reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

dzień doberek, witam się i ja :-)
U mnie dziś chłodniej, ale po wczorajszych upałach miałam już troszkę dość.

Podczytałam was tylko pare stron wstecz, więc jedynie odpowiem że u nas gondolka póki co starcza ale faktycznie miejsca coraz mniej, licze że do końca roku pojeździmy w niej - oby! Mamy jedo fyn'a, który ponoć ma największą gondolkę na rynku ale to tak czy siak jedynie różnica paru centymetrów w stosunku do innych wózków.
Hanula nie radzi sobie jeszcze jakoś dobrze z główką w pozycji brzuszkowej, więc mrsmoon super że Mała wytrzymuje aż 5 minut, u nas to jest jedynie kilkanaście sekund. Hanka z plecków zawsze przekręca sie na prawy boczek - ten ulubiony :dry: Pare razy udało jej się też fiknąć z boczku na brzuszek, ale to raczej przypadek. Za to w nocy wędruje niesamowicie, dziś obudziłam się a ona w poprzek łóżka.

Co do napojów to pare razy pozwoliłam sobie na colę, a jesteśmy z tych koleczkowych egzemplarzy! Natomiast odgazowałam ją najpierw, zostawiłam szklankę w lodówce na pare godzin i już - pychotka. Chodzi za mną pomału piwko, może zaryzykuje karmi za tydzień na chrzcie. Wczoraj natomiast pierwszy raz jadłam malinki mniaaaaaam

Miłego dzionka mamuśki
 
reklama
Hej Kochane Mamuśki! U nas lepiej...Malwinka ma niegroźny katarek, ściągamy aspiratorem...jednak to jest urządzenie na które nie ma mocnych...chcieliśmy kupić taki który podłącza się do odkurzacza ale nigdzie nie było i mamy Fride...polecam rewelacyjnie ściąga wszystko a Malwina ma przy tym ubaw...hehe...śmieje sie jak nie wiem co a myślałąm że będzie się tego bała...poza tym dostajhe kropelki do noska Nasivin soft i syropek calcium....upał nie z tej ziemi...nawet nie wychodze z Malwinką w ciągu dnia na dwór tylko dopiero gdzieś ok 18tej...zresztą pediatra ostrzegała żeby sobie odpuścić spacery w taki upał bo gondople też się jednak mimo wszytko nagrzewają.
Wczoraj mieliśmy 11 rocznicę ślubu...dostałam od męża UWAGA!!! nowy dres, buty, i torebkę na pasek...w związku z tym że chodze na kijki (NORDIC Walking)...super...dziwny prezent ale mi się podoba...co do kijków to polecam dziewczyny ja już schudłam 3 kg....i robię 2-3 x tygodniowo 6 km...mokra po tym jestem że szok...a odstresuję się i mam dużo energii...polecane dla osób które mają problemy z kręgosłupem

AGATO R wyślę Ci przepisy na PW...ja już mam zrobione przetwory...a sos pomidorowy jest rewelacyjny

mrsmoon ja sobie dziennie jedną szklaneczkę coli wypijam i nic się nie dzieje...wczoraj wytrąbiłam pół szkl campari z sokiem pomarańczowym...wiem że nie powinnam ale to było takie słabe że myślę że napewno nie zaszkodziło...karmi też piję

Aneczka ja też w gondolce pojeżdżę chyba jeszcze ze 2 miesiące góra...Malwina rośnie...poza tym jest długa i już dotyka nóżkami na dole...więc spaceróka pójdzie w ruch prędzej niż myślimy...muszę tylko śpiwór do wóżka kupić
 
hej kochane :)
u Was upały, a u nas wczoraj padało, grzmiało i nie udało nam się spaceru zaliczyć. Dzisiaj też pochmurno, ale może uda się przed deszczem choć do sklepu wyskoczyć.
Ada dziś obudziła się po 4 i do 5:30 nie chciała spać. Już mnie szlag trafiał, w końcu się poddałam i wzięłam ją do siebie po 6, przy cycku zasnęła. Przed 7 Jasiek przyleciał, ogarnęłam go do żłobka a Adę włożyłam do łóżeczka, myślałam że długo nie pośpi, a ona spała do 9:30. Tylko strach pomyśleć, co będzie w dzień ze spaniem. Pewnie nic :)

Misialina, super, że z Malwinką nic poważniejszego. Ale tego aspiratora co się podłącza do odkurzacza nie mogę sobie kompletnie wyobrazić. Dla mnie to masakra jakaś. Bałabym się, że dziecku całe wnętrzności wyjdą przez nos :) Frida zdecydowanie lepsza, bo sama decydujesz o sile ssania.
Najlepszego z okazji rocznicy ślubu :)
Na te kijki chodzisz sama czy jakąś zorganizowaną grupą? Sama się nad tym zastanawiam, ale z moją kondycją to pewnie byłabym na szarym końcu ;)

Co do gondoli, to my się jeszcze mieścimy i mamy zapas z każdej strony. Liczę, że jeszcze przez kilka miesięcy pojeździmy, chyba że Ada nagle wystrzeli ze wzrostem.

Trasia, tego piwka tescowego nie próbowałam, muszę kupić. Póki co czasem sobie Karmi wypiję i też staram się po ostatnim karmieniu :)

Ironia, u nas "le" oznacza że już jest coś nie tak. Zaczyna się od krótkiego le, które stopniowo się wydłuża, aż do płaczu ;) leeeeeeeee i ryk ;)

Safii, fajnie Cię widzieć. Pisz co tam u Ciebie i Weroniczki :)

A Zołza, gdzie się zapodziała?

Dziewczyny czy na ropiejące oczka coś stosowałyście, czy tylko przemywanie solą fizjologiczną? Adzie od wczoraj ropieją, ale zwykle po nocy. Wczoraj jedno, a dziś drugie.
 
Hej:)
No ja myślę, że to bez różnicy jaki ma się wózek, bo to różnica maksymalnie kilku cm i dla Miesia każda gondolka byłaby już maława... Kurcze, my to w spacerówie już długo nie wytrwamy:no: On ma 7 kg i do tego jest b. długi!

Dzisiaj zaczął nie tyle wyciągać rączki co od razu nieporadnie łapać zabawki! Położyłam go na macie- inaczej niż zwykle, tak żeby właśnie mógł je łapać swobodnie i proszę- od razu mu się udało!!!!!!!! Ale jestem dumna:tak::-) Wystarczyło mu stworzyć tylko odpowiednie warunki i już;-)

Misia- dobrze, że to tylko niegroźny katarek. Buziak dla Malwinki

ps. upał? jaki upał?? od kilku dni piszecie o tych upałach a u nas ok.
 
Hej śliczne :*
U nas pogoda do d***…szlak mnie trafia..albo za zimno albo za gorąco L
Nocka ok..mału obudził sięo 3 a potem o 6 i jeszcze spał do 9 więc nawet się wyspałamJ
Dzisiaj jadę zrobić zakupy już na chrzciny…łooo matko już się boję ile wydam…
Wczoraj pojechałam do Pati i Maksa i chciałam kupić tą Pande z lamaze ale nie było akurat L zostaje mi chyba tylko zamówić w necie


Ironia ty weź kobito troche odpocznij L musisz znaleźć trochę czasu tylko dla siebie bo na dłuższą metę zmienisz się w zombi …jakaś gorąca kąpiel dla relaksu??? :*
Na esów uważaj mam też takiego co mi nie daje spokoju…choć powiem wam, że mam gorszy przypadek…6 lat temu zagdał do mnie koleś który był nawet fajny, ale gdu się umówiliśmy od razu zaczął pchać ręce nie tam gdzie trzeba..tak więc powiedziałam mu, że ma spadać i tyle..a on od 6 lat wydzwania,pisze głupie, zboczone smsy, na gadu gadu jak zablokuje to pisze pod kolejnym numerem…w sumie mówie sobie, że trzeba go po prostu ignorować ale sprawy potoczyły się gorzej…ostatnio dostałam od niego wiadomośc, że wie że mój mąż jest blacharzem i wie gdzie pracuje…nie wierzyłam więc opisał mi dokładnie co robił w ciągu trzech dni w pracy ( śledził go), zadzwoniłam do męża, żeby się upewnić ale facet nie kłamał…napisałam mu, że ma się wreszcie odczepić to zaczął wypisywać mi, że mąz ma się pilnować bo ja jestem za ładna dla niego, że z nim tylko przeżyje prawdziwy seks i wiele innych…już zastanawiam się co z tym zrobić..już nie wspomne że facet jest z Gniezna a ja z Poznania więc przyjeżdża tu tylko by śledzić mojego męża…

Mrsmoon mi też si wydaje, że gondola robi się za mała i dla porównania zrobiłam zdjęcie..kurcze Franio ma dopiero 2 mce…zaczynam się martwić….czy nie za wcześnie na spacerówkę?? IMAG0763.jpg

Traschka widzę, że ty też już poznałaś minusy Xlanderka J wogóel widzę dziewczyny, że też macie Yariski..kochane autka tylko właśnie to pakowanie…grrr rozbieranie na części całego wózka…

Busia ja stasowałam przy Kubie tylko sól fizjologiczną i pomogła…

dodatkowo wklejjam wam fajnego lina dot.rozwoju maluchów :)
Rozwój niemowlęcia – kalendarz rozwoju niemowlaka – niemowlę 1 miesiąc - video - www.mamazone.pl
 
Blusia chodzę z grupą...ale wszyscy znajomi...część to rodzina...sami się zorganizowaliśmy...uwielbiam chodzić na kijki....godzinka a odpocznę przy tym wysiłku...psychicznie przede wszystkim

dziewczynki Malwinka dzisiaj kończy 3 miesiące...wow...a poród pamiętam jakby to było godzinę temu :)
 
andrewa- to rzeczywiscie nieciekawie z tym kolesiem? moze lepiej zgłosic to na policje?albo znalezć jakiegoś Vanię co by go naprostował? :-)

u nas gondolka też przymała...ale jak posadzic takiego w spacerówce, przeciez on jeszcze nie siedzi:baffled:
 
andrewa- to rzeczywiscie nieciekawie z tym kolesiem? moze lepiej zgłosic to na policje?albo znalezć jakiegoś Vanię co by go naprostował? :-)

u nas gondolka też przymała...ale jak posadzic takiego w spacerówce, przeciez on jeszcze nie siedzi:baffled:

no kurcze już zaczełam myśleć...robi się powoli nieciekawie :(
a co do spacerówki to też właśnie się zastanawiam...bo podobno do spacerówki dzieko można przełożyć dopiero jak zacznie samodzielnie siedzieć...
 
reklama
Witam :-)
U nas jakiś kryzys nocny, bo Mały zaczął się częściej budzić :-( Mam nadzieję, że to tylko przez te upały... Widzę, że na tapecie gondole. U mnie na szczęście Tymek ma jeszcze dużo miejsca. Roan Marita daje radę :-)
U nas teraz dużo gości się przewija. Moja chrzestna ze Szczecina przyjechała, dzisiaj rodzeństwo do Włoch wyjeżdża i my też się pomału do wyjazdu na wczasy przygotowujemy. Wyjeżdżamy we wtorek wieczorem i już nie mogę się doczekać :-)
 
Do góry