reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Aestima Mati jest mega przytulak, ale nie zawsze z własnej inicjatywy tylko z naszej tez, nie ma wtedy zadnych oporów...
ehhhh nie wiem czy dobrze to rozumiem, juz teraz nie mysle racjonalnie

napiszcie mi na co mam zwrócic uwage?
musze go poobserwowac

mykam spac bo G. przyjechał
 
reklama
aaa i jeszcze jedno Aestima co do zwiazku cc z nadwrażliwością czy niedowrażliwością to ja tylko powtarzam słowa babki która miała z nami zajęcia na kursie. Sama przed chwilą poczytalam w necie trochę o tym i rzeczywiście piszą że po cc zwykle obserwuje się nadwrażliwość. Aż jutro pogadam z bardziej doświadczoną koleżanką na ten temat.

Kasia wiem że to się lubi ciagnąć, ale u nas w grę wchodzi tylko 2 ty, a właściwie niecałe bo potem mam ferie. a opieka do małej potrzeban jest nam tylko 4 razy więc zamieniłam sie z koleżanką raz, potem wezmę opiekę w pracy a potem R pójdzie na urlop.
 
Damada,Tak, ok i nawet nie miał stwierdzonej nadwrażliwości. Ja ją stwierdzam po czasie- nie wiem zresztą czy trafnie? Trochę dziwaczny jest do dziś:-D bo np. nie zje żadnej nowości, nie lubi przytulać się, niektóre ubrania go " gryzą"... Ale fajny, dobry i mądry z niego facet.
 
Zresztą nie panikujmy, to się ładnie poddaje terapii, zresztą teraz jest cała masa dzieci z nadwrażliwością- w plu mam trójkę ze słuchową:eek: A to małe przedszkole. Często dzieci wyrastają z tego. Ale na rokowaniach się nie znam Saffi?? Ponawiam pytanie.
Amen... Wystarczy wcześnie wykryć problem i trafic na DOBREGO specjalistę.
 
mamoM dobrej nocki!

saffi no to nie jest źle, wykombinujecie coś, byle teść szybko doszedł do siebie!

trasia jak tam u Ciebie?

u nas Kubi zupełnie nie akceptuje jakiegokolwiek inicjowania z naszej strony... ajjj nie mam dziś na to siły chyba :(
 
Saffi, to daj nam tu znać co powiedziała! Interesuje mnie to bardzo, choć ja akurat cc nie miałam, ale w pracy pytają mnie o to i mówię tak jak mnie uczyli i jak wszędzie jest napisane a Ty dziś zasiałaś ziarno wątpliwości.

MamoM, spokojnie. Zwróc uwagę na to czy jakieś " normalne" bodźce są dla niego jakby nieprzyjemne.
 
Kasiawilde, spokojnie, zróbmy tak: strony olejesz, i książki też, spiszesz wszystko co CIę niepokoi i trafisz do specjalisty na diagnozę. MOże jedno spotkanie wystarczy, może to nie nadwrażliwość.

Jakby co mam dostęp do tych szczotek za kilka zł to sobie kupimy ( tzw czarny humor):baffled:

Saffi, jeszcze jedno, Miesiowi takie zachowania przyszły z czasem... MOże to chwilowe jest?
 
reklama
Na pewno chwilowe. Tylko dzieci zaniedbywane nabywają tego typu zaburzenia(??? chyba trochę żle brzmi, ale dla mnie jest to już późna pora i ciężko mi poprawnie myśleć) , a nie wierzę w to że Ty go zaniedbywałaś.
 
Do góry