reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Mój lubi te reklamę! a jego ulubiona to reklama Heyah!!! teraz jest ze świnką, ale najbardziej mu się podoba "nawijaj aż zbaraniejesz"... do tego stopnia ją lubi że nawet jak śpi i usłyszy to od razu siada i patrzy w tv!!! ;) teraz pojawiła się reklama muller froop z taką blondyneczka Kasią, Damiś się chyba zakochał w niej bo aż piszczy z radości!!! ;)
Kasiek - to jest nazeczona mojego Jaśka!!!!
ahahahahaha Mój też tak piszczy jak ta reklama leci od razu się śmieje , piszczy i oczu nie może oderwac od tv:)
Jeszcze lubi reklamę ery z kurami i taką nie pamietam jakiej marki muzyczną reklame samochodu i tą nowość Hortexu -warzywa na parze do mikr:) Ale na żadnej tak nie piszczy jak na tej muller Froopa:)
 
reklama
Chyba bedzie wiejska impreza;)Bo szykuje sałateczkę, smazone białe kiełbaski i smażona kaszaneczka w połówkach ziemniaków z sosem czosnkowy i lekko podduszona cebulka;)
Mniam!!!!


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW GAJUNI , FILIPKA , HUBERCIKA I JĘDRZEJKA!!!! ROŚNIJCIE ZDROWO I Z UŚMIECHEM NA BUZIUNIACH!!!!!








 
Ostatnia edycja:
Perfecta - no to nasze chłopaki mają podobny i dobry gust!!! ;)

Lena
- ja też się wpraszam... brzmi smacznie!!! a ja taka głodna... ale już kończę obiad!!! schabiki duszone PYCHA!!!!!!!! :)


Boszeeeeeee.... ja se tu gadu gadu a moje dziecko samo się wdrapało na kanapę!!! tzn. stał oparty o kanapę... jak on to zrobił? z dnia na dzień coś nowego zaskakującego!!! ;)
 
Ostatnia edycja:
Aisa...jeżeli to prawda, to nie wiem co powiedziec:( a może masz kogoś?? do kogo chcesz ucieknąć przed odpowiedzialnościa??

moje dziecko tez ma 9 m-cy, i tez w nocy jada po 3 razy, czasami sie kreci, wierci i każdy ruch mnie wybudza:) tez w łożeczku nie usiedzi bo nauczony na podlodze, zaczyna chodzic przy meblach przy sofie, do kominka, i co mam Go zostawic???bo sienie wysypiam?? bo nie spotykam sie tak czesto ze znajmomymi?? dziewczyno ja sie ciesze ze mam zdrowe dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co maja powiedziec matki ktore maja chore, dzieci od urodzenia, ktore nie placza, ktore leża jak roślinki?? są szczęśliwe tak?? myśle ze na swoj sposob napewno, ale gdyby mialy zdrowe dzieci to myśle ze trwaly by tez przy dzieciakach, przeciesz to cześc CIEBIE!!!!!!! byla w tobie 9 m-cy w twoim ciele!!!! Kobieto opanuj sie... aa i mam jeszce 3 letnia córke która przezywa bunt 3 latka..wtedy tez jestwesolo...tylko tyle ze dziecko samodzielniejsze jest...ale ma kaprysy, potrzeboje przytulania. ( każdy potzreboje miłości, ciepla rodzinnego)..a ty po 8 m-ca chcesz zostawic meza i dziecko...



AGI 12 na plusie...ale wam zazdroszcze:p
 
Ostatnia edycja:
Perfecta - no to nasze chłopaki mają podobny i dobry gust!!! ;)

Lena
- ja też się wpraszam... brzmi smacznie!!! a ja taka głodna... ale już kończę obiad!!! schabiki duszone PYCHA!!!!!!!! :)


Boszeeeeeee.... ja se tu gadu gadu a moje dziecko samo się wdrapało na kanapę!!! tzn. stał oparty o kanapę... jak on to zrobił? z dnia na dzień coś nowego zaskakującego!!! ;)

Starczy dla wszystkich:)
 
Agi- gratulacje dla POLCI - raczka nieboraczka:)
Koriander- Jak tam sciaganie z mebli Liluni idzie?:)
Yoshe - Kochana przemęczenie rzecz normalna! W twoich słowach nie ma za grosz egoizmu , widać że kochasz Hubercika i myslisz o nim głównie. To normalne że mamy gorsze dni:) Przytulam Cię mocno i pamietaj że zaraz będzie wiosna i bedziemy do życia podchodzić z większym optymizmem:) p.s. Hubert ma tę samą datę urodzin co ja tylko inny rocznik:p
MagdaM - spadłam z krzesła!!! Usmiałam sie z glonojada jak głupią:* :* ściska i trzymam kciuki by było tylko lepiej i zdrówka dla Ciebie i chłopaków!
Gosiu- no to za miesiąc szleństwo zakupowe:)
Eagle - Kochana !!! Ściska mocno trzymaj się !!!! Zdrówka dla Tomeczka i oby antybiotyk szybko pomógł. Dla Asi tez zdróweczka zyczę:)
Lenka - gdyby nie te 400km to pewnie juz bym siedziała :)
Kasiek- NO BA!
Ja juz po obiadku :) Pomidorówka z makaronem własnej roboty mniamusna:)
stary przyszedł - koniec pisania:p
 
