reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Kajdusia podpisuje sie pod Anecznik ze piekna smierc miala,daliscie z siebie bardzo wiele,to piekne co napisalas. Swiatelko
[*]

Kasiu
szkoda zabkow Hani,ja tez bardzo sie obawialam tych czarnych zabkow:(
 
reklama
Kajdusia wspolczuje i musze powiedziec ze ciarki mnie przeszly , napewno czula jak bardzo ja kochacie tak pieknie jej towarzyszylisci {*}

Tunezja no coz niektorzy lataja do Egiptu tam mnie prze nastepne 7 lat raczej nie zaciagna... bylam w Tunezji z Olafem ktory mial 4 lata no i szczerze powiem nie zaluje, nikt sie nie pochorowal niczego nie przywleklismy napewno duzo zalezy od tego do jakiego hotelu sie trafi
 
Milko a Erykowi dowod wyrobilas czy paszport? w przyszlym tygodniu idziemy cos poszukac, a jak nie to czekamy na jakies last minute, a powiedz mi ile za osobe placicie? hotel 4 gwiazdkowy? wlasnie slyszallam zeby poniez 4 * nie schodzic...
 
My też last minute i chyba 7 maja będziemy szukać, a jutro paszport do odebrania :-)

U nas zapowiada się dziś ładna pogoda a mnie czeka kupa ciuchów do prasowania, a tyle razy sobie powtarzałam że nie będę zbierać tylko na bieżącą prasować :-)
 
witam sie z rana:)

Anecznik wlasnie dzis takze myslalam sobie o prasowaniu,ze zawsze obiecuje na bierzaco prasowac a tu znow taka sterta:-D
Powiedz mi czy paszport dla dzieci jest tylko na rok?
U nas sloneczko swieci:) tez szybko posprzatam i wychodzimy w teren:) a pozniej wyjazd na zakupy:)
 
Witajcie:) u nas dziś piękna pogoda się zapowiada, o 10 szykujemy się na dworek :tak: ale zanim pojdę na spacer wybieram sie do administracji na skarge - ktoś nakleił mi na aucie taką strasznie ciężko schodzącą naklejkę -order kut...sa za niewłaściwe parkowanie, fakt stałam kołami na chodniku ale tylko dlatego że jakiś pa...nt tak zaparkował że nie zmieściłam się na swoje miejsce parkingowe za które płace spore pieniądze i zgłosiłam to do tych ochroniarzy nierobów !!!!!! a tu taka niespodzianka, tak mi ciśnienie wczoraj na koniec dnia podnieśli że szok, całe szczęście że mili znajomi z osiedla pomogli mi to zeskrobać.wrrrrrr
Tak poza tym u nas wszystko ok, ja już żyje wakacjami :-)już nie mogę się doczekać ale chyba najbardziej zadowolenia i radości mojego dziecka ;-) ona uwielbia wodę więc przez tydzień będzie miala raj:tak:
Tak piszecie o ząbkach, u nas zdrowe ale z myciem różnie bywa czasem otwiera paszcze do mycia a czasem niestety drze sie i na siłe myjemy.

Kajdusia-bardzo mi przykro z powodu teściowej
[*]

Anecznik-u mnie to samo, zawsze jak prasuje to sobie przyżekam że będę prasowała na bierząco i znowu mam fuuure do uprasowania:eek:


Nadika-kciuki zaciśnięte mocno, daj znać po rozprawie

Ide pranie wstawić, jakieś śniadanie głodomorowi zrobić i ruszamy do administracji :angry::baffled:
 
cześć Kobitki - wiem,że Was zaniedbuje i bardzo przepraszam..myślę że zmieni się to jak tylko małemu te paskódne kolki miną:((

Kajdusiu
- przyjmijcie moje wyrazy współczucia
[*]...
Lena - ja nie znam tematu Tunezji i dzieci...ale zazdroszczę trochę wyjazdu;-)
OlaFasola - no nie ma co - piękny order....:szok:
Nadika - &&

widzę,że większość planuje wakacje.. zazdroszczę...my się nie wybierzemy nigdzie raczej - raz,że z dwójką małych dzieci to tak trudno , a dwa że kasa - no cóż chciało się budować swój dom to niestety-coś za coś...
 
