reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2011

smutasek witaj! Dołączaj, zapraszamy:)

ja jestem totalną świnią, bo właśnie zjadłam Marysi zupę :zawstydzona/y: Ugotowałam jarzynówkę i była taka dobra... ale dla Marysi zostało 5 porcji więc nie zjadłam wszystkiego! A teraz czekam aż łosoś będzie gotowy i wcinam! Rany, dalej jestem głodna.
 
reklama
najlepsze życzenia dla Malwinki!!!:-):-):-) zdrówka dla kolejnego roczniaka:-):-):-)

smutasek cześć:-) skąd jesteś?

ja zmykam z pracy, biegnę do mojej małej:-) do sklikania

edit: trasia najważniejsze, że dla małej coś tam zostało do jedzenia:-D
 
Ostatnia edycja:
hejka! W międzyczasie jak Malwinka śpi i czekamy na gości klikam do Was....dziekujemy za życzenia urodzinkowe....swoją drogą to dzisiaj łezka zakręciła mi się w oku ...rok czasu już jest z nami a tyle radości nam daje....jak dziś pamiętam poród i jak dostałąm ją na ręce i patrzyła takimi rozumnymi oczkami na mnie...pamiętacie te zdjęcie? co Wam Kati wysyłała i Doris?
 
Misialina 100 całusków dla solenizantki!! Dużo zdrówka i jeszcze więcej uśmiechów :-)
Trasiu jedz ile wlezie, bo później nie będzie już tak kolorowo ;-) Szkoda, że się Nam spotkanie nie udało :-p
Witaj Smutasek!!

A ja oczywiście sierota i nie zdałam tego prawka, ale jestem dumna z siebie mimo wszystko, bo to moje 4 podejście, ale w końcu wyjechałam na miasto i jeździłam 35 min. Oczywiście mój błąd, bo nie zatrzymałam się na stop, bo mnie koleś zgłuptaczył :zawstydzona/y: ale co, teraz już będę ostrożniejsza. Następny 14 czerwca o 11. Pocieszył mnie tylko egzaminator, że bardzo dobrze jeżdżę:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry