reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc dziewczyny, nie wiem czy tutaj , ale sie do Was moge dołączyc? jestem mama czerwcowego 18.06.2010 r. dawidka;)
 
reklama
Perfecta a czemu tak sobie pupcie odparzyl, rozwolnienie? Oby szybko przeszlo

Zaraz wkleje przepis na watku
Nie wiem jak ale jak przyjechałam z zakupów to mój mąż blady ze stresu a Jas płacze... Zdjęłam pieluszkę by podac czopek bo myslałam że zęby a tutaj cała pupa czerwona!!! Prawdopodobnie było tak że była kupa w trakcie spania lub tuż przed i przespał się trochę i gotowe... Teraz śpi bidulek umęczony na golasa pod stertą ręczników bo nie mamy ceratki:)
Jak wróciłam to pół godzinki musiałam go nosić bo nie chciał mnie wypuscić , nawet rąk nie zdażyłam umyć... Pierwszy raz tak płakał bidulek... Troszke mu złagodziliśmy ból i zrobił kupke i znów się zaczęło... Na szczęście to 3 i ostatnia bo robi po 3 dziennie. Oj Kocham tego mojego syna ponad życie...
 
kilka dni temu mieliśmy ten sam problem. Przemywałam rumiankiem i smarowałam grubo linomagiem. Życzę szybkiego wyleczenia dupki!!


tery mój synek ślini się jak tuzin buldogów:///;
 
Kasiamar - witaj! skąd jesteś? napisz coś o sobie ;)

Perfecta i Cobra
- super zakupki!!!

Zyrraffka
- biedny Łukaszek... mój też wrzeszczy na sam widok fridy...

Koriander
- ale pyszności podajesz Lilci!!!

Aisa80
- cieszę się że już lepiej u Ciebie! chcesz kiedykolwiek pogadać to śmiało pisz na priv! ja też często mam dołki ale po kilku godzinach zazwyczaj przechodzi a uśmiech małego każdy ból łagodzi ;)

Lena - spodnie 36??? ja się nie znam na europejskich rozmiarach... czyli dobrze? przytyłaś czy to mega mały rozmiar???

A ja kupiłam dziś strój kąpielowy!!! w sumie taki zwykły w New Yorker, ale mężowi się bardzo podobał bo mówi że taki sexy... teraz to motywacja do zrzucenia kolejnych kilogramów!!! ;)

KasiaJ. - dzięki za info odnośnie Bebiko HA, kupiłam dziś w Realu dużo taniej niż w aptece, bo kosztowały 19 z groszem :)

Nie wiem czy wszystkim odpisałam... boli mnie głowa tak bardzo że aż mnie mdli... masakra... Miłego wieczorku kochane!!!!!!!

Solenizantom wszystkiego dobrego!!!!!!!! :)
 
mam na imię Kaśka, jestem mamą dwójki szkrabów. Mieszkam w okolicach Białegostoku. Hmm... wróciłam do pracy czas jakis temu i staram się znalezc czas na wszystko:)
 
Nie wiem jak ale jak przyjechałam z zakupów to mój mąż blady ze stresu a Jas płacze... Zdjęłam pieluszkę by podac czopek bo myslałam że zęby a tutaj cała pupa czerwona!!! Prawdopodobnie było tak że była kupa w trakcie spania lub tuż przed i przespał się trochę i gotowe... Teraz śpi bidulek umęczony na golasa pod stertą ręczników bo nie mamy ceratki:)
Jak wróciłam to pół godzinki musiałam go nosić bo nie chciał mnie wypuscić , nawet rąk nie zdażyłam umyć... Pierwszy raz tak płakał bidulek... Troszke mu złagodziliśmy ból i zrobił kupke i znów się zaczęło... Na szczęście to 3 i ostatnia bo robi po 3 dziennie. Oj Kocham tego mojego syna ponad życie...
a moze maka ziemniaczana?nam pomaga
 
kasiamar-witaj i pisz znami:tak:
Perfecta-super zakupy:tak:ty lepiej sie przyjżyj tym spodniom bo ja prze cobre to już tylko maryśke na nich widze:-D
koriander-pierwsze słysze fryty z banana musze wyprubowac koniecznie:tak:
 
reklama
O matko i córko! Ale ty Lena jesteś śmieszna! "bo ciebie nie lubią a mnie lubią".... straaaaaszne.... normalnie z żalu i smutku płaczę po nocach!!! :szok::-):-):-):-)

Już nawet normalnie nie można odpisać nikomu na tym forum, nie można się wypowiedzieć kiedy ma się coś do powiedzenia naprawdę tylko trzeba codziennie pitu pitu z koleżankami, w przeciwnym razie w odpowiedzi dostaje się kilka złośliwych postów i ignora. suuuuper :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry