reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witam
widze ze u was pelne checi na rozpakowanie sie ;-) a mnie niestety faszeruja lekami zeby jeszcze mala posiedziala bo ta moja szyjka sie ciagle skraca a to dopiero 35 tc oby tak jeszcze tydzien dwa wytrzymalo to bedzie super
 
reklama
Kami właśnie obmyślam proporcję :-D a mam taki wielki pęczek że hej :-D a marzy mi się aby to ruszyło, a cos się dzieje bo skurczyki się utrzymyją od rana co 15-20 min... może do początku czerwca się namyśli i wyjdzie mała cholera...

uff pomacałam się, i siedzi bździągwa głową w dół, ma szczęscie... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Widze Ewuniu ze wziełaś sie za pomoc dzidzi w wyjsciu na swiat ;P
Agatko Ty tez intensywnie pomagasz swojemu szkrabowi :-)


A moj szkrabik niech jeszcze siedzi jak chce chociaz tabsy ktore dostalam w szpitalu przestaly juz chyba dzialac bo skurcze coraz czesciej gdybym byla to dosotala bym teraz kolejna porcje ale nie dali mi nic do domu wiec pozostaje mi miec nadzieje ze poczeka jeszcze chwile :-) a jak nie to wroce na to samo pietro tylko oddzial obok :-D
 
Oh, a ja dziś tylko myślę żeby się jeszcze nie zaczęło, bo niby cesarka za 2 tyg. ale lekarz mówi że w każdej chwili może się zacząć.
A mi się dziś nic nie chce:zawstydzona/y: zmusiłam się tylko na spacer z psem bo już chłopakowi zaczęło odbijać. Muszę jeszcze podłogi pomyć i w łazienkach posprzątać.
A tu LEŃ:szok:
 
No Minutko różnie to bywa dzis wyszłas dzis mozesz wrócic spowrotem.

Ja pamietam jak dostałam skurczy juz takich mocnych do porodu w poprzedniej ciazy pojechałam do szpitala a ze to był poczatek 37 tc dawali mi leki zeby zatrzymac skurcze, skutecznie zatrzymali bo urodziłam dopiero za dwa tygodnie, ale wczesniej wypisałam sie ze szpitala do domku zgłupiałabym patrzc na porody przez dwa tyg i podajac dzieci swoim mamom do karmienia, bo lezałam wtedy od razu na porodówce wiec reszta pacjentek mieli ze mnie pozytek typu.....podaj, przynies, podnies itp.....



No Ewcia czyzby brało sie na rozpakowanie sie?
 
Ostatnia edycja:
blumetko ja na szczescie bylam na patologii ciazy, na porodowce taki przepych ze na patologii lezaly ze skurczami szok !!! a i tak bylo slychac jak sie darly !!! nabawilam sie cykora!!!

Ewuniu- ja sie ciesze ze skurcze mi ustapily ale w domu mam czesciej niz w szpitalu to chyba przez to ze nie dostalam tabsa a tak o 17 bym dostala.

Zobaczymy mam nadzieje ze jeszcze z tydzien przepekam :-)
 
Ja tez mam skurcze i wrazenie jakby mój brzuch nie stawał sie wcale miekki ale sa one bezbolesne i nieregularne poprostu sa, mój gin jak mnie badał w piatek mówił ze głowa wysoko póki co.
Ale pamietam jak ostatnio jechałam do porodu ( 10 lat temu) tez miałam skurcze bezbolesne do których w sumie byłam przyzwyczajona ze ciagle twardy brzuch i tak było do porodu ze ledwo na porodówke zdazyłam, a kapnełam si ze trzeba jechac jak pokazała mi sie krew na wkładce wiec jak weszłam na porodówke to za 5 min tuliłam mała, a przyjechałam na porodówke juz z pełnym rozwarciem i rodziłam w bólach których nie czułam, znaczy które nie bolaly 5 min i po zawodach......czy teraz tez tak bedzie????? Pytanie bez odpowiedzi póki co:-)
 
reklama
no blumetko pozazdroscic :-) no mnie jak dzis zbadal to pomimo tabletek szyjka skrocila sie o 50% glowka bardzo nisko, wiec powiedzial ze w kazej chwili moze sie zaczac. Mam nadzieje ze nie dzis chce sie wyspac !!!!!!!! Bo tam nie szlo :-D
 
Do góry