ja się przywitam

dziękujemy życzenia zdrowia i składamy najlepsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów

u nas średnio jak nie gorzej, nocki masakryczne (dziś spałam może 4 godz i to na raty)
Asia niby już nieco lepiej, natomiast Tomek po wizycie u pediatry i niestety już poszło na oskrzela, dostał antybiotyk i mamy się znów pokazać w poniedziałek a jakby się pogorszyło to działać jeszcze w weekend:-(

przepraszam że nie poodpisuję ale nie mam siły

Cześć dziewczyny! Bardzo rzadko się udzielałam, a odkąd urodziłam to prawie wcale, ale dziś mam chwilę i poczytałam kilka ostatnich postów. Zaniepokoił mnie post aisa80, troszkę ją staram się zrozumieć, bo myślę że każda ma chwilę kiedy naprawdę ma się wszystkiego dość. Ja na przykład ostatni tydzień spędziłam z Roksanką w szpitalu, mała miała ostre zapalenie nerek. Tak dla przestrogi wam opiszę jak to wyglądało: mała dostała gorączki, tak praktycznie beż powodu 38,5, podałam doustnie panadol dla dzieci, ale gorączka zamiast spadać za godzinkę było już 39,2, po 2 godz. podałam czopek, spadła na 37, 5, i tak 1 cały dzień i noc, jak gorączki nie było dziecko brykało jAK zwykle bez żadnych oznak choroby, jak gorĄCZKA rosła spało, po 1 dniu poszłyśmy do lekarza, ale nic lekarka nie wybadała, kazała zbijać gorączkę i stawiała na tę trzydniówkę, ale gorączka po czopku spadała do 37, a po 1 godz rosła do 39,5, po trzech dniach wcale nie było lepiej, ale że wypadło to w sobotę to poszłyśmy do szpitala zeby zrobili jej badania krwi, bo tak mówiła lekarka że z badań ewentualnie będzie można wykryć infekcję bo fizycznie dziecko wygląda na zdrowe, no i w szpitalu zrobili i tam nas zostawili na 6 dni. Lekarka pocieszyła mnie że u tak małych dzieci to bardzo częste infekcje, albo zapalenie płuc, albo ucha, albo dróg moczowych. Mała szybko wyzdrowiała tak twierdzi lekarka, ale no jeszcze 2 miesiące na antybiotyku będzie, a ja mam straszne wyrzuty że to przeze mnie, że może ją za lekko ubierałam, albo pozwalałam chodzić po podłodze a może była za zimna(podłoga), albo brałam na za duże mrozy... ogólnie poczułam się złą matką, a kocham ją nad życie, ale jakaś taka bezradność mnie ogarnęła, i tak właśnie pomyślałam o aisa80, że może jej o to chodzi.
wspolczuje tych chorobsk
zapalenie nerek tez u nas podejrzewali i zrobili badanie moczu, wszystko bylo ok
Eagle u nas tez zwykly wirus przeszedl na oskrzela, niestety u maluchow to zupelnie normalne

Lena jak robisz ta kaszanke w ziemniakach, daj szczegoly
matko ale mi smaka zrobilas na kaszane smazona, chyba jutro meza wysle do polskiego sklepu
 
Aisa80 - powiem Ci tylko tyle, że masz tak piękną i bystrą córeczkę (oglądałam Twoje zdjęcia na gmailu) że powinnaś się wstydzić pisząc tak o niej i tak na nią narzekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogarnij się dziewczyno i ciesz się z tego co masz!! Moja przyjaciółka od 10 lat stara się o ciąże a od 2 lat czeka na adopcję.

OGARNIJ SIĘ!!
 
reklama
Mój lubi te reklamę! a jego ulubiona to reklama Heyah!!! teraz jest ze świnką, ale najbardziej mu się podoba "nawijaj aż zbaraniejesz"... do tego stopnia ją lubi że nawet jak śpi i usłyszy to od razu siada i patrzy w tv!!! ;) teraz pojawiła się reklama muller froop z taką blondyneczka Kasią, Damiś się chyba zakochał w niej bo aż piszczy z radości!!! ;)

Hehe, Mój Jasiek też ją lubi plus tą z kurami co Jasiek Perfekty:-D

Starczy dla wszystkich:)

A dla mnie też?:-)

Gosiagro- jestem na diecie ale nie żadnej "cud". Staram się jeśc częściej ale małe porcje. Dużo warzyw i owoców ni i sporo pije.

Aisa- ty masz poważny problem ze sobą

Najlepsze życzonka dla zapomnianego przeze mnie HUBCIA. Przepraszam, ale życzenia są z głębi serca!!!
 
Do góry