reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

dziekuje za mile przyjecie mnie do was;)

A wiec po macierzynskim wrocilam do pracy na pare miesiecy dopuki nie skonczyllismy remontu mieszkania do przeprowadzki,zaraz potem poszlam na wychowawcze i tak oto jestem mama na pelnym etacie hehe.Od narodzi Ameli mieszkalam z tesciami,powiem wam ze z tesciowa przechodzilam koszmar ciagle mnie obgadywala po ludziach!!!!!!! Amelia byla trudnym dzieckiem ciagle plakala do tego kolki,przez pare miesiecy meczylismy sie jej pobudkami w nocy czyli srednio co 20-30 min i tak przez cala noc!!!

Na dzien dzisiejszy moja coreczka ma juz 14 zabkow,ktos tu pisal o zgrzytaniu i amelia rowniez zgrzytala do ktoregos momentu i mi sie wydaje ze to dla nich cos nowego w ustach i dla ciekawosci tak robia;) wazy ponad 12kg i mierzy 83 cm a najlepsze ze ma rozmiar buta 23!!!:szok:

Koriander trzymam kciuki oby bylo dobrze!!!
 
reklama
Dziewczyny jakie teraz jest szczepienie i kiedy mamy zakonczone pneumo i skojarzone....
Szczepiła któraś na wiatrówkę/?
 
dziekuje za mile przyjecie mnie do was;)

A wiec po macierzynskim wrocilam do pracy na pare miesiecy dopuki nie skonczyllismy remontu mieszkania do przeprowadzki,zaraz potem poszlam na wychowawcze i tak oto jestem mama na pelnym etacie hehe.Od narodzi Ameli mieszkalam z tesciami,powiem wam ze z tesciowa przechodzilam koszmar ciagle mnie obgadywala po ludziach!!!!!!! Amelia byla trudnym dzieckiem ciagle plakala do tego kolki,przez pare miesiecy meczylismy sie jej pobudkami w nocy czyli srednio co 20-30 min i tak przez cala noc!!!

Na dzien dzisiejszy moja coreczka ma juz 14 zabkow,ktos tu pisal o zgrzytaniu i amelia rowniez zgrzytala do ktoregos momentu i mi sie wydaje ze to dla nich cos nowego w ustach i dla ciekawosci tak robia;) wazy ponad 12kg i mierzy 83 cm a najlepsze ze ma rozmiar buta 23!!!:szok:

Koriander trzymam kciuki oby bylo dobrze!!!

A gdzie teraz mieszkasz? Jaka dzielnica?

Ja sie pytalam o zgrzytanie ząbkami
 
Witam Was kochane, przepraszam że tak się wcinam chcę Was tylko serdecznie pozdrowić i Wasze kochane szkraby:tak: oczywiście przepraszam że nie zaglądam ale od rana do wieczora jestem sama z moimi urwisami:-p
Ponieważ dzieliłam się w tamtym roku ważną nowiną z Wami chce tylko pochwalić się że oczekuję trzeciego urwiska:-D
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
 
Witajcie, znowu się pojawiam:) ale zapewne też i znowu zniknę, takie to już moje życie:)Wiktoria wybrała sobie wszystkie możliwe zajęcia dodatkowe i tylko jeżdze zawoże odbieram i zawoże i do tego doszły obowiązkowe msze i spotkania przedkomunijne, nie wiem jak to przetrwam. Oczywiśce wszedzie Oskara musze ciągnąć. No własnie Oskar, od tygodnia katar, najpierw jedne leki, w czwartek kolejne, w sobote zaczęła się temperatura i dzisiaj antybiotyk.

Ja tez nie mam weny do pisania..wczoraj dowiedzialam sie ze moja mama prawdopodobnie ma raka, ma straszne bole brzucha, chudnie, zle sie czuje, na podbrzuszu wyczuwa reka guz :no::-( W czwartek ma kolanoskopie i tomografie, jak to uslyszalam to mi sie wszystkiego odechcialo..nie wyobrazam sobie co bedzie jak to rzeczywiscie to najgorsze nie wiem co my zrobimy :-( Blagam trzymajcie kciuki aby to bylo cos lagodnego, nasze czerwcowkowe kciuki maja magiczna moc..

korianer przytulam mocno i trzymam oczywiście kciuki za mamę!!!

Witam Was kochane, przepraszam że tak się wcinam chcę Was tylko serdecznie pozdrowić i Wasze kochane szkraby:tak: oczywiście przepraszam że nie zaglądam ale od rana do wieczora jestem sama z moimi urwisami:-p
Ponieważ dzieliłam się w tamtym roku ważną nowiną z Wami chce tylko pochwalić się że oczekuję trzeciego urwiska:-D
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

trzeci maluszek:) gratulacje!
 
