reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Rotunda przyjmuje bez listow referencyjnych do innych szpitali musisz miec referencje. Ja swoj list zostawilam tam bo jest najblizej od mojego domu. Sama nie wiem moze za bardzo panikuje i poprostu powinnam porzadnie opoczac i sie wyspac. Kupie sobie na obiad lasagne i zobaczymy czy mdlosci wroca czy nie - to jedyne co mi '' madrego'' do glowy w tym momencie przychozi.
 
reklama
kluseczko jeżeli naprawdę tak cię niepokoi to co się dzieje w brzuszku to może przejdz się do pl lekarza, wiem że oni się cenią, ale może to cię uspokoi
Powiedz mi a kiedy masz kolejne usg?
 
kluseczka a powiedz mi to plamienie masz mocne czy cały czas takie samo i jaka to jest krew? i powiedz mi bierzesz jakieś leki?
 
Dilajla- Plamienie nie jest takie mocne. Moje ialo wydala progesteron w zelu i to na nim sa plamki krwi nie na bieliznie wie oze nie jest tak zle. Nastepna wizyte mam 1 grudnia. Jezeli to bezie trwalo jeszcze jutro to zadzwonie do mojej p doktor i zobaczymy.

Irka252 - pocieszylas mnie moze nie jestem odmiencem


teraz ie po lazanie i troche swierzego powietrza:confused:
 
Króliczku batdzo ci współczuję, naprawde okrutna jest ta selekcja, niesprawiedliwa i krzywdząca....tulę cie trzymaj się....

ech robi się nas tu chyba coraz mniej....:-(

A ja wczoraj kupiłam sobie sliczne spodnie ciazowe, S bo mniejszych nie było ale spoko napewno przybiorę zanim cokolwiek mi wyskoczy, bluzkę m-ke rózową bo s za mała w piersiach i wygladam cudnie :-),...a jeszzce cudniej bedzie jak sie brzuś pokarze :-) bo wypełni wolne miejsca....
kupiłam tez sobie fajna koszulkę czerwona stwierdziłam, ze smętną szara mamuska to ja chcę być :-)
lece cos zjesć bo brzuś burka...
 
Kroliczku strasznie mi przykro:sorry2: Jestesmy z toba....

Ja mialam mdlosc dokladnie do 13.m. przedtem wymiotowalam do dwoch razy na dzien.Na poczatku 4 m. wybralam sie do polski na 3.m. i bylam przerazona co tam ze mna bedzie jesli dalej tak sie bede czula,a tu odkad tylko wsiadlam do samolotu wszystko minelo jak reka odjal,niewiem moze zmiana klimatu i jedzenia....bo zawsze myslalam ze to bedzie stopniowo ustepowac tak jak teraz czasami pare dni czuje sie okay ale znow boli brzuch, dzisiaj nic nie boli za to od samego rana mdli mnie i mdli...
 
Ostatnia edycja:
reklama
A dziewczyny jakie macie smaki? bo mi się tak miesza że ciągle jem kwaśne i słodkie. Zjem ogórek kiszony a za chwile jem czekoladę. Aha i jak się tworzy te suwaczki?
 
Do góry