reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Aestima - myslalam nad prezentem a tu tydzien przed weselem zadzwonili i powiedzieli ze bardziej przda im sie kasa no i dalismy w koncu 200zł troche glupio bylo ale niestety na wiecej nas nie stac i dalismy to co moglismy
 
reklama
Mamusia czerwcowa fotki super J a 200 zł na prezent to przecież dużo J nie przejmuj się,pamiętaj, że liczy się gest :p

u nas sama nocka nie najgorsza za to za chinu ludowe nie może się przywyczaić że po karmieniu (drugim) koło 5 idziemy dalej spać..codziennie od 5 histeryzuje a my już nawet nie wstajemy bo jesteśmy wykończeni i jedynie co 10 min na przemian z mężem wkładamy mu smoczka...

dziewczyny dzisiaj muszę zawieść zdjęcie na tort na chrziny..doradźcie mi które najlepsze...
DSC04761 - Kopia.jpgDSC04390.jpgDSC04780 - Kopia.jpgIMAG0745.jpg

to drugie zdjęcie jak był młodszy
 
Witam :))
U nas wczoraj dzień wariata z Matim :szok: jak zjadł o 7:00 tak do 20:00 nie spał, miał tylko ze 2 drzemki po 15-31 min. Zwykle na spacerze przesypia po 2 godziny więc wzięłam go 2 razy wczoraj, ale nie spał, ale też nie płakał. Ale od 18-20 było darcie :szok: Ta pogoda go dobiła wczoraj i chyba był tak zmęczony, że nie mógł zasnąć. Nic nie pomagało, na rękach był najspokojniejszy ale tylko do momentu kiedy sobie przypomniał, że jest na maksa wkurzony :baffled: O 20 włączyłam bajki na kablówce, były tak kolorowe, że młody się zapatrzył i zasną ale o 21:30 ledwo go dobudziliśmy do kąpieli (czasem nie mogę go oderwać od gapienie się w telewizor, zwłaszcza jak leci coś w wyraźnych, jaskrawych kolorach). Potem dostał butlę i myślałam, że to będzie nawet niezła nocka...a tu pobudka o 2 potem o 5 i teraz o 9. Ale zjadł o 10 i teraz kima. Zobaczymy co dziś dzień przyniesie.

O 15 idziemy na kontrolę do pediatry, ciekawe ile waży mój misiek?? Tydzień temu 4620g. Wczoraj skończył 7 tygodni i mam nadzieję, że nie przekroczył 5 kg bo ma coraz większy apetyt:tak: Zwykle jadał 120ml, a teraz w ciąga 150ml...apetyt ma po tatusiu i oby trawienie też miał po nim:tak:

Andrewa no nr 3 wygrywa jak dla mnie. Przecudnie wygląda Franuś. Oczka, usteczka i ta fryzurka po prostu cudo :tak:
 
Witamy się;-)
Andrewa
NR 3 to mój faworyt:-)
My wróciliśmy z Emilką od lekarza i bez antybiotyków się nie obyło:wściekła/y:
Przy okazji zrobiliśmy bilans dla Asi i przytyła już 1,5 kg i urosła 9cm, cały czas trzyma główkę na lewej stronie i mamy skierowanie na fizjoterapię:wściekła/y: cholera........
 
Ironia ja nie wiem jakbym młodego ułożyła do jedzenia to on nawet głowę do tyłu odegnie byle by patrzeć w ten telewizor. Ale pół biedy, że on je z butelki więc jakoś idzie to karmienie bo z cycka to było nie poszło tak gładko :)
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie ....dałam Malwince czopek Viburcol...po 10 min zrobiła mi kupkę.,..nie wiem czy podać jej drugi czopek czy ten zdążył zadziałać...nie ma zielonego pojęcia co zrobić
 
Do góry