reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Heloł ale forum odżyło :-)
Felka OGROMNIASTE GRATULACJE :-) niech Milenka rośnie zdrowo :-)
Mama Matiego nie zazdroszczę sytuacji, sama bez męża dobrze, ze Mati grzeczny a Tobie juz malutko zostało :-) ja dopiero w 18 tygodniu i jakoś ciągnie mi sie to na razie. Zaglądaj do nas częściej :-)
Nutria no ma Baśka charakterek ;-)
Marta to fajnie, ze praca Ci służy :-) a teściowa - co za porąbana baba!!! od jakiego wieku dzieci są u niej beee? masakra nie rozumiem takiego podejścia, zaciśnij zęby i wytrzymaj
Trasia ja wiem, że Ty jesteś bardzo spokojną i tolerancyjną mamą i wyobrażam sobie jak się czujesz nie mogąc sobie z tą sytuacją poradzić... nie wiem co Ci napisać bardzo Ci współczuję i trzymam kciuki żeby Marysia z tego wyrosła &&&&&&&&
A Ty wierz w siebie i swoje sposoby wychowawcze, na pewno kiedyś przyniosą efekty oby jak najszybciej. A Szymek no cóż czasem mu sie też zdarzy ;-)

Dziewczyny ja już czekam na wyniki 2 tyg, jeszcze ponoć ok tydzień ale juz mi się to śni po nocach... jakoś chciałabym to juz mieć za sobą. Byłam dzis na wizycie kontrolnej wszystko ok ale cały czas w podświadomości się to czai...
a tak w ogóle ja chce wiosnę.........
 
hej
kati jestem jestem w jakimś srednim humorze.Norbert ma zapalenie oskrzeli:/ taki bidak chory
a kiedy będziesz miała wyniki?
 
Felkaa gratulacje i zdrówka!!!!



Kati ale zleciało szybko! Choć tobie pewnie nie. Kasa moment dowiesz się ze wszystko dobrze! Trzymam kciuki


U nas nudy. Ola jsk to ola czorci sobie ;) Stachu złote dziecko, nudzę się przy nim :p(odpukać)

Zaczęłam biegać na biezni i ćwiczyć z mel b bo rzygam stanem M.D. (miękka Dagmarka)
A wieczorami dla zabicia czasu oglądam Shameless dobry serial o dysfunkcujnej rodzinie (czytaj dramat i patologia w komediowy sposób) kozak, aż mój mąż się wkrecil prawie jak w "na wspólnej" :p ale przestał oglądać jak jablczynska męża zdradziła :p bo on na takie rzeczy się nie bedzue godzil :p
 
Ostatnia edycja:
hej
No niby do poniedziałku ale mnie już skręca, zeby tam zadzwonic - dziś albo jutro...
Doggi - masakra nudzić sie przy dziecku! Ale Stachu musi byc kochany :-)
Marta - oj bidulek Norbert zdrówka dla niego
 
reklama
Kati ja pewnie bym zadzwoniła bo u mnie niecierpliwośc zawsze wygrywa :(
Stachu spoko ziomek dużo gada i się śmieje do mnie jsk go bajeruje :) a przy oli się uspokaja :)
 
Do góry