Witam Was kochane, przepraszam że tak się wcinam chcę Was tylko serdecznie pozdrowić i Wasze kochane szkraby:tak: oczywiście przepraszam że nie zaglądam ale od rana do wieczora jestem sama z moimi urwisami:-p
Ponieważ dzieliłam się w tamtym roku ważną nowiną z Wami chce tylko pochwalić się że oczekuję trzeciego urwiska:-D
Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.


Gratuluje:)

Kasiulko 1980 mieszkam 30 km od Poznania, okolice Kórnika
 
Własnie wróciliśmy z zakupków tzn z polowania na rower dla Piotrusia. W piątek nasz starszak ma urodziny i to będzie prezent od mojej mamy :-D
nadika- jestem pianistką :-)klasyczną :-). trzymam kciuki w Twojej sprawie!!!!
dorotkade- zdrówka dla Ignasia. Ja też nie znoszę byc słomianą wdową...
Perfecta- to dobrze, że mieliście wyjazd, bo bałam się , że to zdrowie nie pozwala.... A tak wypatrywałam wczoraj rudej głowy :-D:-D Ten nasz program jest w Warszawie w jednej dużej agencji, więc jest szansa, że będziemy jeszcze jeździć do stolycy :-D
emalia-długi ten remont, a Ty cały czas gotujesz tej remontowej ferajnie?
karis- gratulacje
Anik- aLe masz ambitną córcię! Ciężki rok przed Wami , ale pomyśl, że jeszcze trochę i będziesz wozić dwójeczkę :-p:-D
 
ewelinka- też bym chętnie się pobawiła na weselu i pyszności pojadła, mieliśmy jechać pod koniec sierpnia ale zrezygnowaliśmy.

lena- naszego Łukaszka też kiedyś z katarem na rota szczepili. My mamy się po 20 października umówić na 5w1 o ile dobrze pamiętam. na pneumo będę dopiero szczepić.

kajdusia- gratuluję udanego koncertu!! dużo zdrówka dla Gosi! Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia!

nadika- co się dzieje, czym się tak stresujesz??:-(co do szczepionki to słyszałam że lepiej żeby był miesiąc odstępu,

kasiulka- z Hani będzie poprostu modelka:-)

dorotkade- na szczęście nie dostał doustnego antybiotyku tylko kropelki do oczka z antybiotykiem, bo mu ropieje. Zdrówka dla Ignasia, wiem jak to jest samej z chorym dzieckiem:-:)-(najgorsze noce

perfecta- my codziennie o 6 pobudka, jak chodzę do pracy to nawet nie mogę się spokojnie wyszykować :baffled: jak próbuję malować rzęsy- Łukasz szarpie mnie za rękę bo akurat w tym momencie musi koniecznie gryźć maskarę, jak próbuję modelować włosy, to uwiesza się na mnie bo musi wszystko zobaczyć i pomóc mamie w układaniu fryzury :-D takie mam wesołe poranki

emalia- życzę wytrwałości i sił!a jak Twoje samopoczucie??

lena- co się stało Gai bo nie doczytałam?? dlaczego przeswietlenie?

julia- ale duża dziewczynka z Amelki, super!

karis- gratuluję kolejnego dzieciaczka, dzielna z Ciebie babka, ja się stresuję czy z 2 dałabym radę :baffled:

anik- to na pełnych obrotach jesteś, podziwiam!!
 
Lena- ja mam zakończenie szczepień pneumo i chyba wzw w listopadzie ( 400zł) to wypada na półtora roku, a na wiatrówkę nie mam zamiaru szczepić. U nas wszystkie dzieci przechodziły i żadne nie było szczepione.Wydaje mi się ,że nie ma sensu.
Julia- witamy witamy :)
Karis-0 kurcze ale wieści, gratulacje kochana. Odzywaj się częściej.
Anik- zdróweczka dla małego. Nie zaniedbuj nas ;)
Kajdusia- oj długi, masakra. Już tak często nie gotuję bo przyjeżdżają raczej na weekendy a w tygodniu to tylko kolacje. Jak by robili od rana do wieczora to by było szybciej ale mój miał tylko tydzień wolnego i jak się uda to przywiezie kogoś za dnia a jak nie to dopiero robią od 17-ej.
 
reklama
Szczepiła któraś na wiatrówkę/?

Kochana, ja chciałam, ale poczytałam sobie trochę opini, dużo dzieci po tej szczepionce zachorowała właśnie od razu na ospę, więc sobie odpuściłam, poza tym trochę droga.

Kasiulko 1980 mieszkam 30 km od Poznania, okolice Kórnika

A to kawałek ode mnie

kasiulka- z Hani będzie poprostu modelka:-)

Też tak myśle ;-)
 
Do góry