reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

eagle- pytałam sie w przychodni i niestety nie ma takiej mozliwości a nie znam zadnej pieklęgniarki w pobliżu. U nas naszczęscie temp dodatnia ale jest i tak jest to uciażliwe. Jutro idziemy na kontrolę i może juz od piatku nie będzie miał zastrzyków
 
reklama
Witam,
Ja tylko na sek.

Dziekuje za kciuki - poszło chyba dobrze...teraz czekam na odpowiedz od nich...
Noc znowu kiepska...tym razem ja z mężem - mąż prawie zemdlał, jak poszedł zajrzeć do synka w nocy. Dobrze, ze podbiegłam i go podtrzymałam. Temperatury nie miał, ale ciśnienie 154/132, wiec chyba za wysokie. Do tego trząs się z zimna przez pół nocy.
Ja też sie chyba wczoraj przeziebilam - wszystko mnie boli i czuje, ze cos mi siedzi w klatce piersiowej (przy oddychaniu).
Internista w przychodni dopiero za dwa tyg. dostępny - masakra jakaś.
Umówiłam się prywatnie dzisiaj na 14...zobaczymy co powie...
 
Dzień dobry :)
Pamięta mnie tu ktoś jeszcze?
Próbuje nadrobić co u Was ale ciężko bo Nela na kolanach ma inne plany komputerowe niż pisanie na BB
Wróciliśmy wczoraj w nocy po feryjnych wojażach i imprezie z okazji 35 rocznicy ślubu teściów. Wyjazd udany ale niestety nie udało się nam skorzystać z Perfekciowego zaproszenia do niej - ale mam nadzieję, że kolejnym razem nadrobimy i znowu spotkamy przystojniaka Jasia i jego zawsze uśmiechniętą mamę:)
Dorotko - na jaką przychodnię się zdecydowałaś w końcu?
Torunianki i Kajdusia oraz inne chętne co powiecie na spotkanie w piątek? Tak sobie z Koriander myślałyśmy aby się wspólnie w sali zabaw spotkać. Kto jest chętny???

Obiecuję nadrobić wpisy i odpowiedzieć - później :)
 
Młody śpi, wstawiłam muffinki do piekarnika i mogę spokojnie zjeść 2 śniadanko i napic się herbatki :-).

asencja- strasznie wysokie ciśnienie :(( zdrówka dla Was. Daj znać co powiedział lekarz. 2 tyg. do internisty :szok:.

lencja- super że już jesteś i że wyjazd udany:-). Co u Kornelki?? Jak się zachowywała na wyjeździe?


gosiu- gdzie jesteś?? jak Majeczka? przeszły jej gorsze dni?? ja czekam i czekam aż Łukaszkowi przejdzie:)) narazie choruje i choruje i końca nie widać i to pogarsza jeszcze wszystko. Dobrze, ze jak mąż wraca z pracy to Łukasz tylko tatę widzi do zabaw, mną już znudzony po całym dniu


ps. muffinkę zjadłam jeszcze ciepłą, nie mogła się doczekać :-D szkoda, ze wczesniej nie zaczęłam robić, nie trzeba uzywać miksera, mozna więc zrobić jak dziecko śpi i zajmuje to kilka minut- rewelacja:-).
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :)

Torunianki i Kajdusia oraz inne chętne co powiecie na spotkanie w piątek? Tak sobie z Koriander myślałyśmy aby się wspólnie w sali zabaw spotkać. Kto jest chętny???

W piątek pojutrze? Właśnie rozważałam wyjazd z R na próbę generalną :-) Tylko jest jakiaś sala zabaw w centrum???? Bo musimy też pojawić się w Artusie na krótko....
 
Hej:-)
Zyrrafko – już jestem trochę późno dzisiaj, ale miałam gości siostrę z mężem i Dawidziem, chłopaki pojechali panele kłaść na nowe mieszkanko, a my w domku urzędowaliśmy:-) co do Mai to ostatnio nie mogę narzekać, mało marudzi i ładnie potrafi się pobawić sama:-) miałam właśnie pytać czy dostałaś formę do muffinek, a ty już pierwsze wypieki masz za sobą, fajny ten przepis chętnie skorzystam, ja dzisiaj robiłam truskawki zapiekane z kruszonka i migdałami, pychotka, najlepsze gorące:-D

dorotka
- dużo wam tych zastrzyków jeszcze zostało? nie rob sobie wyrzutów sumienia, choroby często bardzo szybko się rozwijają

koriander - a co to za wirujący mop, sprawdził się? bo mnie tez niedługo czeka wieelkie sprzątanie :-D masz rację u was w ogóle nie było problemu z zaśnięciem, więc mam nadzieje, ze w nowym pokoju będzie tak samo :tak:

kreatorka
- ogarniaj wszystkie sprawy i wracaj do nas

Perfecta - mam nadzieje, ze bol kręgosłupa trochę zelżał?

eagle - A Asia chyba wcześniej do żłobka nie chodziła, czy teraz w przedszkolu ci choruje?

mama-kubulki - masakra z ta opiekunką :no: jest dzisiaj z Kubusiem?

Asnecja -
ale was te choroby męczą :-( dużo zdrówka

Lencja -
pewnie, że pamiętamy:-) jak tam po wojażach?

Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka!
 
gosiu- fajnie, pewnie poplotkowałyście z siostrą. Truskawki z kruszoną pyycha, robiłam w wakację, blachę prawie całą sama zjadłam z lodami waniliowymi :) jeszcze nie robiłam lawy, w piątek przychodzi do mnie koleżanka więc mam nadzieję, ze mi wyjdzie żebym mogła się popisać a potem chcę zrobić drożdżówki mocno kokosowe z MW oczywiście :-) nie będę sobie żałowała, najwyżej po ciąży będę płakać ze mam 500 kg do zrzucenia :eek:

PS>widzę ze przepis już dodany. Robiłaś z mrożonych troskawek? ciekawe czy wyszłoby dobre z brzoskwiniami z puszki?

odnośnie muffinek to nawet pół Łukasz zjadł :szok:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wieczorkiem

Posprzatałam bo jutro tesciwowa zajmuje się Ignasiem a ja ide do pracy więc inspekcja będzie ;) hahha

Maly już zasnął i nawet trochę dziś zjadł. Gorączka też juz spadła. Ciekawa jaka będzie nocka.

Lencja- a mnie znowu minie spotkanie z Wami :(... do piątki ale może przyszlego Ignaś wyzdrowieje. Jak tylko będzie zdrowy to musimy się wszytskie spotkać.

Gosia- Ignaś dostał już 5 zastrzyków, jutro ma dostać jeszcze 2 i idziemy do kontroli, lekarz zdecyduje co dalej

Gosia, żyrafka- ale smakołyki wypiekacie.... ja niestety jestem kiepska w wypiekach ale chętnie zjadłabym takie smakołyki
 
Do góry