reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Nadika - jeśli w UE to potrzebujesz tylko dowód, który możesz wyrobić dla małego za darmo, do drugiego roku życia, dziecko podróżuje samolotem prawie za darmo :tak:
 
reklama
ewela a nie myla go z dziewczynka??

moj ma dłuzsze i normalnie moge spiac:p

hihih pewnie,ze mylą ,ale jakos jeszcze nie chcemy mu scinac wloskow , wogole ostatnio taka pani w sklepie mowi do swojej coreczki " zobacz kochanie jak dziewczynka grzecznie siedzi" :-D:-D:-D ,no,ale patrzac na dziewczynki ,ktora mama ubiera je w kolorach chłopięcych - chyba zadna :baffled::szok::-D

Lena ja ci powiem ze swojego doswiadczenia z pierwszym synem ,ze takto by zdrowy jak ryba,ale jak go zapisalam do przedszkola to chorowac zaczal, to normalne ,tyle dzieci,ze nie upilnujesz tego,musi przezyc swoje i juz.
 
Laski, ostatnio była mowa o łososiu, moja ulubiona ryba!!! Teraz mam łososia sałatkowego wędzonego i chcę zrobić jakaś sałatkę na jutro bo mam gości i nie mam pojęcia jak zrobić!!! HELP!!! :confused:
 
Jakie Wy macie tempo :-D :-D Z tego co przeczytałam to mówiliście o obcinaniu włosów, mój Kamil parę dni temu "wpadł" pod maszynkę. Szokiem było dla mnie jak ładnie stał i cierpliwie czekał aż skończę :-) Teraz ma włosy na 8mm dobrze że wiosna przyszła, a wygląda jak mały kibol :-D :-D

Jeśli chodzi o przedszkole to też się boję że Kamil wtedy odchoruje to wszystko czego teraz nie chorował :-(
Co do przedszkola to znajomi nam opowiadali jak ich synek kiedyś przyszedł do taty z taśmą klejącą i powiedział mniej więcej " przymkini mordę bo Ci usta taśmą zakleję" i jedyne od kogo mógł to usłyszeć to opiekunka w przedszkolu :szok: :-D
 
a my na antybiotyku..dzieci mają prawie 40stopni gorączki i cięzko zbic nawet nurofenem w czopkach...są chwile kiedy nie ma z nimi kontaktu..nawet nie mają siły plakac tylko oczka załzawione,serce mi pęka....:wściekła/y: Noc była tragiczna a ta będzie jeszce gorsza...
 
Milusia - może pojedź z nimi na dyżur do szpitala - zawsze jest szansa, że nie traficie na tego starego lekarza... i przepiszą Wam coś odpowiedniego
strasznie sie musza męczyć... współczuję i życze szybkiego powrotu do zdrowia
 
milusia- wymęczycie się bidulki, jutro powinno być już lepiej, antybiotyk napewno pomoże!

perfecta- Jaś pewnie przez bolące gardełko nie chce jeść, trzymam kciuki za szybką poprawe!


dużo zdórwka dla wszystkich chorowitków!!



dziewczyny jakie książęczki czytacie dzieciom na dobranoc? mam jedną ale nie podoba mi się i chciałabym jeszcze coś kupić ale nie znam żadnych tytułó dla takich maluszków, najlepiej zbiór jakiś krótkich opowiadań.
 
Milusia - może pojedź z nimi na dyżur do szpitala - zawsze jest szansa, że nie traficie na tego starego lekarza... i przepiszą Wam coś odpowiedniego
strasznie sie musza męczyć... współczuję i życze szybkiego powrotu do zdrowia
Dzisiaj byłam u innego, który właśnie wypisał antybiotyk(dzieki Bogu!!!!) bo ten stary dziad powiedział że nie ma mowy o antybiotyku żebym kupiła syrop sosnowy i tyle...całe szczęście zgarnęłam ich dziś do Naszej pediatry, która była w szoku na widok ich gardeł...nie moge dalej zbić temp dłużej niż 3h, a czopek moge dawac nie cześciej niż 6-8...a Szymon ma już ponad 39...zacznie płakac to dam następny...
 
Cześć,

ewela śliczne włoski ma Tomaszek! Zazdrościmy:p

lena to faktycznie musi już być duża 3-4 latka:szok: My nadal w 86 chodzimy;-) Pokazuj zdjątka.

Nadika jeśli chcesz gdzieś poza UE pojechać potrzebny jest paszport tymczasowy, który wydawany jest na rok.

Milusia może rzeczywiście powinnaś wezwać pogotowie, albo sama jechać na ostry dyżur! Tak wysokiej temperatury u dziecka nie można lekceważyć, nie chcę Ci pisać co się działo z moim bratankiem (teraz ma 8 lat, a do tej pory ciężko gorączkę przechodzi)
Zdrówka dla chłopaków życzę!

ALe dzisiaj piękny dzień był, udało mi się trochę wcześniej z pracy wrócić i jak poszłyśmy na spacer o 4 to wróciłyśmy dopiero o 7. A tak fajnie cieplutko, że miałam tylko jedną bluzę:)
 
reklama
AndziuS mam nadzieje ze wszystko na badaniu bedzie ok z serduszkiem malenstwa:)

Milusia Zdrowka zdrowka!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze szybko chlopcom przejdzie swinstwo! no widzisz taka nasz sluzba zdrowa;/

Olavip rzeczywsicie kiedys rozmawialysmy na ten temat:) i jakie teraz wrazenia? kto odbieral porod?

Normalnie jestem tak zmeczona z moim dzieckiem bylam na dworze od 11 do 17 w tym godzina przerwy na obiadek! a jak weszlismy na koniec do domku wyla i "dada dada" rezultat taki ze godzina 19 juz spala:)
Ja ladnie sie juz wykapalam maseczke zrobilam a teraz jakis relaks przy telewizji:) zbieram sily bo jutro znow silownia:)
 
Do góry