reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
for example: ja:)

własnie wrocilam z dozynek. wiecie mialam strasznie durna sytuacje....bylam w luzniejszej bluzce ale kuźwa glupi by nie zauwazyl ciązy a taki znajomy podlecial, złapał mnie za brzuch i "zatarmosił"- nie wiem jak to określiić aż odskoczyłam, bo strasznie to bolalo, tylko zdążyłam krzyknąć czy cie nie pojeb......lo, teraz leze i brzuch mnie kuźwa boli!!!!!!!!!!!!!
 
Marta ale głupol!! Odpoczywaj i weź nospę może...

Ja wczoraj w trakcie wesela znajomych i dziś w dzień kursowałam intensywnie do mamy - schodziła wczoraj po schodach upadła i złamała nasadę kości ramiennej, w prawej rehabilitowanej ręce (niedowład po operacji guza głowy). Nie dość że boli to jeszcze jest załamana że stanie z rehabilitacją a już takie postępy zrobiła i ręka była już na prawdę bardzo sprawna :(. Mój ojciec 2 tyg temu wrócił do pracy do Norwegii ale w tej sytuacji wraca do domu na stałe. Mój brat za tydzień zaczyna szkołę (liceum pierwsza klasa profil z maturą międzynarodową więc lekcje cały dzień plus dojazdy autobusem po 1h w każdą stronę) także mama z takim złamaniem nie może być sama cały dzień bo aktualnie nie jest w stanie sama wstać nawet z krzesła... Pech nas chyba nie opuści... w ubiegłym roku ta operacja głowy, teraz to złamanie... mama jest na rencie, ojciec jak wróci to nie ma tu pracy na razie, mają jakąś kasę odłożoną ale jako dwoje bezrobotnych to nie pociągną długo z oszczędności a nie wiem czy ojca gdziekolwiek zatrudnią - u nas z peselem pow. 50lat to nawet cv nie czytają :(
 
na szczescie dzieci pozasypiały i ja zaraz sie kłade, nie widziałam dzis K caly dzien bo pomagał tacie przy dozynkaach i sie strasznie za nim steskniłam:/ no glupol,ludzie w ogole nie mysla, pozniej mnie przepraszał tylo co mi z jego przeprosin

jacie madziolka ale mi przykro, kochana ta sytuacja MUSI sie jakos rozwiazac!!!!! nie ma problemu bez wyjscia
 
Madzioolka tulam kochana...rzeczywiście jakiś straszny pech:(
marta oj ja bym chyba ostrzej zareagowała, rzeczywiście glupek...

a ja ledwo żyje, posiniaczona cała od noszenia, niewyspana i cała w jednym wielkim zakwasie, ale już mało nam zostało do przeniesienia
 
hej
to ja zbłąkana dusza, nie wiem czy mnie pamiętacie i moją gromadkę? Brakuje mi zaglądania tutaj, ale dopadł mnie kompletny brak czasu na cokolwiek. Nawet nie próbuję nadrabiac co u was, widze że Marta czeka na trzecieo bobasa gratuluje :-).
U mnie wszystko szybko, Jula idzie do pierwszej klasy, Baczki rosną, wlaczymy obecnie z odpampersowywaniem. u Ani idzie super, w dzień bez pamka, praktycznie bez wpadek, a u Adasia powiedzmy, że średnio;-) Są dni ze jest w miarę ok, ale są też takie ze co pól godziny mokre gatki. Poza tym oczywiście rozrabiają, zmawaiją się już do brojenia
 
hej aga dawno cie nie by;o :D

u nas tez tak sobie z odpieluchowaniem :( sika na złość i sie w tym tapla eh nie mam sił :(


ja do konca tygodnia sama z Benim a pozniej juz wracamy do normalnego trybu :)


ze smutnych rzeczy to michał był wczoraj u dermatologa bo od 10 lat zwklekał żeby zbadali mu durnego pieprzyka no i co? rak skóry :szok: niby łagodny bez przerzutów do wyciecia, ale co sie nadenerwowałam to moje :no::-(


pieprzykow do zbadania ma jeszcze troche na pazdziernik :( boje sie nawet myslec co bedzie :-:)baffled:
 
reklama
Do góry