reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

olavip - No własnie tak wiele sie zmieniło ze nie dziwie sie ze tak wiele pytan :) Zdjęć jeszcze nie mam, bo dopiero od 2 dni mieszkamy w nowym domku. Ale jak sie przeprowadzilismy to stwierdzilismy ze Basia musi juz miec normalne łózko to moze w koncu nie bedzie chciala spac z nami :) To był strzał w dziesiatke, bo Ona bardzo lubi swoj pokój i łózeczko :) Umeblowanie w sumie dostała po mnie, jeszcze moje panieńskie meble, ale dokupilismy do tej meblościanki komode i łózko Basi, Basia ma takie łózko:
ŁÓŻKO DLA DZIECKA 90X160 BUK !!! (1829867021) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo polecam to łózeczko bo to nie jest zadna płyta MDV tylko drewno!!!

A tak w ogole to nowe miejsce ma jakąś dobrą energie bo cały czas chodze po domu z usmiechem na twarzy :) Mam piekna kuchnie z wielka wyspą na samym środku i piękny kominek który jest ozdobą salonu.... eh... duzo by pisac :)

Kochana i tak nagle bez placzu spi w swoim lozku?:) super to lozko sama sie zastanawialam nad upnem podobnego ale z ikei ktore rosnie wraz z dzieckiem;) ale mnie sama juz ta mysl przeraza hehe.
Kurczeaz ci zazdroszcze takiej wielkiej kuchni i wogole;) super ze sie odnalazlas w nowym mieszkaniu i atmosfera jest lzejsza=)

Naprawde było mi ciężko przez pierwszy rok zycia Basi.
A jak Basia skończyła roczek to w sumie 4 miesiące mielismy z Mężem osobne sypialnie. On spał z Córką, a ja sama...
W nowym domu jest jakoś inaczej. Nawet z chęcią wstałam do Basi jak sie w nocy obudziła :) W ogole jestem jakas cierpliwsza i spokojniejsza...
Brakuje nam tam jeszcze wielu rzeczy i jest tam sporo pracy, ale jakos tak cieszy mnie to wszystko.
Basia jest zdrowa, bardzo duzo rozumie co sie do niej mówi i po prostu teraz w koncu czuje ze jestesmy rodziną.
Moze jednak nie jestem taką złą matką...
Póki co jestem pozytywnie nastawiona :)

My tez spalismy bardzo dlugo osobno..;/;/ nie miescilismy sie z corka na lozku,i zawsze ktores z nas cierpialo...;/ Nie jestes sama mi tez bylo ciezko bardzo dlugi czas..;( mialam depresje poporodowa i wiele innych rzeczy spowodowalo ze nie cieszylam sie tak z macierzysntwa jak chcialam,najbardziej niemoglam zrozumiec dlaczego tak sie dzialo jesli sie staralismy o dzidziusia i niemoglam sie doczekac a tu moja psycha tak zareagowala..niemoge sobie wybaczy;(

Aha, jeszcze tylko się chciałam pochwalić że od 2 dni moje dziecko robi kupkę i poranne siku do nocniczka :D

Edit: wyczytałam na pewnym portalu że Jagódka Agast złamała rękę :( bidulka mała... najpierw nóżka, teraz ręka... współczuję... :(

Kasiek pochwal sie jak to zrobila? pare razy sadzalam Mele ale nic a nic niezrobila;/

a co do zabkow mycia dzis dalam jej szczoteczke,nawet do reki niechcala wziasc...hehe kwasna mine zrobila,chcialam jej pokazac zeby buzke otwarla,uciekla...potem zawolalam ja eby zobaczyla jak ja to robie moze za pare dni sie przezkona ze to nic zlego i wezmie do raczki;):)
 
reklama
Agast co sie dzieje odezwij sie !!!

Ercio tez dzis zrobil swojego pierwszego bobka do nocnika :) ale potem sie zablokowal i koniec ale mamy tez sukces od jakiegos czasu ma wiecej cierpliwosci do siedzenia na nocniku siku choc pare kropelek laduje w nocniku bardzo sie stara:)
 
Kto poleci mi jakis fajny bidonek ze slomka dla Eryka zauwazylam ze najlepiej pije mu sie przez slomke niestety lubi wylewac to co ma w raczkach :))
Kochana ja polecam Ci Canpola bidonik. Jak Lencja była u nas to widząc jak Nelcia pięknie z niego pije kupiłam Jasiowi i załapał szybciutko, lubi go baaardzo:) Bidony dla dzieci - chiccomio.pl
 
