reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

:-)v/. .bb. (to słowa wstepu od Kubusia:-D)
Kajdusia(*) najważniejsze ze nie męczyła się długo...moja babcia która zawsze bała się śmierci przed odejściem modliła się żeby Bóg ją zabrał...
Perciu jestem pod wrażeniem wymowy Janka:-)

ej a gdzie Koriander?????????????????:eek:

a ja się pochwalę ze wczoraj mieliśmy powazny wydatek,bo kupilismy łóżka dla chłopców:-)(duże,ale będą sluzyć im lata,bo nie jakas Chinska tandeta,tylko solidne z drewna i pod materacem też są deski a nie płyta, czy jakies cieniutkie deseczki, które puszczą przy pierwszym skoczeniu dziecka, na jednym na razie spię ja:-D bo maja 120cm na 2m:-) zamówiłam tez od razu 2*koldra i poduszka i na to obleczki:-) zaszalałam jednym słowem:-D ale mój Kotek mi tak doradził i jestem bardzo zadowolona(pracował kiedys w meblowym sklepie,więc się zna na rzeczy:-D)pieknie mi wszystko złożył i już stoja w pokoju:-)
 
reklama
Kajdusiu- ściskam mocno. Strasznie to przykre. Tak szybko wszystko sie potoczyło. :(
[*]
Nadiczka- jak zawsze z całych sił zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Perciu+ witamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:* Jasiek mnie za kazdym razem zaskakuje. Zdolniacha :)
Milusia- ahhhhhh, uwielbiam czytać twoje posty :) A co tam? Każdemu sie należy trochę szaleństwa :)

Sorki ,że tak mało, ale dzisiaj mamy rocznice i od rana siedziałam w garach, a niedawno wróciliśmy z lodziarni :)

Sciskam Was kochane
 
hej,
dzięki za kciuki

Dzisiaj miałamokropny dzień, rozprawa oczywiście przełozona na za miesiąc bo jeden ze świadków przedstawił zwolnienie lekarskie!! już jestem tak zmęczona tym wszystkim, człowiek dopiero po tym jak zetknął się z sądem ma świadomośc jak dużo naszych pieniędzy idzie na takie rozprawy, sprawa wydawała się prosta i jasna a sąd zarządza już piąte spotkanie i nie wiem czy na tym się skończy ale ten stres jakoś zniosę, gorzej z tym co się wydarzyło popołudniu.
Wylądowaliśmy dzisiaj z Natankiem w szpitalu na chirurgii. Wracamy z rozprawy i małych zakupów (Natan u teściowej) a Natan jak robił siusiu to strasznie płakał i pokazywał i mówił "siusiu" ja zaglądam w pampers a siusiak cały spuchniety i czerwony. Pojechaliśmy do nas do przychodni i od razu skierowanie do chirurga. dziewczyny takiego bólu jakie moje dziecko przeżyło nikomu nie życzę, wdała się infekcja i ropne zapalenie napletka i siła go trzymalismy i chirurg ściągał mu ropę, rozklejał napletek, Natanek ryczał z bólu a ja z nim. Od godzinki śpi, boję się tej nocy bo lekarz mówił że może go boleć i żeby dać mu coś przeciwbólowego, za dwa dni kontrol..

emalia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!
olavip my też w tym roku nigdzie nie wyjeżdżamy, jedynie jakiś wypad nad jeziorko
Perfecta witaj z powrotem!
 
Nadiko okurcze to naprawde ciezki dzien:(:(:( ehh widziesz te nasze sady...;/rowniez trzymalam kciuki lecz zapomnialam napisac;p
Natanek biadeczek:(:( wspolczuje wam takiego przezycia,a powiedz wczesniej normalnie sikal? tak nagle to mu sie stalo? zycze wam spokojnej nocki:*

Milusia super ze nowe lozka chlopaczki dostali:) a powiedz nieuciekaja ci z niego? bo ja sie obawiam ze Mela po pokoju by chodzila;/

Perfecta kurcze ten twoj synus to zdolne dziecko:) Amelia dopiero zaczyna laczy narazie bylo "moja mamunia" mowi "mamo,mamusia,mamunia" piekne sa te slowa:)
 
Dzień dobry śpiochy!!!

Ale się pogoda popsuła dziś... zaraz będzie lało...

Nadika
- współczuję i jednej i drugiej sytuacji, co za dzień

Perfecta
- witaj kochana!!! :* a i gratuluje gaduły :)

Milusia
- ale masz zdolnych chłopców, mój siedzi na nocniku ale siku robi zaraz po tym jak założę pampersa... będzie cieplej to nie będę mu zakładała, zobaczymy co z tego wyjdzie

Emalia
- jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Czy ktoś jest chętny nagrać swoją gadającą pociechę i podzielić się z nami???? please... ja nie mogę nagrać, bo na widok aparatu mowę mu odbiera, mam nagranie głosowe, ale to mogę jedynie pocztą wysłać, bo nigdzie nie można tego wsadzić... a tak w ogóle, to mój bardzo mało mówi, i na pewno nie łączy zdań, poza PA PA MAMA ;)

Zdec
- odezwij się!!! jak tam sytuacja???
 
julia od pewnego czasu Natan chwilami jak siusiał to pokazywał mi na pieluchę ale nic złego wtedy nie zaobserwowałam, wczoraj to dosłownie nagle zrobił się taki obrzek bo rano jeszcze biegał po mieszkaniu na golasa i było dobrze
kasiek nie wiem czy przeoczyłam czy nie pisałaś, byłaś z Damisiem u pediatry??
 
Nadika - byłam, ale wyszłam z kwitkiem... prosiłam żeby mnie umówili do zdrowych dzieci, bo w sumie to on chory nie jest, poza kaszlem w nocy przez 10-20 min. Miałam wizyte na 11:30, Zachodzę o tam 10 dzieci smarkających i kichających, no i musielibyśmy czekać w tej kolejce... i co? miałam z nim tam siedzieć? na bank by coś załapał... może źle zrobiłam, ale on naprawdę wydaje się zdrowy, poza tym że jak śpi to się przebudza RAZ bo go gardełko smyra i kaszle... ja myślę że to wydzielina z noska spływa i go łaskocze... dziś cała nocka przespana, więc myślę że jest ok.
 
reklama
helooo:)
nieodzywałam sie chyba z tydz:/ wrócilismy z nad morza. nic nie odpoczełam przy moich urwisach ( ostanie wakacje bez meza) a pozatym mdlosci daja mi po kosciach:( do tego dochodzą wymioty:( dzis mam dr wiec podglądne moje dzieciątko pierwszy raz:)))))

Koliender
[*] przykro mi bardzo...
moj tesciu walczy, ma przerzuty do watroby i do kosci:( ma serie chemi i radioterapi.

milusia ciebie tez chyba dawno nie bylo:p ale ty to mlodo zakochana:)))) masz prawo hehehe

zyrafka jak sylwusia??? a jak łuki? chodzi do żlobka?

perfekta to ile ciebie nie bylo? gdzie sie podziewalas? ja tak rzadko bywam ze nawet nie wiem kto kiedy pisze:(((

liza a jak twoje dzieciaki?? zdrów??

aga to ślub niebawem, widzialam na fejsie ze 9 czerwca ja tez mialamw czerwcu ślub 23:)a gdzie w poslce macie slub??

eagle jak sobie radzisz z 3:)?? mnie od grudnia tez sie zacznie ale ja mojego synusia od piatku bede dawala do przedszkola zeby sie przywyczajal nie widze go w przedszkolu ale.. sproboje...
 
Do góry