reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

Witajcie...

Wpadłam na chwilę.....sprawdzić co u Silvy....i super wiadomość ;-)

SILVA...GRATULACJE!!!! KUBULEK JEST CUDNY!!!



A ja zaglądam regularnie, podczytuję co u Was ale niestety mój nastrój pozostawia wiele do życzenia ................. odezwę się jak mi minie ....

Buziaki!
 
reklama
Cześć!
Silva fajne bobo z Kubusia:-)ciekawe jak Szymek zareaguje na mniejsze bejbe od siebie;-)

dziś i jutro są spotkania adaptacyjne w przedszkolu Ninki, wybieramy się jutro, ale nie wiem czy nam się to uda bo mała kaszle mocno i chyba nam nie wypada w takim stanie do dzieci iść. No, chyba że do jutra do 14 będzie lepiej (a w tym czasie do Leo ma przyjść teściowa).

Nasze auto znów wymaga naprawy, oczywiście od razu gruba kasa. Coś często ostatnio, więc zaczynamy rozglądać się nad nowszym, a to sprzedać póki na chodzie.


Gdzie się podziewacie???
 
Ja z wieściami od Silvy:"Zostajemy do wtorku na obserwacji, we wtorek badanie kardio - echo i ekg, bo szmery ma Kubie. Dodatkowo pulsoksymetria poniżej normy i morfologia do powtórki jutro>Obciążeniem mogą być dodatkowo moje 3 infekcje w ciąży." I Ps ode mnie - :-) - Kubi jest nieszczepiony :-p
 
dziś dzień straszliwych jeków moich dzieci. Nienawidzę jak jęczą:wściekła/y:

martadelka pisze, że jest w drodze do Slawy i będą tam do poniedziałku. Miała nadzieję, że będą bliżej Aestimy i andariel. jakby co prześlę wam (aestima, andariel)jej nr tel, bo stary podobno nieaktualny.
 
hej

cudny ten kubus malutki słodziak

trasia wspólczuje serdecznie,norbert jak jest sam to dziecko do rany przyłóż a jak z dominika to diabeł w niego wstępuj. a dominika tak mi działa nerwy,że nie moge po prostu z nia wytrzymać. wstąpił w nia taki leń,że najdrobniejsza czynność to wielki problem.....nie chce robić niccccccccc. no dzis wymyśliła,że narysuje mi rysunek(ma taka książke do nauki rysowania),ale żeby ja sama sobie to pokolorowała czaicie????? nawet nie wiedziałam jak zareagować w perwszym momencie,

hej dubeltówka:) spakowana paniusia do powrotu????

andariel oby przeszło i trzymam kciuki za wasze początki z przedszkolem:tak:

witaj mamo m jak humor? co u was ciekawego?
 
reklama
hej z rana

zraz jade do siostry , maja mnie zaplastrowac bo mam taki ucisk gdzieś,że chodzić nie moge tak mnie dupsko i noga bolą

ciekawe jak tam sylvia???
 
Do góry