reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

czesc
a ja mecze sie od rana znowu z migrena :-(
mam juz dosc!
Dzis znowu 3 szt tabsow lyknelam i az mi sie teraz rece trzesa nie wiem od czego :-( Ale chociaz nie boli "tylko" ćmi :-( Masakra co za uczucie, patrzec normalnie nie moglam jak pijana, w oczach plamy obraz sam sie przesuwa i ten bol glowy, swiatlowstret i wogole... nie nie nie nie zycze nikomu.
Jak mnie jutro jeszcze chwyci to zadzwonie do ginci swojej no kurde ile mozna co nie... trzeci dzien meczy choc wczoraj to tak lajtowo bylo... Przedwczoraj meczylo i dzis tak okropnie :-( RATUNKU :-(
 
reklama
Agabre - witaj w domku kochana, ale masz fajnie że możesz się nacieszyć swoim maleństwem :tak:

Trasia - cieszę się że miałaś przespaną nockę no i że siły Ci wracają, mam nadzieję że teraz już chorubsko zniknie całkowicie, no i trzymam kciuki za wizytę &&&&&&&

Cinamon, Ivona - mój tez ostatnio wypytuje co tam na BB się dzieję, ile jest już rozpakowanych czerwcówek no i śmieję się ze mnie przeogromnie że jestem uzależniona od BB, mówi "dla Ciebie dzień bez BB to dzień stracony" i beka :-D
 
cinamonku dzieki, kurde oni tylko tabsy umieja przepisywac , nawet mnie dobrze nie badaja od czego te bole i wogole. PRzed ciaza chodzilam.... musze zmienic specjaliste bo nic nie pomagal...
Nie wiem mysle teraz nad jakims masazem... co Wy na to , pomoc moze czy nie....
Kochane bede pozniej, ide z nowu sie polozyc :-(
 
Larvunia - kurcze bidulko jak mi Ciebie szkoda, myślałam że to takie chwilowe a tu kurcze męczysz się i męczysz, może idz do ogólnego swojego może coś wymodzi, po co masz tyle cierpieć no i nerwy dochodzą dodatkowo przez te migreny... tulę mocno :*
 
Madziolka ja mam w nocy tak samo i też boje się strasznie o materac ! Ale z drugiej strony boje się bardziej o to że wody mi odejdą gdzieś na mieście , na ulicy, w markecie itp
Dlatego ja już sama nigdzie nie jeżdżę

Madzioolka rozbroiła się mnie tym fryzjerem :-D Ale faktycznie tak to już mamy w tej ciąży. Zwoje się Nam prostują, byle nie na stałe...
Też na to liczę... :)
 
larvuniu ja się męczyłam z bólami głowy migrenowymi od 2 klasy liceum !! Z tym ze z roku na rok coraz gorzej było... Na czas ciąży uspokoiło mi się, ale u mnie migreny (przynajmniej 2 razy w tyg) wynikaja z mojej choroby (wrzodziejące zapalenie jelita grubego) i jak łapie ból to nic nie pomaga :( Ale ja tak sobie myślę, że może u ciebie jakiś kręg gdzieś uciska na nerw czy coś i to od kręgosłupa u ciebie idzie... Bo u mnie początkowo takie własnie podejrzenie było... Sprawdzałaś kręgosłup?
 
reklama
Do góry