reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Aestima napisała na zakupowym ze magisterke kończy i cos tam jeszcze i chwilowo tylko tam weszła, ale jest ok i za niedługo będzie z nami a Zołza była na spotkaniu warszawskim z tego co mi wiadomo
 
Dzień doberek.
Przesyłam słoneczko wszędzie tam gdzie jeszcze nie dotarło.

Katamisz gratuluję odwagi syna. Tak wychodzi najlepiej jak dziecko samo nagle się zabierze do czegoś to najszybciej sukces osiąga. Najważniejsze to przełamać strach.

Dubeltówka, mamusia, kuma mnie niestety w majówkę czeka remont. R musi zrobić wszystko co jest do zrobienia czyli mnie czeka potem sprzątanie. Chciałabym gdzieś wyskoczyć ale jak nie nadrobimy prac domowych teraz to potem nie będzie czasu. Mój cały tydzień gdzieś dorabia żeby jak najwięcej kasy odłożyć.

Przez to wszystko nie mam nic popranego dla maluszka bo nie mam jeszcze komody a to dlatego, że najpierw trzeba pokój pomalować. Wydaje się, że mało jest do roboty ale jak juz się człowiek zabierze za coś to ciągle cos nowego wyskakuje. A czasu coraz mniej.

Dziewczyny jak wczoraj spojrzałam na suwaczek to doznałam szoku, że to już 34 tydzień:szok: Kiedy to zleciało
 
witam i ja.
dziewczyny ten bank mnie dobije kiedyś! wczoraj się doczepili czemu D się nie rozliczał z Antkiem?przecież nie musi!to jest przywilej a nie przymus!
potem doczepili się do metrażu,bo czemu w papierach sprzed 40 lat jest 103m,a czemu ich człowiek wyliczył 125m?i chcą jeszcze jedno obliczenie za które my musimy zapłacić! no to jak nie wierzą swojemu człowiekowi to innemu uwierzą?:wściekła/y:

u mnie piękne słońce,ale chyba popada dziś.
mam pytanie do dziewczyn z W-wy.zdam jej na warszawskim wątku.
 
Witajcie! U mnie od rana pięknie i słonecznie, ale pewnie potem się zachmurzy, więc chyba muszę szybko ruszyć się z domu na jakieś małe zakupy.

Kochane mamuśki które mają dziś wizyty - trzymam kciuki i czekam jak zwykle na gorące relacje!!! :-) Powodzenia!!

Doris naprawdę nie zadręczaj się tą pępowiną!! To nie ma sensu, bo Ty nie masz na to żadnego wpływu. Już kiedyś pisałam Sylvii co powiedział mój gin o lekarzach, którzy informują pacjentki o takich rewelacjach kilka tygodni przed porodem. To naprawdę nie ma sensu, a tylko sprawia że teraz żyjesz w stresie! Spokojnie, na pewno wszystko będzie dobrze, a jak w dniu porodu na usg wyjdzie że jest pookręcana więcej niż 3 razy, to zrobią Ci cc i tyle! Teraz wyluzuj, bo i tak niczego nie zmienisz, nic od Ciebie nie zależy. Więc po co denerwować i siebie i Julę jak nic jej nie jest i bryka radośnie? ;-)
 
Hej Kochane Brzuszki...ja o 5,00 miałam pól godziny skurcze tak co 5 min...ale minęły i znowu zasnęłam...przed chiwlą sie obudziłąm a przecież na 10,00tą spotkanie z połóżną i Kati...więc dzięki za kciuki w sprawie moich siuśków ale do gina nie dzwonie bo jest na urlopie a wizyta dopiero 5 maja...zabiore i pokaże położnej może coś doradzi...no to miłego dnia Brzuszki...odezwe się później
 
Misia ja też mam ostatnio takie skurcze, jak opisujesz, ale staram się nimi nie stresować. Ciekawe co wyniknie z tych Twoich wyników. Oby tylko nic złego! Daj znać, co Ci powie położna.
 
reklama
Misia, również trzymam kciuki. Wypytaj położną, może coś się dowiesz.
A ja mam trochę roboty: zaległe zdanie z włoskiego, pieluchy do prasowania i obiad do zrobienia. Także będę w wolnej chwili zaglądać :-) Miłego dnia życzę!!
 
Do góry