reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

rany, ale ja jestem glodna non stop :zawstydzona/y: zjadlam sniadanie normalne, 3 kromeczki chlebka pelnoziarnistego i po pol godziny czulam ssanie w zoladku. Zjadlam jogurt i tylko zrobilam sie jeszcze bardzij glodna, musialam doprawic bananem. Potem zjadlam jeszcze jedna kromke i ssie mnie zoladku caly czas! To jakas masakra, ja nie chce tyle jesc!
 
reklama
Kati my w przyszłym roku chcemy pojechać na wakacje do naszej kochanej Chorwacji i potem pewnie będziemy działać od razu :tak: bo chcę miec dzieciątko wiosenne :)

trasia że ja z ciążą teraz?? no chche mi się bobasa ale poczekam, jakos wytrzymam, a nóż mamy nie zwolnia i co wtedy :-D
i kochana jedz na ile masz ochotę - co ja mam powiedziec jak dziś jestem tak nienajedzona ze do 11 zjadlam prowiant przeznaczony na cały dzień - banan, deser kawowy bakomy, całą porcje sałatki jarzynowej i pączka... zaraz będę sie włamywać do naszych zapasów słuzbowych i zjem jakies ciasta przeznaczone na szkolenia :-)
 
Madzioolka no to trzymam kciuki za Wasz plan, ja do tej pory nie wiem czy zdecydujemy się na drugie dziecko, choć gdzieś tam w głębi zazdroszczę trasi:zawstydzona/y:
kati ja kupuję dla teściowej krem i bombonierke, wiem, że to nic wyszukanego, ale nie mam dziś głowy do myślenia, a uważam, że w moim (naszym) przypadku raczej wypada, bo w koncu zajmuje się małą, więc to też taka podzięka. Ale to dziwne: we wtorek miałam ochotę ją udusic a dzisiaj kupuje 'prezent' na dzień mamy... Czy ja jestem hipokrytką...? Mam nadzieje, że nie, w końcu to niewymuszone, jakbym nic nie kupiła i tylko złożyła życzenia, to na pewno by się nie obraziła, ale czuje, że powinnam coś kupić
trasia ja też się cieszę z tego dofinansowania, swoją drogą 800zł też niemałe pieniążki:-) no ja na początku ciąży miałam mega ochotę na mandarynki i żelki...:-D cóż mam Ci doradzić kochana? jak masz głoda to musisz coś jeść... Nic mądrzejszego nie wymyślę:-p:-D
ironia koniecznie przywołaj nianię do porządku! i jak pisze kati Benio na pewno świetnie wypadnie na videokonferencji:-D

my już wstępnie mamy zarezerwowan 7-dniowy pobyt w Rowach nad morzem:-) szukamy kolejnego miejsca też na 7 dni bo nie chcemy byc bitych 2tyg w jednym miejscu;-)
 
zdrowka dla malwinki !


trasia - no to niestety koszt tego ze jest polecona i pewna jesli chodzi o opieke.. niestety dostepnosc jej jest do dupy bo studiuje
:dry: ale na poczatku nie miala az tyle zajec..wiec na pewno sie troche wykreca...

teraz juz nic z tym nie zrobie bo ona i tak tylko do konca czerwca, potem jej kolezanka a potem złobek... czekam z utesknieniem na wrzesien ! :tak:
 
Ironia - niefajnie z tą nianią i jej wykręcaniem się - nie lubię takich ściem. :no:
Traschka - wcinaj :tak: Ja miałam fazę na awokado, kiedyś nawet chciałam po nocy do Makro jechac po całą tackę.
Kati83 - no fajnie to rozegrałaś, naprawdę :-D, u mnie tylko podwyżka by w grę wchodziła, wiem, że moge miec 1.000,00 zł więcej brutto na tym stanowisku. A który preparat Savo bo jest taki do samej pleśni oraz do pleśni i grzybów.
Ja będę kibicowć wszystkim ponownym staraczką, ale u mnie zdecydowanie passsss..... :eek:
 
forever - dlatego wlaSNIE nie lubie ludzi :confused: liczyc mozna tylko na siebie niestety :-( a tak to zawsze ktos zawodzi i pieprzy moje plany
 
reklama
Do góry