Witajcie wieczorkiem ;)
Ja dziś jestem naładowana pozytywną energią jak rzadko kiedy ostatnio :) Spędziłam 3 godziny na zajęciach "Szkoły dla rodziców" to było pierwsze z 10 spotkań. Jestem z niego tak zadowolona, że nie mogę się kolejnego doczekać:)
Katarek powoli ogarniamy, mnie już mało trzyma, Nela też lepiej, dziś miała 2 razy robioną inhalacje i chyba to jej pomogło.
Perfecta - no w końcu jesteś na forum :) coś Cię nie mogę na skypie złapać. W połowie miesiąca będziemy w Warszawie, może jakieś spotkanie?:))
Koriander - jak Lilcia, mam nadzieje, że już dobrze wszystko! Pewnie cieszycie się wciąż latem. Już teraz trzymam kciuki za czwartek!
Gosiagro - ostatnionieźle eksperymentujesz w kuchni z tego co widzę:)) ja jakoś do sushi nie umiem się przekonać... A jak brzoskwinki wyszły???
Milusia - kochana wiele sił jutro..
[*]
Aisa - nawet nie wiesz jak bardzo mnie cieszy Twój post!!! Oby ta energia i nastawienie zostały Ci już na zawsze! Fajne to łóżeczko! Pewnie pomyślimy o takim gdy będziemy zmieniać coś w pokoju Nelci, póki co ona śpi w tradycyjnym i nawet jeszcze nie wyjmuję jej szczebelek, poczekam na to nieco. Gratuluję tego, że Baśka śpi sama u siebie, w końcu się wyśpicie z mężem:)
olavip - jak podglądanie maluszka w brzuszku? A co do Jagódki to jeśli nie będzie poprawy to koniecznie idź do innego lekarza, lepiej wydać trochę na wizytę niż potem dużo więcej na długotrwałe leczenie
Milka - jeśli o bidonik ze słomką idzie to ja mam dwa, oba są fajne z tym, że pierwszy ma uchwyty: BabyOno Kubek ze słomką 209 - Ceneo.pl
BabyOno Bidon sportowy ze słomką i z uchwytem (1032) - Kubki i bidony - Karmienie - Akcesoria niemowlęce artykuły dla dzieci i niemowląt,odzież dla niemowląt – bebesklep.pl - internetowy sklep dla niemowląt
Asencja - fajnie, że Michałek tak przybiera, a powiedz czemu macie go na smoka przestawiać? Coś przeoczyłam i nie jestem w temacie...
Liza - super, że Hania tak chętnie do zerówki biega, gratuluje 11 zębów, my to się takiej liczby może za rok doczekamy... Wesele z całą trójką niewątpliwie byłoby wymagające!
Kasiek - gratki dla Damianka :) a co nauki picia ze słomki to zyrraffka podała Ci fajny sposób. Ja Neli nie uczyłam pić, na początku nie umiała, więc sobie odpuściłam. Ona uwielbia się bawić pustymi, plastykowymi butelkami po wodzie i kiedyś zaczęła "wyciągać" z nich powietrze i potem wdmuchiwać na nowo, i wtedy dałam jej kubeczek ze słomką - od razu zaczęła pić.
Julia - musisz konsekwentnie sadzać na nocnik, z czasem się uda.
Moja Nelcia od około miesiąca jest sadzana na nocnik po każdym przebudzeniu i przed kąpielą. Rano zwykle robi siusiu i kupkę, po drzemce dziennej jak ją sadzam od razu po tym jak się przebudzi to szybciutko robi siusiu a przed kąpielą robi nie zawsze, ale często. Za to dziś mnie zaskoczyła, około 10 rano suszyłam w łazience włosy a ta wysunęła swój nocnik i zaczęła do niego nóżką wchodzić, odstawiłam go na miejsce. Za chwilkę sytuacja się powtórzyła. Więc ją posadziłam na nocnik a ta od ręki zrobiła siusiu, ale byłam zaskoczona :-)
 
Hello!!!A ja dorwałam się do słonecznika i nie mogę przestać:-)

Julia - co do katrku to maść majerankowa, sól morska i ściąganie fridą i czosnek rozgnieciony przy łóżeczku-później niezłe wrażenia zapachowe są:)Z kropelek Euphorbium, takich typowych na katar nie używam, kiedyś mi odradziła babka w aptece.

Perfecta - dzięki!!!!!!;-)

aisa - witaj spowrotem, ale Ci fajnie z tym domkiem, supr że wreszcie swój kąt i każdy zadowolony

Asnecja - no to młody zaszalał, niezły przyrost. Karmisz piersią?

Milka
- ja mam taki: NUBY Bidon PSTRYCZEK 325 ml z kolorowym hologramem i jest świetny

Kasiek - Iga załapała szybciutko picie ze słomki, poprostu pokazałam jej kilka razy jak piję i po 2 dniach umiała. Ale pije tylko z tej bidonowej słomki a raczej rury:) Soczku nie potrafi przez słomkę, bo za cienka i nie wie do czego to służy...próbowałam kilka razy i gryzie. Gratuluję nocnikowania, Igula jeszcze pieluchowa, ani myśli na nocniku siadać:eek:

Julia - moja Iga też za bardzo nie chce zębów myć, ze 30 sekund pozwala a później odwraca głowę i przytula się do mnie
 
reklama
Dzień dobry,
Majusia urządziła dziś pobudkę o 6 :baffled:

koriander - jak Lilusia, mam nadzieję, że gorączka nie wróciła:no: trzymam kciuki za czwartek
pewnie jesteś zadowolona z nowego nabytku:-) mój Nikoś stary, ale ciągle jary:-D:-)

avena - ja sama nie wiem kiedy wracam:-D gratulujemy samodzielnego zasypiania

julia
- mam nadzieję, że katarek już Meli przeszedł:tak:

Perfecta - welcome back:-)

aisa - super z tym nowym domkiem, jak pierwszy dzień w pracy minał? A kto się Basią opiekuje?

Asnecja - o co chodzi z tym smoczkiem?

olavip - jak poglądanko?:-)

nadika - smacznego:-)

Milka - ja mam taki bidon Tommee Tippee Explora termiczny bidon 18 m+ 0% BPA (1846239506) - Aukcje internetowe Allegro myślałam, ze jak będzie bez uchwytów to jej będzie ciężko trzymać, ale nic z tych rzeczy, pięknie trzyma i pije

Kasiek - ja uczyłam tak jak zyrraffka pisała

zyrraffka - brawo dla chodzącego Łukaszka:tak::tak: mam nadzieję, że już w żłobku lepiej

Lencja - brzoskwinki wyszły baaardzo dobre, lubię owoce na ciepło:tak: a co to za zajęcia? Bardzo ciekawie brzmi:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry