reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Perciu - ale Jagoda nie piła sztucznego.... ona piła świeżutkie i zdrowiutkie mleczko od krówki:-D płci dzieci dowiedziałam się jakoś 16-18tc..chociaż przy Jagodzie dopiero w 24 był gin jakoś tam bardziej pewny;-) a wagą proszę się teraz nie przejmować!
Eagle - super dzieciaki!jak oni szybko rosną!:szok:
Gosiu - jużtuż tuż:-)
hmmmmmm nie mam wiecej czasu bo Jagoda chce rysować ze mną..uczymy się kolorować, wychodzi średnio-jak się zdenerwuje to wyjeżdża poza linie że cała kartka porysowana:-D
z małym średnio na jeża - niby lepiej ale odmawia jedzenia-znowu:wściekła/y: jutro na kontrole jadę wiec zobaczymy.
pa
 
reklama
Eagluniu- W końcu udało się Ciebie wywołac:p:p:) A masz !!!! Piękna Trójeczka !!!! Oleńka taka pannica piękna! Tomaszek goni ją Nie widac że między nimi jest prawie 2 latka różnicy! Dorosły , duży przystojniak z niego!
A Michaś to rzeczywiście taki podobny do Tomeczka że szok! Piękna Trójka :* A torcik - MISTRZOSTWO!!!!
Ciesze się że Mężus Twój ma takie dobre wyniki! :* buziole dla Całej Waszej Piątki!
Gosiu- Jasio mi chodził spać nawet o 23 30! Aż w końcu przestałam go kłaść spać w dzień i teraz OOOOOO z przyjemnościa mogę powiedziec że zasypia max 20:00 a najczęściej jest to 19-19:30:) Wstaje o 7:30 U Majeczki pewnie to przeczucia:) Zobaczysz że wszystko się unormuje! Jestem tego pewna! A co to za Skurczybyczki?
Klementinko- Kochana :*:*:* Ja mam wspaniałą swoją mieszankę ziołową po której schudłam 12 kg przed ciążą. Ale to zdecydowanie za mało:(:(:( bo ja po tym jak przestałam karmic Jasia miałam tendencję rosnącą i za żadne skarby nie mogłam tego zgubić.... Dopiero ziółka pięknie wszystko zaczęły regulować i zaszłam w ciążę:)
Boję się bo ja naprawdę wielorybek jestem a jeszcze jak w 2 trymestrze zaczną się zachciewajki to już zupełnie poleci. Poza tym genetycznie mam bardzo dużo wód płodowych i to tez zwiększa wage , natomiast to akurat na plus jest bo Dzidzi lepiej się mieszka:):) Najbardziej boję się porodu. Nie chciałabym przezywać tego co przeszłam rodząc Jasia jak anesteziolog mnie kłuła 5 -6 razy i strasznie narzekała że ja taka gruba jestem że nie ma takich igieł. I w końcu skończyło się na ogólnym znieczuleniu z uśpieniem. Wtedy było mi już mało wygodnie na tej "desce" cieniutkiej nazywanej stołem operacyjny a teraz pewnie będę większa o kilka kg... Muszę iść do jakiegoś dietetyka chyba TAk myślę o tym już 2 tydzień by sie wybrać.
Żyrafciu - genialne zdjęcie:):):)
 
hej
mam chwilke to cos skrobne póki Misiu śpi, a mojego nie ma bo pojechał po starszych do mamy mojej

co do tortu oooooo tak Asia była zachwycona tym bardziej że w środku tez był różowy, a ja cóż ile sie przy nim naklnęłam, a ta masa cukrowa masakra :wściekła/y: ale czego się nie robi, ten uśmiech i zachwyt dziecka jaki to wspaniały tort ma wynagradza wszystko

co do przedszkola niestety wiem ze cięzko sie tam dostać a i opłaty są nieziemskie ale czego się nie robi, napewno wcześniej będziemy chcieli zapisać się na zajęcia adaptacyjne są raz w tygodniu ok godz moze akurat sie uda

Nadika przypilnuj męża, powtórzę po Lencji z nadciśnieniem nie ma żartów ale i da sie z tym żyć, patrz mój ślubny i nawet ja go jeszcze nie wykończyłam:-p

Gosiagro czyżby????? tak jak Majusia 6? co do spania mój Tomek wstaje ok 6.30-7, drzemka ok 12 i tu różnie czasem godz a czasem 2,5, wieczorem 19.30 najpóźniej 20 juz ululany :-)

Zyraffka świetna fotka

Klementinka oj masz rację wszyscy ostatnio mi mówią że Michas zaczyna sie robic coraz bardziej podobny do Tomka, mam nadzieję ze z charakteru nie pójdzie w jego ślady, a latem często na spacerach słyszałam pytania czy to nie bliźniaki Asia i Tomek, za to Misiu ostatnio mi na długość rośnie i taki mały szczypiorek sie zrobił

