reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Ładny dzień się u mie zapowiada, może przejdę się na mały spacerek do biblioteki bo mam książkę do oddania, do tego mam troszkę ubranek do prasowania i chciałabym posprzatać jeden pokój po remoncie żeby przenieść tam rzeczy z naszej sypialni bo mój D sam zaczyna mieć syndrom wicia gniazdka i chciałby już zrobić kącik dla młodej a wczoraj mnie wypytał gdzie co jest, czy mam wszystko spakowane itp... stresik się zaczyna ;-) hihi ... ale to sweet :))
silva - czesc :)
Marta - mi też się to wydaje dziwne z tą grupą krwi bo do mojego szpitala każdy musi mieć to badanie na paciorkowca i grupa krwi nie ma nic z tym współnego, co do RH- to ja robiłam badania na konflikt serologiczny bo mąż ma RH+ i wtedy podczas porodu lub po mogą podać jakiś lek żeby się nie wytworzyły antyciała w mojej krwi ale o paciorkowcu nie słyszałam...
Doggi - ja jeszcze mam z tydzień czasu więc najpierw przytulaski będą brane pod uwage a potem spróbuje tego przepisu, jak coś to daj znać czy zadziała ;))
 
ja mam krew B RH+ a maz ma B rh- i lekarz wie i mowil,ze nic nie bedzie sie dzialo...wiec juz zglupialam teraz

Dokładnie bo wy nie macie konfliktu serologicznego jak my, tylko że to jest odrębe badanie od wymazu z pochwy na paciorkowca które trzeba zrobić po 36 tygodniu ciąży żeby dzieciak się nie zaraził podczas przejścia przez kanał rodny, moze dlatego gin nie kazał ci robić bo masz wskazanie do CC
 
wlasnie dzownilam do szpitala gdzie bede rodzic..i polozna ktora tam jest "szefową" powiedziala,ze nie potyrzebuje na pacirokowca,ze skoro lekarz moj nie zalecił,a on tam wlansie bedzie odbieral moj porod to nie musze..moze wlasnie przy cc jest inaczej..ale nie wiem czemu inna polozna powiedziala ostatnio ze tu grupa krwi ma znaczenie...moze cos jej sie pomyliło...
 
No przeczytałam, ale napłodziłyście konkrentnie od rana...

Już nie wiem co której odpisać... przede wszystkim kciuki za Izę!

AgataR - rozumiem, że będziesz nam przekazywać wieści od Izy?

Cinamon, Zołza - jadę z wami nad wodę:))

Ja rano się ucieszyłam, bo jak siedziałam na kibelku to mi krawawy śluz wypłynął... w pierwszej chwili myślę "czop, hurra", ale po chwili uświadomiłam sobie, że to po wczorajszym badaniu ginekologicznym:( Lekarz mocno się tam wepchnął paluchem i to przez to:/ No nic, czekam dalej!
 
smieje sie, bo wczoraj obgolilam pićke, pomalowalam paznokcie na bezbarwny kolor, obgolilam sobie boczek na 3 mm na glowie no i w sumie gotowa jestem ;p Moglaby wyjsc ;p
Hehe ja też ostatnio zrobiłam sobie wieczór przygotowawczy - depilacja, pedicure i manicure więc w razie czego jestem ready :):):)

Marta, no niestety, z tym zwolnieniem u mnie to nie jest tak fajnie, bo ja, pipa, nie sprawdziłam tego wcześniej, moja lekarka wystawiła tylko do terminu porodu i od 1.06. jestem bez zwolnienia - dziś jadę do pracy ogarnąć temat.
Zołza zwolnienie Ci się należy jak psu buda że się tak wyrażę...
Ja z kolei mam wystawione do 10 czerwca a termin w karcie ciąży i na zaświadczeniu dla pracodawcy ginek wpisał 11 czerwca, powiedział że jak do tego czasu nic tzn Maja się nie wykluje to zwolnienie mi wtedy wystawi lekarz rodzinny.

A jeszcze mnie czeka dzisiaj egzamin z włoskiego i muszę się zabrać za naukę...
Asinka powodzenia na egzaminie &&&&&
A ostatnio jak pisałaś któregoś dnia że idziesz na włoski to ja myślałam że fryzjera :):):) ehhh to odmóżdżenie ciążowe :):):)


A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim :)

Obudziłam się dziś o 8 rano, zrobiłam kawusie ukroiłam ciacho i poszłam z tym zestawem na balkon. Mamy tam taka wielką huśtawkę-bujaka ogrodową i tak mi się tam dobrze siedziało że się położyłam i zasnęłam jeszcze do 11 :)
Ogólnie nocka spoko, pobudka była ale tylko na siku obyło się bez nospy. Ale zauważyłam że mam w podświadomości jakiegoś takiego schiza że jak zasnę na jednym boku to się nie przewracam aż się nie obudzę o 3 a potem rano i tak mnie bolą biodra od takiego zastoju że jak się budzę to jakbym po maratonie jakimś była... bo jak zasypiam to mam w głowie jedną myśl - żeby tylko się akcja w nocy nie rozkręciła bo zaleję nowiutki materac...


&&&&&& za dzisiejsze wizyty i wyniki badań :)
 
Hejka kobitki!
A ja dzis mam wielkie pokłady energii. Byłam już na spacerku i na zakupach. A zaraz - tylko wypije kawkę - biorę się za mycie okien. Zwykle w takie upały to topiłam się i puchłam w oczach, a dziś jakiegoś spida dostałam.
A propo badań: to też mam konflikt serologiczny i badanie na paciorkowca też miałam.
Pazdrówki dla wszystkich!
 
reklama
Silva niestety z mojego wyjazdu nad wodę nic nie wyszło bo jak już samochodem pod bramę podjechałam to przyjechali panowie z mini kopareczką i właśnie przekopują moją działkę.....ciągną jakieś kable z tpsa. Jestem taka zła na nich że pojechałam tylko do sklepu, kupiłam sobie cole cherry, pizze hawajską i na deser lody grycana truskawkowe ( same zdrowe rzeczy co?) i pilnuję Panów coby mi za bardzo ogrodu nie zdewastowali.cholera jasna a dopiero w zeszłym tygodniu zdążyła trawa wyrosnąć w miejscu gdzie właśnie kopią!!! Jestem zła!!!!

Może jutro Silva i Zołza pojedziemy nad tą wodę!

Dubeltówka miłego weekendu!

Ivona no to się męzowi zaczyna udzielać.Zaproś go do nas na forum :)

Marta u nas też dziś widziałam truskawki po 10 zł!!!! Podobno to po tych deszczach bo nie wiadomo jak teraz będą rosły.Całe szczęście że moje już zaczynają się zielenić! A wczoraj byłam po nowe kwiaty i zrobiłam z nich śliczne kompozycje w donicach na balkon.Bo jakoś tak smutno na balkonie było.Teraz śliczne jest!Weselej tak!

Pisałam do AAgi.Odpisała że leży sobie na porodówce i czeka :)

Doggi ja tam myślę że taki olejek może pomóc. jestem dobrej myśli więc pewnie go wypróbuje jak nie urodze do terminu!

Zapomniałam napisać że wczoraj kupiłam Anulce taki śliczny komplecik w H&M. Mam już tyle tych ubranek ale nie mogłam się powstrzymać!

Hej Baśka

Madziolka ja mam w nocy tak samo i też boje się strasznie o materac ! Ale z drugiej strony boje się bardziej o to że wody mi odejdą gdzieś na mieście , na ulicy, w markecie itp
 
Ostatnia edycja:
Do góry