reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć mamuśki u mnie było odwrotnie najpierw był termin na 17czerwca a nagle na 11 bo mała dużo nadrobiła przez 2tyg i w końcu nie wiem kiedy wyjdzie bo co USG to inaczej.:tak:A co do brzucha czy się obniża to różnie ,mi w pierwszej ciąży nie obniżył się więc 2lekarzy mi się położyło i spychało małego w dół.:-(siniaki miałam nie złe na żebrach i niby nie wolno tego robić :szok:Ale dowiedziałam się tego po porodzie :no:
 
reklama
Witam dziewczynki!
Ze 2 dni do Was nie zagladalam i sie nazbieralo.
U mnie maly remoncik odbyl sie tzn male zmiany z podlogami w domciu przy torych bralam nawet atywny udzial i juz myslalam ze urodze, albo moze ze niunia odwroci sie do prawidlowej pozycji ale poki co jestesmy 2 w 1 i glowka wciaz pod zebrami. U nas piekna pogoda i do tego mamy dlugi weekend, wiec nawet lepiej niz fajnie. A tak poza tym to skurcze sa coraz dluzsze i czasami bolace czyli jakby sie cos juz powolutku zblizalo. dziewczynki piszecie o przyspieszaczach...mi kumpelka doradzala sex plus masaz sutkow. Nie wiem na ile to jest skuteczne, bo ja wciaz w dwupaku, ale jak 38tc uderzy to napewno bede robic co w mojej mocy wy jak najszybciej moc tulic malenstwo.
Troche mnie dziwia te wasze przekladane terminy, juz kiedys o tym pisalam, ze i tutaj i w polsce lekarze mowili mi ze najtrafniejszy termin jest wg USG okolo 12tc bo pozniej kazde dzieciatko roznie sie rozwija i pozniej rodza sie dzieciaczki 4kg a inne 2,5kg i te i te ta zdrowiutkie.

Blumetka- ooo Tobie to dobrze tez bym chciala taki porod miec

No ktora z Was dziewczyny pisze sie na jutrzejszy porod? Tak moze w Dzien Matki....Inaczej bedziemy musialy odczekac caly rok zeby swietowac z dzieckiem na reku.:unsure:
ja sie chetnie pisze...ale ze do terminu zostaly mi jeszcze 3 tyg wiec nie wierze w cuda!

Hej dziewczynki :tak: witam się i ja
dziś rano odszedł mi czop:tak::tak: ale oprócz tego żadnych bóli nie mam...dzwoniłam do gina jutro mam wizytę to zobaczymy co i jak
ojjj monia- czekamy na wiesci
 
Czesc.
co do terminu porodu zgodnie z badań USG to ja mam to samo strasznie różnie, na początku ciąży wychodziło,że na 21-23 czerwca (a termin z okresu mam na 17 czerwca) a teraz jak byłam to z USG wyszło że na 14 czerwca.
Tak więc same widzicie, nic dokładnie nie wiadomo. Pytałam się mojego gina który termin mam brac pod uwage to odp,że napewno przenoszę...
zwariować idzie
 
Czesc.
co do terminu porodu zgodnie z badań USG to ja mam to samo strasznie różnie, na początku ciąży wychodziło,że na 21-23 czerwca (a termin z okresu mam na 17 czerwca) a teraz jak byłam to z USG wyszło że na 14 czerwca.
Tak więc same widzicie, nic dokładnie nie wiadomo. Pytałam się mojego gina który termin mam brac pod uwage to odp,że napewno przenoszę...
zwariować idzie

Dorota, ale który termin masz brać pod uwagę jeśli chodzi o przenoszenie ?? 14 czerwca czy 23 czerwca??? :-D chyba zaczynam się przekonywać do tej zaplanowanej cesarki :-D
 
Dorota, ale który termin masz brać pod uwagę jeśli chodzi o przenoszenie ?? 14 czerwca czy 23 czerwca??? :-D chyba zaczynam się przekonywać do tej zaplanowanej cesarki :-D
ON CHYBA SAM NIE WIEDZIAŁ O JAKIM TERMINIE MÓWIŁ...:-D
A TAK NA POWAŻNIE, TO POWIEDZIAŁ MI JESZCZE COŚ INNEGO,ŻE PIERWORÓDKI NIE RODZĄ PRZED TERMINEM...:confused:
 
Ja tam przenosiłąm Julkę o 9 dni, ale z tą się nie przenoszę, choćbym miała na głowie stanąć i wypić wodę z pietruszką :-D
 
ON CHYBA SAM NIE WIEDZIAŁ O JAKIM TERMINIE MÓWIŁ...:-D
A TAK NA POWAŻNIE, TO POWIEDZIAŁ MI JESZCZE COŚ INNEGO,ŻE PIERWORÓDKI NIE RODZĄ PRZED TERMINEM...:confused:

A to ciekawa teoria, to moja pierwsza dzidzia termin normalnie na 13 czerwca, a ja już tydzień temu miałam takie rozwarcie, że dr na wizycie go palcem dotknął :szok:, i długo już jadę na cordafenie (dopiero w środku tygodnia mam odstawić) i dużo leżeć :-D
 
reklama
Dokładnie!!! i się tego nie przeskoczy, mnie się marzy urodzenie przed terminem, ale wątpię czy to coś da, bo u mnie wszystkie dzieci są po terminach... ajajaj, oby był już ten czerwiec... i tak złamać tę regułę :-D :tak::tak: ;-)
 
Do góry