reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Dagamit ale ci zazdroszcze, ze juz wiesz:) jak bede miala coreczke to tez chyba Lenka bedzie albo Ania.
Moje nerwy ukoily wczoraj dzieci, jak do nich poszlam na lekjce to od razu mi sie humor poprawila chociaz strasznie mnie wymeczyly. Kuchnia dalej mi dziala na uzebienie, bo dodatkowo cos ruy nieszczelne i smierdzi jeszcze z nich. maz pracuje i ciagle nie ma tego kiedy zrobic a mi sie ulewa jak patrze na ten burdel:( dzis nie sprzatam nigdzie w imie protestu przeciwko wsztskiemu:wściekła/y:!!!!
Trascha z racji tego, ze pracujemy na podobnych warunkach mam pytanie....wracasz po wakacjach do pracy?

uff nadrobilam co wczoraj naskrobalyscie::)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się piątkowo.
Dagamit ja też bym juz chciała wiedzieć ale jak sądze USG będe miała coś pod koniec stycznia bo za 5 tygodni. Chodze na NFZ i dlatego tak ale lekarz jest super i blisko więc musze wytrzymać.

Marta24; Ja wywaliłam dzisiaj pół kuchni bo mi tak śmierdziało i Domestos tez poszedł (przepłukałam nim rury) w uzycie i chyba lepiej. Ja mam jescze taki bonusik niestety , ze mam kuchnie w pokoju gdzie spimy i robimy wszystko bo tak to bym nie wchodziła tam i luz. ;-) Ale juz niedługo.

Dziewczyny humor mi się poprawił w końcu bo normlanie myślałam że zwariuję. Czepialska byłam okropnie. Wszystko mi nie pasowało. Wczoraj dostałam pozwolenie na budowę mojego wymarzonego domku i jestem cała w skowronkach. To nic że budowa dopiero gdzies na wiosnę ale mam projekt w ręce i już zaczynam urządzać. Przynajmniej się czymś zajme i nie będe się czepiać domowników o pierdoły.

Miłego dnia. Zmykam do pracy.
 
traschka - wiem ze sa takie firmy ale ja czasu nie miałam, bo byłam i tak do tyłu z jednym zleceniem i łatwiej było mi było odzyskać z serwerów :) bo zawsze gdzieś cos wysyłam

larvunia - pytałas sie o wspólnote mieszkaniową - ja mieszkam w takiej wspólnocie :)


a my dziś wyczerpane i padniete siedzimy :) musze czesciej pisać o tulaskach na forum bo jakos to tak działa mezowi na ambicje hihi :D
 
Cześć Kochane!
U mnie jako tako...trochę wczoraj odpoczęłam...tzn. nic nie robiłam i było lepiej z kręgosłupem..ale wystarczy że troche pochodze czy posiedze i już zaczyna się jazda...z brzuchem też trochę sie uspokoiło
Dagamit...super że potwierdziła się córeczka...ciekawe czy i u mnie też tak bedzie...uspokoiłam się trochę po Twoim poście bo miałam identyczne bóle brzucha...jakby kolka.
u nas znowu sypie...jutro młody ma zawody pływackie więc jedziemy kibicowac i znowu dzień zleci...byle do wtorku bo mam wizytę.
 
musze konieczne z tym domestosem sprobowac...zobaczymy:)
co do tulaskow to mi sie sni juz po nocach bo mam infekcje i nie moge tego doleczyc:wściekła/y::wściekła/y:
leze se teraz a taki kopniaczek maly i bolgotki poczulam...ciekawe czy juz moje malenstwo daje o sobie znac??
 
Witam i ja się piątkowo:-)

Dagamit nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszczę tej dziewczynki,istrasznie mocno gratuluje.:-)

Doris Ja myśle sobie tak że owszem może być głowna telefonistka,ale nie wiem czy wszystkie dziewczyny bęąchciały sie podzielic swoim numerem.Więc propozycja jest nastepujaca.
Te które maja ochote dzielą sie na forum zamkniętym piszac swoj numer telefonu
Te które nie maja zaufania do wszystkich ,wybieraja jedna czy dwie ulubione i im przekazuja swoje dane.
Może być też grupa dziewczyn ktora w to wnie wchodzi wogole,i tez jestem w stanie to zrozumiec.
Tylko nie wiem czy zrobić do tego odpowiedni wątek na tajnym,trzeba spytać larvuni.
Wogóle myśle że pomysł jest dobry.Jesteśmy na tym forum już prawie 4 miechy i bedziemy jeszcze tyle samo jak i nie dłużej.Niektóre z nas są codziennie.Zżyłyśmy się ze sobą,poznałyśmy się wirtualaie i czasami bywa tak że któras chilowo nie ma dostepu do neta,albo(nie życzę tego żadnej)mozę sie zadazyc jakis pobyt w szpitalu ,gdzie nie zdazymy poinformowac.Inne dziewczyny siedzące tu beda sie zastanawialy co sie z dana dziewczyna dzieje.Itaki kontakt telefoniczny uważam za dobry.






Odnośnie mnie to ja nie mam oporów, nawet ,na ogolnym podawania mojego numeru telefonu.
Moze to dziwnie zabrzmi ale tu gdzie meiszkam każdy moze sprawdzic kazdego.Np.możecie sprawdzic wchodzac na odpowiedznią strone ile w danym roku zarobiłam,ile odprowadziłam podatku i ile mam oszczedności na koncie.Mogę w ten sposób sprawdzic moja znjaomą,szefową czy sasiadke nawt polityka czy gwiazde telewizyjna.Wiec numer telefonu to naprawde pikuś:-D
 
larvunia - pytałas sie o wspólnote mieszkaniową - ja mieszkam w takiej wspólnocie :)
czesc!!!!

noooo kochana wiec mam pytanko... jak sie kaloryfery zapowietrza to czyj to problem? Moj czy wspolnote musze prosic o pomoc?? U mnie w domu przy - 7 na dworze mam raptem +13... teraz gdy jest ok 0 'C na dworze to u mnie max 16 'C :dry: Place za ogrzewanie samo (bez wody itp) 290 zl miesiecznie a mam zimno w domu. Ta glowna z zarzadu rece rozposciera i mnie splawia od 2 tyg juz... a ja mam dosc... bo ida mrozy od srody!
Wkurzylam sie wczoraj i napisalam pismo oficjalnie i dolaczylam foto z 13 'C w domu ze jesli mi usterki nie zlikwiduja to nie bede placic za ogrzewanie tych 290zl.... i nagle rozwiazanie sie znalazlo... dzis mi beda to robic :sorry2: Nie wiem czy dobrze zrobilam czy zle... ale mialam juz dosc splawiania mnie... a w domu zimno...

dodam ze pozniej sie dowiedzialam ze wspolnota a wspoldzielnia to co innego ze w spoldzielni oni robia wszystko a w wspolnocie ja sama musze....
no ale jak ja sama to niech mi da odp pisemnie ze moge sama grzebac, ze jak cos sie stanie to wspoota mnie kosztami nie obciazy...
sie rozpisalam ;-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry