reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

No, lada moment jak zaczniemy się rozsypywać na dobre to nie będzie dnia bez newsów z Porodówek:))) Już widzę jak wszystkie czytają i ryczą jak bobry:-D
 
reklama
Ja już po racuchach - szczerze to beznadziejne mi wyszły:( za późno Doggi linka podesłała i zrobiłam z jakiego netowego przepisu i jakieś mało puszyste były, feee tylko się narobiłam bez sensu:/

W sumie chwilę mnie nie było, a widzę że u Misi akcja ruszyła... och żeby tylko szybko poszło!
 
Wow, nie bylo mnie kilka godzin a tu akcja sie u Misi rozkręca. Trzymam kciuki, zeby poszło szybko i Malwinka się pojawiła na świecie.
Dziś zakupiłam herbatkę z liści malin... Miałam nic nie przyspieszać, ale któraś z Was napisała że ta herbatka rozpulchnia szyjkę więc sprobuję tą herbatką zadziałać. Zobaczymy czy pomoże ;-) Chyba, że ginka dziś na wizycie powie mi, że poród tuż tuż ;-)
Silva racuchy z przepisu Doggi rewelacja, sama je kiedyś robiłam. Szkoda, ze za późno zauważyłaś linka...
 
myslicie,ze te pieluszki z biedronki będą ok??ja kupiłam huggies bo ponoc są lepsze niz pampers...ale cena powalająca tych z biedronki

Zachwalałyśmy je już na zakupowym chyba :-) Ja sprawdziłam na noworodkach u siebie na oddziale ;-) Nie uczulają, są chłonne i niedrogie - to zdecydowanie "moje" pieluszki ;-)
 
Marta a ja słyszałam, że huggiesy sa gorsze. Koleżanka mi odradziła bo sztywne i mało chłonne. Ja kupiłam pampersy na początek..
 
u mnie znów odradzali pampersy i huggiesy... wg sasiadek na poczatek bella happy z wycięciem na pępuszek a potem dada albo te z rosmana :)
 
reklama
laski możecie pomóc - kiedyś któraś podawała linka do filmiku o porodzie prawidłowym (stary filmik który pokazywał na żywca cały poród) na you tube nie mogę znaleźć, miałam go w zakładkach a lapika mój mi formatował i wszystko poszło w cholercię, na wątku ciekawe linki go nie mogę znaleźć, błagam pamięta któraś???
 
Do góry