reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Jesli martwicie cie o wage maluchów to wysyłam do siatek centylowych w ksiazeczkach zdrowia.
Nie chodzi o to by kazde bylo jak najblizej 50 centyli, ale by podczas swojego rozwoju nie 'skakało' po siadce.
Amela od urodzenia jest na ok 97 centylu-taka jej uroda, a Olek na 25 centylu i stad wiem, ze go nie przekarmie (nawet na mm) bo jesli nagle przeskoczy na 50 albo spadnie na 10 to bedzie cos niepokojacego.
Warto zaznaczac kropki na siadce po kazdym wazeniu w celu kantroli.
 
reklama
my tak gordon robimy...tak najlepiej widac przyrosty :tak:

ale pogoda... mały jeszcze poszedł w kime i nie chce zeby ktos z nim był bo sie denerwuje...wiec zajął sypialnie a my przy tv :-)

ciekawe jaka czeka nas dzisiaj noc... :D


no i kolezanka dzis byla na ktg i sa pierwsze skurcze do piątku na pewno urodzi ... :D pojecia nie mam co takiemu maluszkowi kupic? jakies pomysły?
 
Witajcie :-)

Od razu oznajmiam wszem i wobec, że jestem ciocią!!! Mały urodził się dzisiaj przez cc. Nazuwa się Paul. Ma 49cm i 3200g. Siostara walczyła dzielnie ok 20h bo bardzo chciała urodzić naturalnie. Niestety się nie udało, bo rozwarcie nie postępowało. Jestem z niej bardzo dumna! Kochana moja. Szkoda tylko, że zobaczę ich dopiero w październiku...

dubeltówka zdrówka dla malutkiej!
trasia powodzenia w pracy. Daj znać jak było.
ironia a może taką książeczkę pierwszy rok życia dziecka gdzie się wkleja zdjęcia, wpisuje ważne daty.

Buziaki dla Was i maluchów!
 
Pierwsza lekcja za mną. Było fajnie, bo to tylko godzinka. Ale będzie coraz dłużej i pewnie będzie mi się podobać coraz mniej.
Dziś jestem masakrycznie zmęczona. Może przez ten upał... nie mam siły pisać więcej. Mała już śpi a ja pewnie zaraz padnę obok niej.
Dobrej nocki!
 
no i kolezanka dzis byla na ktg i sa pierwsze skurcze do piątku na pewno urodzi ... :D pojecia nie mam co takiemu maluszkowi kupic? jakies pomysły?
Ja jestem zadowolona z ubranek bo dostaliśmy sporo większych więc będą na później bo tych na pierwsze miesiące miałam dla Majki aż za dużo. Możesz też kupić jakiś ładny kocyk albo zestaw pościeli. Pieluszki to też dobry pomysł o ile podpasują rodzicom, bo my dostaliśmy dużo huggisów i wszystkie przeciekają więc prezent średnio udany. Albo jakąś zabawkę, będzie na potem, osobiście polecam pandę z Lamaze :)

Od razu oznajmiam wszem i wobec, że jestem ciocią!!! Mały urodził się dzisiaj przez cc. Nazuwa się Paul. Ma 49cm i 3200g. Siostara walczyła dzielnie ok 20h bo bardzo chciała urodzić naturalnie. Niestety się nie udało, bo rozwarcie nie postępowało. Jestem z niej bardzo dumna! Kochana moja. Szkoda tylko, że zobaczę ich dopiero w październiku...
ramari gratulacje!!! niech maluszek zdrowo rośnie :)

Moja Niunia miała dziś bardzo słaby wieczór, strasznie marudna i rozżalona... niewyspane dziecko ot co... cały dzień czaiłyśmy się w domu żeby przeczekać upał (było 34st a na słońcu pewnie jeszcze więcej) i wyjść po południu a tu przyszla burza u nici ze spaceru, w domu jakoś nie mogła spać i przez to po wieczornym karmieniu zasnęła w końcu i to tak mocno że nie mieliśmy serca już Jej budzić na kąpiel więc teraz śpi już do rana nasz mały brudasek :)
 
witam mamuśki
pozwolę sobie wstawić kilka zdjęć z wesela reszta pozniej ;)
SPA57456.jpgSPA57460.jpgSPA57474.jpg
było naprawdę super ;)
 
Hej,
ja już wczoraj nie wchodziłam, bo mały dał popalić... Ale potem spał do 5 i grzecznie bawi się sam aż do teraz:) Tak go trochę przyzwyczailiśmy, ze rano rodzice zajmują się sobą a potem cały dzień jest dla niego:)
O i wykrakałam. Jęczy...

Już. Była kupa:)

Mamusia, co w końcu kupiliście parze młodej? Takie miałaś dylematy, pamiętam...
Ironia, jak to nie wiesz co kupić? Przypomnij sobie który prezent Cię ucieszył jak Benio był mały?:) Mnie cieszyły książki (ubranek miałam aż nad to), za to w ogóle nie ucieszyłyby mnie pieluchy... też mi pamiątka... Może jako prezent od rodziców raz na jakiś czas (w ramach pomocy dzieciom:), ale na pierwszy prezent jak się idzie do Malucha trochę mi nie pasuje. Ale wiadomo- każdemu pasuje co innego. Mój mały dostał świetne zabawki do kąpieli i to mnie ucieszyło, bo już czekają na niego- nie będziemy musieli na to wydawać. Świetnym prezentem była też książka Zawitkowskiego z filmem "co nieco o rozwoju..." Ale już ręcznik, kocyk, prześcieradło i butelka (od teściowej) nietrafione, bo już mieliśmy takie rzeczy skompletowane...
 
reklama
Do góry