reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam! :)

Kreatorka – a te pomidorki albo papryki czym nadziewasz? Moja Teściowa nadziewa ryżem z mielonym (usmażonym) ale dla mnie to takie jakieś jałowe i w sumie nic takiego. My akurat z Basia mamy gdzie wychodzić ze sankami J Tam gdzie się przenieśliśmy na tą wieś to będzie duże pole do popisu a sanki mają kupić dziadki ;)

Konniczynka – Basia nie ucieka J Jak ma iść spać to wchodzi do łóżeczka z książeczką (bo przed zaśnięciem jest zawsze bajeczka) i kładzie się ładnie a w nogach zawsze siedze ja albo Mąż i czekamy az zaśnie J łóżeczko się Basi bardzo podoba bo przypomina jej nasze łózko w którym wcześniej spała, bo łóżeczku z barierkami czuła się jak we więzieniu J

 
DRUGA??
:-):-):-)


Witajcie;-)U nas nocka spokojna, bez temperatury,ząb wylazł :tak:Teraz mnie coś bierze więc dziś mamy dzień siedzenia w domu. Muszę dziś wystawić aukcję ze swoimi ciuchami, wczoraj całą górę nawybierałam:szok: aż mam pusto w szfkach:no: nie chodziłam w niektórych rzeczach po kilka lat no i ciążowe rzeczy,może któraś by chciała zobaczyć??:tak:No i Klary rzeczy musze też wystawić ehh troche roboty mam dziś;-)

Co do szczepionki na pneumokoki Klara była szczepiona już daaaaawno:tak:
 
Hej z rana, Nina własnie zjadła rybkę po grecku na śniadanie, bo wstałyśmy pół godziny temu :-D:-D ale z nas leniwce :-p


Witam! :)

Kreatorka – a te pomidorki albo papryki czym nadziewasz? Moja Teściowa nadziewa ryżem z mielonym (usmażonym) ale dla mnie to takie jakieś jałowe i w sumie nic takiego. My akurat z Basia mamy gdzie wychodzić ze sankami J Tam gdzie się przenieśliśmy na tą wieś to będzie duże pole do popisu a sanki mają kupić dziadki ;)

Ja też nie lubie z mielonym i ryzem za bardzo :-) papryczki nadziewane serem feta są wg mnie zajebiste :-D robię g tego przepisu, czasami coś zmodyfikuję : Papryki faszerowane serem feta - przepis dodany przez joannarusiecka1 (2008-12-07) - Przepisy kulinarne - Internetowa książka kucharska smak jest wyrazisty i pelny :-) czasami zdarza mi się też nadziewać serem żółtym i sosem czosnkowym, ale to już raczej pomidorki :tak:
 
Hekllo a ja dalej samotnie i w garach:)
Gai wychodzi trójka ale coś powoli bardzo:)

U nas zimnooo brrrr a ja ogrzewanie podkreciłam na max;)
 
u nas też zimno.... a ja niewyspana..Jagoda nie śpi po nocach..nie dość,że nie w łożeczku tylko ma męża podusi,na jego miejscu to jeszcze się kręci i wierci i szuka tatusia... coś nie może zrozumieć w tym tyg że tata pojechał do pracy.... wrrrrrr
 
u nas też zimno.... a ja niewyspana..Jagoda nie śpi po nocach..nie dość,że nie w łożeczku tylko ma męża podusi,na jego miejscu to jeszcze się kręci i wierci i szuka tatusia... coś nie może zrozumieć w tym tyg że tata pojechał do pracy.... wrrrrrr
jejku współczuje Wam tych nocek!!!
U nas póki co odpukac jest ok:)zreszta Gaja nigdy sie w nocy nie budziła!Patrze na Twój suwaczek i to juz prawie połowa Cięży:)
 
Hehe Emilka biega w kurtce i butach, we mnie rzuca moimi butami, a mi się nic nie chce i jeszcze w szlafroku chodzę;-)
Ale koniec lenistwa- moje dziecko właśnie majstruje przy drukarce, więc lepiej jej przerwać tę zabawę;-)
 
reklama
Do góry