dziękuje za miłe przywitanie:-)

Widze ze wasze dzieciaczki tez maja rożne dni i noce. Mój Antos w dzień śpi bardzo mało, łapie drzemki od 20 do 40 min. Na noc zasypia o 21 i śpi do 1 zjada i śpi do 5 czasem jeszcze zasnie i budzi się koło 8; ale przeważnie jak o 5 się obudzi na jedzenie to już nie zasypia tylko rozmawia, rozgląda się i kopie, ja nieprzytomna łapie jeszcze drzemke do czasu aż zacznie domagać się zainteresowania swoją osoba.
Po południu jadę na zakupy, bo maluchy powyrastaly z ubrań. Ja tez musze się ogarnąć bo wróciłam już do swojej wagi; od października zaczynam zajęcia ze studentami wiec nie moge straszyć wyglądem.
A..... z pamięcią nadal mam klopty; 3.09 mam wesele mój M jest chrzestnym i zastanawiamy się ile teraz daje się w prezencie, bardzo prosze o podpowiedź.:-)
Chrzest Antosia będzie 11.09 w nasza 16 rocznice ślubu a przy okazji zrobimy Franusia urodziny, bo są 15.09. Za jednym bałaganem obskoczymy dwie imprezki, goście ci sami wiec bez sensu robić bałagan przez dwie niedziele z rzędu.

MISIALINKA bo ty to kuchareczka dobra jesteś daj mi prosze przepis na przecier pomidorowy i jakieś przetwory z ogórków, buraków, papryki. Ty zapewne robisz przetwory na zime, dlatego zwracam się do ciebie.

Jeśli któraś z was ma sprawdzone przepisy to tez poprosze. W sobote jadę do zaprzyjaźnionego rolnika po warzywa i chciałabym zrobić coś nowego.
No dobrze odpoczelam czas wrócić do sprzątania. Wpadne do was wieczorem.
 
reklama
AGATA witaj:) Myślałam wczoraj co tam u was. Ale czułam, że wszystko dobrze:) My bylismy na weselu w zeszłym tygodniu i daliśmy 400zł. U nas daje się teraz 400-500, ale dziewczyny ostatnio pisały, że u nich dają 200-300 więc zorientuj się w najbliższym otoczeniu kto ile daje.
 
cześć :-)
przede wszystkim dziękuję w imieniu mojej Dominiki za oddane głosy.
Ja powoli zabieram się za nadrabianie zaległości w czytaniu.
 
doris - nie ma za co dziekowac bo zdjecie bardzo ciekawe i bardzo rózne od innych...:-)


chyba gorzej znosze te upały niz benio....polozylismy sie teraz w sypialni bo normalnie nie da sie wytrzymac, ani na kanapie ani w leżaczku...wszedzie nam gorąco :-(


o obiedzie nawet nie mysle bo az mnie skreca ....

no i jakas słabawa jestem bo mi sie dzis mały aż wywinął przy karmieniu...dobrze ze mam refleks...bo by tyłkiem plasnął:dry::no:

a przed chwila dostalam mejla od dawwwwnooo nie "widzianego" starego sex chat frienda ktory chce do mnie przyjechac:szok: w sumie cieszylabym sie baardzo gdybym nie byla po slubie i z dzieckiem a teraz sama nie wiem co myslec...:confused:

to sie nazywa zryty dzien:nerd:
 
Witajcie Mamuśki :-)
Dawno nic nie pisałam chociaż podczytuje Was codziennie. Cieżko wbić się w dyskusję.
Właśnie nad Piasecznem przechodzi burza. Wyszłam z małą na spacer bo tak fajnie chłodno sie zrobiło. Weronika o dziwo od razu usnęła, co sie nigdy nie zdarza, zawsze muszę ja porządnie "wydyndać" w wózku, a tu nagle zaczęło lać. Zła jestem tak że szok.
Lecę poczytać co u Was :-)
 
reklama
Do góry