reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lena ale sie przypaletalo dobrze ze nic Gaji nie jest

Zyrafka gratuluje szczepienia

Milusia zlokalizowalas kupe ?? u mnie odkurzacz jest bleeeeeeeee jak chce odkurzac to najlpiej jak malego nie ma albo jest daleko wtedy krzycze ze wlaczam odkurzacz i zeby ktos go przytulil

Liza gratuluje odstawienia

Olavip ciezkie to wasze zasypianie

Agi witaj w Polsce

Asencja im wieksze dzieci tym wieksze niejadki albo na odwrot najczesciej skrajnosci Olaf jadl do 2 lat potem stwierdzil ze to jednak nie jego hobby

Nadinka dobrze ze ta cytologia sie wyjasnila mnie tez czeka ostanio mam jakos wiecznie 2

Koriander co kupilas

Buziaki dla solenizantow !!!
 
j a na razi nie wiem czy sczepic czy czekac na wolny dzien bo nie wiem jak to misiek zniesie, wolalabym z nim byc a tak wysle babcie albo odkocze na godzine z biura zeby miska przytulic do igly. Zle wspominam ta szczepionke bo Olaf mi sie po niej rozlozyl podobno czesto dzieci reaguja na nia infekcja typu katar kaszel
 
jestem, jestem
niestety troche zalatana bo zmiana mieszkania coraz blizej
na dodatek zachcialo mi sie jechac do PL na weekend z wiadomych powodow ale niestety ciezko dostac miejsce w pociagu
zreszta boje sie ze z Jaskiem i brzuchem nie dalabym rady z przesiadkami:-(

glowa mi peka, ale "zalatwilam" mieszkanie, juz jest zaklepane i jeszcze bonus: lipiec bez czynszu, wiec przeprowadzke zrobimy na spokojnie
 
EAGLE ja niemoge oddechu zlapac z przepracowania:-D Dom zastalam w kompletnym rozkladzie.Moj nic w domu nie zrobil.A rozbestwil sie jak dziadowski bicz.Na pytanie czemu nie umyl podlogi w kuchni przed moim powrotem odpowiedzial ze nie znalazl mopa i wiaderka.A jak spytalam sie czemu nie pozamiatal to odpowiedzial ze nie bylo sensu zamiatac jak myc nie bedzie:szok:Dobrze ze przed wyjazdem kupilam talerze plastikowe i wszystko mial przygotowane w pojemnikach tylko rozmrozic i do mikrofali.
 
koriander nie dosalas wiadomosci__wzslalam wcyoraj priv y adresem mailowzm, ale yobacyzlam, ye nie wzslalas yadnej wiadomosci, jakos sobie dalam rade,napisalam wzpocinz i jest git, wiec nie syukaj juy tzch papierw i dyieki ya yanteresowanie
grrrrrrrr co sie robi jak y sie miesza z zzzzz na klawiaturye__________
 
reklama
Do góry