reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ale na polku super pogoda chyba z ponad godzine siedziałam i czytałam książke oczywiście z przerwami żeby sie nie przegrzać, wielbiam wiosnę w takiej postaci!
M też juz w drodzę do domku więc pewnie coś porobimy w domku, zupka ugotowana, pranie się suszy.
Justynka- kurcze szkoda z tym kredytem mam nadzieję że da się to odkręcić może wystarczy wycenę zmienić :/ ale wiem że tak czy tak to się teraz przeciągnie :-(, Trzymma &&&& za jak naszybsze pozytywne rozwiazanie tej sprawy !!

TRASIA Co do spania to jak miałam problemy to pomagała mi mięta w postaci herbaty wypita wieczorkiem która kojąco wpływa na organizm.
 
reklama
Dziewczyny ja tylko na chwilę, dopiero co wróciłam z IP a pojechałam tam o 9 rano bo strasznie kręciło mi się w głowie, nie mogłam złapać równowagi i wymiotowałam:-(W szpitalu zrobili mi wszystkie badania krew, mocz i glukozę i okazało się, że mam silną anemię, niedobór hemoglobiny i podejrzenie cukrzycy ciążowej. W środę mam mieć test na tolerancję glukozy i się okaże. Czuję się fatalnie jakbym była pijana w głowie się kręci i nawet żeby do kibla dojść muszę się kogoś trzymac bo się wywracam.

Nie wiecie co powinnam zrobić, żeby już mi się nie kręciło w głowie, co jeść a czego nie i jeżeli okaże się, że mam tą cukrzycę to będę musiała mieć jakąś dietę? Wkurzyłam sie normalnie.....:wściekła/y:
 
Witajcie dziewczyny
Ja dopiero teraz wróciłam z maratonu: spotkanie z położną i Misialiną, pieczenie u od rodziców i zrobienie obiadu i .... padam z nóg.....

Wczorajsze spotkanie było super udane,:-) Traschka pisała że ona niby taka wielka! chyba jak sobie stanie obok kobitki która nie jest w ciąży to na pewno. Pięknie i promiennie wyglądała, a Aaga taka sympatyczna chudzinka, ze tylko brzuszek jej odstaje, ja bym nigdy nie powiedziała, ze ona będzie mieć bliźniaki! I oczywiście też bardzo ładna kobitka :-)
Zdjęcia dzis wieczorkiem Wam wyślę dziewczyny :-)
A taraz ja sie idę zdrzemnąć
 
Dubeltówka - jak po wypiciu glukozy po 2 h będziesz miała powyżej 140 to będzie oznaczać że masz za wysoki cukier i dostaniesz skierowanie do diabetologa na dietkę, dziwie się że wcześniej nie miałaś glukozy robionej hmm,
biedna jesteś, naprawdę Ci współczuję, będziesz musiała na bank brać żelazo i dodatkowe witaminki ale zobaczysz wszystko będzie dobrze (ja też miałam słabe wyniki i podejrzewali anemie ale po witaminkach i żelazie wszystko wróciło do normy) głowa do góry będzie dobrze
 
Witam wszystkie pani

W końcu udało mi sie nadrobić moją weekendową nieobecność ale cos mnie spanko łamie więc raczej nie napiszę na razie zbyt wiele. Idę trochę odpocząć i potem postaram się zaglądnąć więc na razie papatki
 
Mamusia wcześniej nie miałam bo Irolskie półgłówki stwierdzili, że skoro w pierwszej ciąży było ok to w tej też będzie:wściekła/y:Dziś mi robili glukometrem i norma przed posiłkiem jest 4-7 przed posiłkiem a ja miałam 9:eek: Jestem zdezorientowana bo nic mi za bardzo nie chcieli powiedzieć........W środę się okaże:sorry:
 
Dubeltówka - w kwestii glukometru to Ci nie pomogę bo nie miałam nim w ciąży badań, robiono mi tylko wyniki na krew i pobierali mi po wypiciu 75g glukozy i po 2 h miałam 69 gdzie norma to poniżej 140, nie wiem jak jest przy mniejszej dawce glukozy, zobaczysz wszystko będzie dobrze, nasze kciuki robią cuda a ja już trzymam kciuki za Twoje środowe badania &&&&&&&
 
czesc

poczytam wieczorkiem co u Was...
ja wrocilam z g-wa wlasnie... Bylismy u lekarza z mlodym, u tesciowej na obiedzie i czas zlecial.
Mlody lekko przeziebiony "tylko". Obylo sie bez antybiotyku JUUUUUPIII ;-) Lekko czerwone gardlo ma i katarek, ktory mu w sumie znika juz. Kaszle jeszcze, ale mniej, doktorka powiedziala ze zdrowieje... Wypisalismy tez wniosek do sanatarium :tak: nad morze... moze sie uda. Mlody choruje od listopada non stop, moze to pomoze. Ok miesiaca sie czeka na odp. zobaczymy jak to bedzie, gdzie i za ile ;-)
Mnie tez zbadala doktorowa... tez niby zdrowieje...

to tyle, wiecej pozniej ;-) POZDRAWIAM!
 
reklama
Do góry