reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

edit: a ja mam zamiar jakies foto brzusia sobie zrobić dziś lub jutro bo to juz 10 tydzień skończyliśmy :-D

Asencja kciukasy zaciśnięte, tylko jak jak teraz sprzątać będę??;-)

Juz widać?? :)
Zawsze dobra wymówka, zeby nie sprzątac ;)

Ja już nie moge z moim rozrabiaką - wyjmuje kable z kontaktu i sie nimi bawi, zwalil głośnik na siebie, który byl porządnie przymocowany, łóżeczko (nowe) przesuwa po całym pokoju, książeczke tak pogryzł, że prawie nie ma co ratować i krzyczy jak mu czegoś zabraniam. Jak go rano polorzylam do łóżeczka, to przez 1,5 godz. marudził, walczył, ale nie zasnął. Masakra!
 
reklama
już juz :tak: wiesz w każdej kolejnej ciąży pojawia się coraz wcześniej
z Asia do 5 miesiąca mieściłam się w normalne spodnie, z Tomkiem ok 3 a teraz od jakiś 2-3 tygodni nie mieszcze sie w swoje normalne spodnie, a najbardziej to wieczorem jak sie poobjadam wyglądam jakbym była w juz w połowie:baffled:
 
już juz :tak: wiesz w każdej kolejnej ciąży pojawia się coraz wcześniej
z Asia do 5 miesiąca mieściłam się w normalne spodnie, z Tomkiem ok 3 a teraz od jakiś 2-3 tygodni nie mieszcze sie w swoje normalne spodnie, a najbardziej to wieczorem jak sie poobjadam wyglądam jakbym była w juz w połowie:baffled:

Hehe...to u mnie w kolejnej urośnie mi brzuch, zanim sie dowiem, że jestem w ciąży :p
 
Hej.
Asencja a to zamierzasz by jeszze w kolejnej ciąży? ;-)
Kurcze ale te wasze ciaze teraz lecą szybko...:-)
eagle pochwalisz sie brzusiem nam co? ;) kiedy masz usg połókowe?:)
 
Emalia- śliczne te szafki :tak:
eagle- no to jak kuchnia już jest to pełne szaleństwo :-D Czekam na fotki brzusia :tak:
Asnecja- niezły ten Twój synuś :-D Gosia też nie umie usiedzieć na miejscu, ale jak na razie aż tak nie szaleje :-D

Gosiak spi, a ja gotuję, sprzątam, piorę... eh.... życie...... :cool:
 
Hehe...to u mnie w kolejnej urośnie mi brzuch, zanim sie dowiem, że jestem w ciąży :p
ha całkiem możliwe;-):-D
Hej.

eagle pochwalisz sie brzusiem nam co? ;) kiedy masz usg połókowe?:)
do połówkowego to jeszcze dużo czasu, ale 18 mam wizytę to będzie małe podglądanko:-)

Kajdusia czyli jednym słowem " nic nie robisz";-)
ja też już drugie pranko wrzuciłam do pralki ( trzeba korzystać z pogody i że schnie na balkonie), dzieciaki poszły spać, trzeba się za jakieś gotowanie wziąść ale najpierw mykam do sklepu
 
Hejka:-)
Siedze w pracy i usypiam :confused2:musze chyba kawke walnąć jak sobie pomyśle że jak wróce do domu kupa sprzątania czeka to mi się odechciewa a jeszcze teściowa ma przyjść w odwiedziny:eek:bo małej ze 3 tyg nie widziała.Za to od starszych dzieci troche wolnego najstarsza w górach a średnia z babcią na działce ale wczoraj wieczorem nam się nudziło normalnie szok taka cisza i spokój tylko mała lata dawno takiego spokoju nie było

emalia-śliczne mebelki
gosiagro-o jaki cudny maluszek ja to już nie powinnam oglądać małych dzidziuśków bo znowu mi się chce a przecierz już mi starczy trzeba wreszcie odpocząć;-)
perfecta-no właśnie gdzie ten przepis dla niejadków:-p
 
Asnecja Moja to też taki rozrabiaka. Dzisiaj rower przewróciła i tak się wystraszyła, że przez dłuższą chwilę nie chciała się ruszyć z miejsca:confused2:
Wiesz już co z cc?
Emalia U mnie dach to ok.100m2, jest w fatalnym stanie i mój wujek twierdzi, że remont to ok.30tys:szok:
kajdusia Moja robi 3-4, nawet 5 kup dziennie o różnym zabarwieniu, konsystencji i zapachu;-):laugh2: Ale dopóki nie są płynne, a Emilka się normalnie zachowuje, to się nie martwię, bo P. też ma kilka razy dziennie posiedzenia w toalecie:-D
Jak wyszły próby jedzenia łyżeczką?
gosiagro Dzieci codziennie zaskakują czymś nowym:-)
eagle To teraz już macie prawie nowe mieszkanie:-) Jeszcze łazienka i można robić parapetówkę:-D
 
zyraffko super że z Fifim dobrze. Ja wysłałam KasiJ priva ale pewnie nawet nie widziała skoro nie zaglada na BB ;/. Jak tylko wróciłam z urlopu to do niej napisałam a niestety nie czytałam przez 10 dni BB więc nie wiedziałam że znów do nas nie zagląda
 
reklama
Ewelinka- my jak ostatnio zostaliśmy na tydzien tylko z Jagodą to tez nie wiedzieliśmy co z czasem zrobic wieczorami:)

eagle- zostawiasz dzieci śpiące same jak wychodzisz do sklepu? Ja mam taką paranoję ze nawet ze śmieciami boję się iść, ze mi się Jagoda zakrztusi albo ze ja gdzieś padne po drodze a dzieci same.. Schizuję:)
 
Do góry