OlaVip chyba coś wiesz o tym jak szybko???/
 
Witam:)


Eagle dzieciaczki cudne, bede nudna jak powiem ze chlopcy podobni do siebie:)
Gratuluje autka, my chcemy zmienic ale to jeszcze troszke musimy poczekac;/
Torcik bardzo ladny niestety ja niemam takich zdolnosci;/

Gosiagro to zycze szybkiego rozwiazania:) napewno masz juz dosc;/ koncowka jest meczaca...
Pytasz o godziny kladzenia maluchow wiec jako jednyna napisze:
Moja Amelka nie spi w dzien, wstaje kolo 7 czasami pozniej a idzie spac o 18:p

A z nowosci u mnie to to ze zaczelam chodzic na silownie:) 3 razy w tygodniu:) jestem z siebie dumna, w koncu ma sie zrealizowac moje weselewiec figure musze miec:) Suknia slubna juz w domu wisi:)

Ktos pytal w ktorym tyg. dowiedzial sie pluci dziecka a wiec ja pozno w jakims 24 tyg. wczesniej bylo cos widac lecz lekarz chcial sie wstrzymac i upewnic
 
Perciu - ja poproszę przepis na tę mieszankę! a jak karmie to mogę ją pić?
Julia - no to kiedy ten wspaniały dzień? fajnie masz z tą siłownią ja nie mam czasu... dzisiaj wyjechałam do "wielkiego miasta Śrem":cool: na 2 godz i nie wypowiem się co się działo jak mnie nie było..jak byłam 5min drogi od domu to Jagoda do mnie zadzwoniła z płaczem że mam wracać,słyszałam jak Bartek się ostro nadzierał (mój genialny teściu jej wykręcił nr):wściekła/y:
 
Eagle no w koncu !!!! czas leci dzieciaczki takie duze. Asia cudna panienka taka ze hoho. Torcik rewelacja gratuluje fury :) 2 przedszkola monsserati otwierala jedna z czerwcowek 2005 moze ma juz wiecej niesety nie pamietam skad byla a watek niestety juz umarl jakis rok temu.

Perfekta masz babo pamiec :) moja przyjaciolka cala i zdrowa ale mail byl taki ze ciarki poszly malo im dachu w nowym domu nie zerwalo 5 dni bez pradu ( a tam na prad wszystko ) bez telefonow ineternrtu, totalnie odcieci od swiata, szkoly sklepy wszystko zamkniete drogi zalane albo zatarasowane.
Olafa poznalam po 20 tyg Eryka w 21, ale ostatnio przyjaciolka ( mam dwie z terminem na 8 marzec :) sie zgadaly ) w 12 tyg poznala plec na badaniach prenatalnych.

Lencja Ciebie tez dlugo nie bylo

Julia przypomnij kiedy wielki dzien

Zyrafka a co z Sylwia jak dlugo z nia bedziesz?

U nas tradycyjnie wszystko w biegu, Olcio oceny znosi same A wlasciwie nuda :) tylko 4 konkursy do zrobienia jeszcze nam zostala maska do bajek Mickiewicza, a maz sie wlasnie umowil na egzamin na prawko C i sie uczy testeo na nastepny wtorek wiec nie moge mu tu za bardzo siedziec. Zaczal w kwietniu po drodze same przeboje, a w miedzyczasie okazalo sie ze duzej karetki i tak nie kupia, no ale zaczal to trzeba konczyc
 
Olavip ja jutro sie wybieram do śremu:) w odwiedzinki do kumpeli:)
Jezdze na silownie do Kornika...nie sama wiec mam motywacje:)
Wracalas sie do domu?


Olavip i Milka tak szczerze terminu niemamy jeszcze;p moje weselicho odbedzie sie w czwartek wiec ze spokojem moge wszystko zaklepywac;p
Juz raz odwolalam wesele ze wzgledu wypadku w lutym mojego narzeczonego bo kasa sie rozpadla jak siedzial w domu a Zus nie spieszyl sie z chorobowym;/
No ale wstepnie planujemy na sierpnia 2013.
Teraz nie jest zle bo nawet sporo odszkodowania dostalismy wiec licze ze teraz nic nie stanie nam na drodze;p

Dziewczyny wiecie cos na temat odwolan od decyzji Zusu w sprawie oszacowaniu uszczerbku na zdrowiu? lub macie namiary na tabele procentowa uszczerbku na zdrowiu?
My wlasnie zrobilismy odwolanie bo jak dobrze znalazlam do moj P. dostal najmniejsza w jego uszczerbku bylo od 5-15% dostal 5% i sie odwolalismy. Za tydzien ma kojena komisje i sie zastanawiam czy dadza cos wiecej....
 
reklama
Do góry