Kajdusiu - bardzo mi przykro
[*]
Olavip - my tez nigdzie nie jedziemy...
Lena - nie wiem jak jest w Tunezji, ale pewnie z maluszkiem wybrałabym jakiś europejski kraj...
 
reklama
Dzień Dobry bardzo!
W końcu udało mi się odnalezć hasło do bb :tak:
Troche nas nie było ale od soboty już u siebie w domku jesteśmy. Jasiek u babci takie postepy w rozwoju zrobil że B. jak po nas przyjechal to sie normalnie przestraszył że dziecko do niego mówi :rofl2::-D:tak: A powiedział " Tata choć autkiem siadaj"!!! :) Ogólnie to gada jak nakręcony (po mamusi taka papla) i już coraz wyrażniej. Powolutlu też zaczyna budować zdania 3-4 wyrazowe , ale najlepiej mu pojedyńcze słowa wychodzą :tak:

U mojej mamy siedzimy po obiadku zęby myjemy Ja do niego - Jasiu szoruj zęby jeszcze troszke a on do mnie:
"Mama juuuuś starczi BOoooDZIE" Spadłam z łóżka ze śmiechu:) Jest przecudownym , kochanym mamuni synusiem. Nie mogę sie na niego napatrzyc i napodziwiać jak się zmienia z dnia na dzien.
Ja się u mamy odchudzałam i w efekcie przyjechałam z 1 kg na plusie:-p:-D:tak:
Gosiu- Kochana buziaki na dobry dzionek!!!!
Kolenderko- :*
Lencja - Kochana "łer ar ju? Łejtam na skypku na ju i mis ju !
Kajdusiu- Kochana jeszcze raz przyjmij wyrazy współczucia!!! Kochana piękna historia aż mi łezki poleciały! Jesteście tak wspaniałymi ludzmi !!! Buziaki dla całej rodzinki! A Teściowej Twojej zapalam
[*] niech spoczywa w spokoju . Już tam po drugie stronie bez cierpienia i bólu!

Kaśku- Kochana jak się Damiś ma? Co to za smutaski? Trzymam kciuki za wszystko!!!!
Żyrafciu - hop hop jak się masz Kochana? Jak Łukaszek? Zdrowy? Troszke je więcej ? A jak brzuszek?
Izia- Kochana jak tam nastroje??? Odezwij się
Olusiu- To się ciesze że organizm walczy! Jesteś dzielną Kobietą! :* A my też raczej na wakcje nie mamy co liczyc bo B. musi być w pracy od czerwca do pazdziernika. Jak pojadę to sama z Jasiem gdzieś... Czyli nie odpocznę...
Nadika- Kochana jak po sprawie oczywiście kciuki trzymałam , ale nie mogłam na pisac bo hasła nie mogłam znalezć...
Emalia - Kochana przeczytałam o Twoich problemach zdrowotnych. Zdróweczka!!! I na pewno to nic groznego i szybko minie !!!! Dobrze że markery wszysły w porządku!!! Buziaki!!!
Klementinko- Kochana gdzie Ty się podziewasz? Wracaj tu szybciutko.:) Dobrze że na fb Cię czasem widać! Jak tam Chłopaki? Jak sobie dajesz radę z Jasiem i Jeremkiem? Na pewno świetnie!
Andzia- Kochana bravo dla Miśki Dzielna Dziewczynka!!!!!
Milusia- Kochana gratulacje pierścioneczka!!! Jak się chlopaki czują? Mam nadzieję że choróbsko poszło i nie wróci!!!!! Kiedy Wy tym przejazdem w Wawie będziecie , bo się doczekac nie mogę!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry