reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

larvunia - wydaje mi sie ze to juz leży w zakresie mieszkańców :) u nas misiek przed zimą odpowietrza jak nie grzeją, wystarczy taki fajny śrubokręt i miska na wodę :)

ale jak ci zrobią ze wspólnoty to też spoko ;) tylko wyglada to tak, że jak wspólnota zatrudnia kogos do tego to tak naprawde kazdy sąsiad składa się na twoje odpowietrzanie kaloryferów :)
dlatego jest to w gestii mieszkanców :)
 
reklama
dzieki kochana, ja sie na tym wszystkim nie znam... mieszkam tu od ok 3 lat dopiero... i zlewanie mnie nie podoba mi sie wcale. Moglaby baba powiedziec mi co i jak a nie mnie splawia.... po to chyba w spolnocie taka osoba jest prawda??
Z reszta jak Ty sama odpowietrzasz to zakrecic musza wode na dole?? tzn ja mam w piwnicy palarnie... palacz tam pali itp...

i chyba zrobilam zadyme niepotrzebnie :sorry2:
 
nie nie trzeba zakrecac wody bo z tego odpowietrzania to może pół szklanki ci wypadnie :)

zasadniczo od tego jest osoba ktora zarzadza wspolnota zeby udzielac informacji bo jej za to płacisz pensję :)
 
zobaczymy jak mi to zrobia i czy wogole zrobia heheh, maja ok 12.00 przyjsc. Mam nadzieje ze bede miec w koncu ciepelko.. teraz mam 16'C :sorry2:
dobra lece do kuchni, dziewczyny MILEGO DNIA :-)
 
Cześć dziewczynki! Po usg u mnie już zdecydownie lepiej - to chyba już się psychika odzywała, bo nie widziałam dzidzi prawie miesiąc!!
Misialina nie stresuj się, bo na pewno jest super, chociaż wiem, że i tak będziesz :-) - mnie gin powiedział, że takie bóle najczęściej nasilają się w czasie spodziewanej @, a jesli nie ma plamień ani silnych długotrwałych skurczy, to nie trzeba się przejmować. Kazał brać no-spę i poleżeć.
Powiem Wam, dziewczyny, że strasznie się cieszę, że potwierdziła się córeczka. Wszyscy, łącznie z mężem i rodzicami, kibicowali naszej Lence (choć tak naprawdę, to wiadomo, że najważniejsze było zdrowie dziecka - bez względu na płeć).
Mam nadzieję, że wkrótce wszystkie zdradzicie, co tam w brzuszku Wam siedzi i będzie można używać bardziej sprecyzowanych określeń naszych maluszków :-)
Pozdrawiam i dziękuję za każde słowo wsparcia!!
 
Dagamit, super że nastrój Ci się polepszył:))
U mnie przeziebienie się rozkręca - gardło boli coraz bardziej i niewyraźnie się czuję... Ale zaczynam dziś 16 tc i mam nadzieję, że dla takiej dużej dzidzi przeziębienie niegroźne. Oby tylko przeszło, bo jak mi sie przypałęta choróbsko, to nigdy nie chce sobie pójść:((
 
Aestima współczuję przeziębienia - jak pamiętasz niedawno przechodziłam. I jeśli mogę coś poradzić, to mnie uratowały naprawdę tylko naturalne specyfiki takie jak: czosnek w ogromnych ilościach, cytryna, miód. A z apteki syrop *spam* (super, bardzo polecam), do nosa krople Euphorbium (albo jakoś tak) no i do gardła jak bolało Tantum Verde. Po niecałym tygodniu było lepiej, choć myślałam w najgorszych dniach że skonczy sie lekarzem i antybiotykiem, bo byłam tak slaba, że z łóżka trudno mi było wstać.
Życze zdrówka i nie martw się - na pewno wszystko dobrze się skończy
 
Pamiętam Dagamit Twoje zmagania, eh, chyba każda z nas przez to musi przejść... Mam *spam* i tantum verde, cytrynkę i sok z malin, muszę tylko miód zakupić:)
 
reklama
Aestima i pamiętaj że przeziębienie trzeba wygrzać, wyleżeć! No i czosnek to naturalny antybiotyk, więc jedz ile wlezie ;-) Ja już po kilku dniach nie mogłam na niego patrzeć, ale jak trzeba to trzeba :-)
 
Do góry