reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

hej Kochane! Wy już pełną parą na necie....ja się zabieram za sprzątanie...oczywiście mężuś mi pomaga....i tak jestem pełna podziwu dla niego za cierpliwośc na moje zachcianki....na obiad dzisja zapiekanka makaronowa....i zaś kolejny dzień zleci....No to do pracy!!!!
 
reklama
I ja się witam!!!
Ale jue znapisałyście od rana!!!
Watek o ruchach dzidzi - super, potem napiszę jak to było w moich poprzednich ciazach.
Dziś 11 tydzień mi sie zaczął i czuje się świetnie! A jak u was z objawami ciążowymi?????
Zyczę miłego dnia!!!!
 
aestima - wiem cos o tym bałaganie - goście poszli na spacer a ja mam górę naczyń i....nie umyję..nie moge cholerka !!
skończyłam na dziś pracę idę się wykapać i do łóżka :(

kiedy skoncza sie mdłosci ;(
 
I ja się witam :)

Wczoraj przeleżałam cały dzień i leczyłam swoje gardło. Niby trochę lepiej, ale dzisiaj męczy mnie mój syn i nie wiem, czy od nadmiaru gadania znowu się nie pogroszy ;) A teraz zmykam bo moje szczęście gra w Harego Potera i co trochę mnie woła, żebym mu w czymś pomogła.... Tylko ja o tej grze nie mam zielonego pojęcia, a mężuś w pracy więc nie pomoże ;)
Miłego dnia.
 
Witam się i ja :)
Mało piszę, coś mnie wena opuściła, może przez samopoczucie. Dzisiaj nienajlepiej, już było obściskiwanie porcelanki :( I w ogóle ciężko mi na żołądku, nie wiem czy z głodu czy z czego :/
Co do bałaganu, to też się zebrać nie mogę, stan łazienki, sterta prasowania wołają o pomstę do nieba ;) Chociaż w ratach zaczęłam dziś łazienkę sprzątać więc może do końca dnia będzie błysk :)
Jak fajnie się zaczyna robić, tematy porodów, ruchy bąbli :) Ja mam nadzieję, że tym razem uda mi się urodzić sn, mam lekkiego świra na tym punkcie ;)
Miłego dnia dziewczynki :)
 
Cześć dziewczyny ja nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. tak duzo piszecie że nie nadążałam. Od dziś na L4 więc już nadążę;)
U mnie zaczyna się 12 tc jeżeli chodzi o dolegliwości do mdłości przeszły tylko rwa kulszowa mi doskwiera, czasem wstać nie mogę czy przewrócić na bok
Izabela ha i mnie gardło męczy dlatego na zwolnieniu jestem strasznie się wczoraj czułam, na szczęście bez antybiotyku się obeszło.
 
Ja też Cię pamiętam Ewelinko:) Cieszę się, że wszystko u Twojego Malucha dobrze:) Jesteśmy na takim samym etapie- ja też dziś zaczynam 12 tc:))

Miło :-)
Teraz już nam zleci nim się obejrzymy :tak:


Widzę, że nie tylko ja mam chore gardło...ja od wczoraj leczę się czosnkiem i letnią wodą z miodem i cytryną, letnią, bo w gorącej miód traci swoje właściwości. Zadzwoniłam dziś do ginki i można ssać TantumVerde :)))
Od razu ulżyło...

DORIS:, odpowiadając na Twoje pytanie....u mnie zero mdłości, wymiotów - żadnych objawów ciążowych, jakbym w niej w ogóle nie była :) Ginka w poniedziałek tłumaczyła mi, że mogę już nie mieć wcale żadnych dolegliwości, ale mogą pojawić się jeszcze później...oby nie...
 
Ostatnia edycja:
A ja leże i czytam. Gardło mnie cos pobolewa i głowa. Starałam się coś posprzatać bo dzisiaj bonusowy dzień wolny od dyrekcji ale nie zbyt mi to idzie. Jak sobie przypomne pierwszą ciąże to normlanie nie mogę, wtedy głównym objawym ciązy byl poród.
 
reklama
Witam na forum ponownie koleżanki, które się dłuuuuugo nie odzywały!
Super że jesteście!!!

A jesli chodzi o samopoczucie to u mnie rzeczywiście o wiele wiele lepiej. troche mnie to martwi ale nie chce się znowu wkręcać że cos jest nie tak :-(.
Oprócz tego że trochę mnie bola piersi, wstaję w nocy 2 razy do toalety i mam totalny odrzut od papierosów (a wcześniej paliłam) to nie czuję się jak w ciąży....
 
Do góry