reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Kasiulka dużo zdrówka dla Ciebie!!! Ładnie wyglądasz!! zdrówka dla dziewczynek!!

co tutaj za posuchy??
halooo co u Was dziewczyny????
gosiagro, zyraffka, Agi, Liza, Milusia, Kasiek, Olafasola,olavip, mama kubulki, eagle, Lena i pozostałe (przepraszam że nie wszystkie wymieniłam) ????
odzywać się co u Was? jak dzieciaczki??
u mnie nie ciekawie, w czwartek chyba będę w Klinice Onkologii w Poznaniu na badaniach, pisałam trochę na zamkniętym ale tam też mało z nas pisze.. bardzo się boję, mam guzki w piersi i powiększone węzły pachowe, pierwsza biopsja cienkoigłowa jednego guzka nie wykazała niepokojących zmian ale bardzo niepokojące są powiększone węzły pachowe, dlatego jadę na biopsję gruboigłową, mammografię i USG.Tym razem inny onkolog, mam nadzieję że bardziej kompetentna bo to Pani Prof. jestem przerażona!!!!


Nadika jedziesz do szpitala WCO w Poznaniu? Ty masz konto na Facebooku? Albo gg? Mój numer 449523. Odezwij sie do mnie koniecznie
 
reklama
Witajcie rzeczywiście ruch jak w Rzymie;)
Gajka wczoraj wyjechała do babci na ferie a ja odpoczywam tzn ide na 2 zmianę do pracy. Właśnie upiekłam cynamonowca;)mmmmm pychotka;)Ależ piękna pogoda na mycie okien i wietrzenie, wszystkim miłego dnia a Tobie Kasiu dużo wiary w siebie;*
 
Hejka

Nadika jestem jestem, ale przygotowania do slubu juz na maxa, zakupy ostatnie, bukiet zamawianie, jeszcze Hania codziennie na polkolonie a z chlopakami w domu i na place chodzimy bo wkoncu to feriee... i tak leci czas ze nie mam kiedy zagladac!
Kasiulka trzymaj sie dzielnie super wygladasz, jestes silna :tak:
 
Ja tez jestem, ale po powrocie z Polski jakas taka ledwo zywa chodze....Lot wczorajszy masakra....Myslalam ze skrzydlem uderzymy o pas przy ladowaniu, tak wialo...pierwszy raz sie balam normalnie...ale wszystko szczesliwie sie skonczylo!!!!
nadika - mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...Pamietam, jak ze dwa razy tez mialam guzki pod pacha, paniowalam jak diabli a okazalo sie ze to jakies przeziebienie plus infekcja jakas po goleniu,....nie powiem ci dokladnie jak to sie nazywalo, ale to zanim poszlam do lekarza zdiagnozowala moja siostra kosmetyczka a lekarze potwierdzili i po kilku tygodniach samo zeszlo, po odpowiedniej pielegnacji....Oby i u Ciebie to nie bylo nic powaznego...Trzymam kciuki i czekamy na dobre wiesci od Ciebie....
kasia - juz pisalam ze slicznie wygladasz i nie pisze tak tylko dlatego ze tak wypada ale biorac pod uwage jak wiele ostatnio w zyciu przeszlas, z jakim bolem i cierpieniem musisz sie zmagac a ja patrzac na Twoje zdjecie wciaz widze blask w Twoich oczach i radosc z zycia to nie mozna napisac nic innego...Walcz i piekniej jeszcze bardziej z kazdym dniem....Sciskam mocno...
Liza - nie wiedzialam ze wychodzisz zamaz ....Gratuluje serdecznie...Dopiero doczytalam ale co sie dziwic tak rzadko bywam....
milusia - jak radzisz sobie ze swoja trójka!!!!????
emalia - a jak Ty sie czujesz????
 
Dziewczyny jak sobie radziłyście z mdłościami?? Pamięta jeszcze któraś. Najgorzej popołudniu :-( Z Kamilem nie miałam żadnych dolegliwości a teraz chyba wszystko nadrabia. Mój marzyciel śmieje się że pewnie bliźniaki :-) dla mnie to raczej dzidziuś tatusia i od początku pokazuje co o mamie myśli :-) W poniedziałek zresztą się wszystko okaże.
 
Nadika - Kochana dzięki za wywołanie, trzymam kciuki za ciebie.

Kasiulka - wydaje mi się że wyglądasz serio coraz to lepiej, nabieraj sił Kochana!

Anecznik - a takie uroki ciąży!:p

Liza kiedy ten ślub??

Lena - a pączki??


aaa i Milusia - nowe auto wow:) gratki:)
 
Ostatnia edycja:
liza- trzymam jutro kciuki!!!!

anecznik- mi nic nie pomagało, z ztego co czytałam tyo migdały i wygazowana cola pomaga

nadika- i jak? byłąś dzisiajna badaniach?
 
reklama
jery ale ja zakręcona jestem Liza JUTRO!! LIZKA - to trzymamy kciuki i czekamy na relacje!

Żyrafciu - a wy jak tam?? zdrowi??
 
Do góry