reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Hmm Bieszczady.... ciagle sa swierze w pamieci... choc mieszkalam nad morzem to co roku w nich bywalam...ale teraz to pewnie w przyszlym zyciu hehehehe
 
reklama
Traschka - ale będziesz mieć muzykalne dzieciątko - moje chyba będzie totalnie amuzyczne bo mamusia tyle mu śpiewa i słucha gothic metalu, że dzieciak pewnie się zbuntuje i będzie zasłaniać sobie uszy rękami haha :D

jakoś mi ciężko na żołądku...ale się u nas rozpadało !! kraków deszczowy i zimny :( jest w ogóle ktoś z krakowa? :D
 
Tak piszecie o tych utesknionych miejscach w Polsce, a ja tęsknię za moja Wawka:((((. Nie byłam tam już ponad siedem lat i słyszałam, ze ostro się rozbudowala szczególnie w moich rejonach tj.południe.
 
Ja zawsze chciałam mieszkać w górach ... ale rzuciło mnie gdzie indziej ;) Jeśli miałabym mieszkać w jakimś mieście, to wybrałabym Gdańsk albo Kraków :) z Gdańska blisko nad morze a z Krakowa w moje ukochane góry :) Póki co mieszkam na wsi i jest mi tu dobrzeeee :D o wiele lepiej niż w mieście.

Traschka, moja siostra słuchała w ciąży ballad Metalliki i mały się teraz przy tej muzyce uspokaja :) kojarzy mu się z dobrymi czasami w mamusi brzuszku :)
 
mnie troszkę od muzyki teraz odepchnęło, bo częściej mnie głowa pobolewa i jeśli już słucham to po cichu :) ale jeszcze nadrobię ;) zawsze lubiłam słuchać muzyki i nie wyobrażam sobie cichego domu :) Dla maluszka mam kilka płyt z piosenkami dla dzieci i muzyką klasyczną i relaksacyjną. Kiedyś kupowałam do pracy do przedszkola i teraz się mogą przydać :)
 
mnie troszkę od muzyki teraz odepchnęło, bo częściej mnie głowa pobolewa i jeśli już słucham to po cichu :) ale jeszcze nadrobię ;) zawsze lubiłam słuchać muzyki i nie wyobrażam sobie cichego domu :) Dla maluszka mam kilka płyt z piosenkami dla dzieci i muzyką klasyczną i relaksacyjną. Kiedyś kupowałam do pracy do przedszkola i teraz się mogą przydać :)

Jasne, że się przydadzą!Ale będziemy miały muzykalne maluchy ;-)
 
Kto wie, co z nich wyrośnie ;) ja bym chciała, żeby po mnie maleństwo przejęło zamiłowanie do muzyki i gór ;) a co ono samo sobie upatrzy?

na razie zmykam obiad gotować. Mąż z pracy wróci głodny ;)
 
reklama
Tusen - pięknie tam u Ciebie!!!! Zazdroszczę tych górskich klimatów i śniegu!!! Chociaż ja pomimo tego, że kocham góry, klimat Zakopanego, jazdę na nartach to raczej jestem "ciepłolubna" i temperatura 30 stopni wcale mnie nie przeraża ani nie męczy. A tam u Ciebie w Norwegii nawet latem temperatura 15 stopni tylko. Jak dla mnie to o wieeeeeele za zimno! Ale widoki.Cudowne!
 
Do góry