reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ale się :wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj wieczór zaczął mnie brzuch boleć, jak na okres (+ bóle krzyża), później zaczęły się skurcze, nawet regularne (co 10 min), jak zeszły do 5 minut, to włożyłam wszystkie przygotowane rzeczy do torby i tak sobie łaziłam po domu, czekając aż będą co 3 min (postanowiłam, że pojedziemy, jak ta granica minie). No i sobie połaziłam do 4 rano i co? :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wszystko ustało :szok::szok::szok: A muszę wam powiedzieć, że to nie były leciutkie skurcze :no: Efektem tego jest nieprzespana noc i zszargane nerwy. Lepiej nie podchodzić, bo dziś wściekle kąsam :angry::angry::angry:
 
reklama
Nanya omijam łukiem ale nastepnym razem nie czekaj :) Te skurcze moga wrocic kochana wiec uwazaj na siebie ...

Ell trzymam kciuki i pocichu zazdroszcze jak ja bym chciala miec juz to za soba :)
 
Dzień doberek
Widzę dzieciaczki dają mamciom popalić, mój narobił wczoraj nadzieii i na tym się skończyło.
Miłego dzionka życzę.
 
Nanya no to miałaś niezłą nockę. Aż dziwne że miałaś już regularne skurcze i Ci przeszło.

A tak apropo to kiedy dziewczynki będziecie się wybierać do szpitala?

- jak będą skurcze co ile minut?
- jak wody odejdą?
- i co jeszcze?


Ja dziś całą nockę przespałam:-DCzuję się jak młody Bóg, tylko dwa razy na siku wstałam ale w przeciągu sekundy znów usnęłam.

Parno i duszno dziś u mnie, pewnie będzie lało. Ale może w końcu posiedzę w domu i coś posprzatam bo ostatnio to całymi dniami gdzieś się szlajam:-D
 
no dziewczyny, to jak tak dalej pójdzie to ja chyba w sierpniu urodzę,
ja nic żadnych skurczy, jeden może .. raz na ruski tydzien, i trochę boli jak na okres, wiec zaczynam wątpić czy do 18 czerwca co z tego bedzie...









 
cześć dziewczątka... jak tak czytam, że u Was zaczyna się coś dziać, czuję ukłucie zazdrości, liczyłam, że w drugiej ciąży coś się szybciej ruszy a póki co d*** ;-) wczoraj jak mnie ginio w szpitalu badał, nie dawał dużych szans na poród przed czasem... ale liczę że mała nie będzie złośliwa i nie urodzi się... w lipcu :szok: :no: ... ajajajaj...
Nanya, przykro mi że to ustało, ale powróci... i pewnie niedługo... życzę jak najszybszego rozpakowania :-D
Kami, jak się czujesz? zdrowsza?
Tacjanko, miło Cię widzieć :-D hehehe do sierpnia ti pewnie urodzisz... a możesz mieć jak u mnie przenosiłam Julkę o 9 dni lekarz się wkurzył i wywołali mi w końcu poród... a co dziwne prawie 2 tyg po terminie wody były czyste, szłam z zerowym rozwarciem na porodówkę i szyjką zamkniętą na 47 mm :szok: a po 7 godzinkach miałam niunię :-D szybko się wszystko ruszyło :-D
 
Tacjana nie martw się. teraz nic się nie dzieje,a le już za godzinkę możesz być czasem na porodówce. Każda ciąza jest inna i to ,że u kogoś są już skurcze od tygodnia nie znaczy ,że szybciej urodzi. Ciebie może wziąć złapać za godzinkę i wieczorkiem już będziesz tulić maleństwo
 
Mi lekarz kazal jechac do szpitala jak nalicze wiecej niz 10 skurczow na dobe (bo jestem jeszcze przed terminem) od wczoraj od godz 20:09 mam skurcze co 10 minut i do tego bol w krzuzu i podbrzuszu ale nie jade do spzitala poczekam jeszcze moze to ucichnie??? No i oczywiscie jak odejda wody albo zaczne krwawic to tez kazal jechac.
 
reklama
Mi lekarz kazal jechac do szpitala jak nalicze wiecej niz 10 skurczow na dobe (bo jestem jeszcze przed terminem) od wczoraj od godz 20:09 mam skurcze co 10 minut i do tego bol w krzuzu i podbrzuszu ale nie jade do spzitala poczekam jeszcze moze to ucichnie??? No i oczywiscie jak odejda wody albo zaczne krwawic to tez kazal jechac.

Minutko, ale regularne masz te skurcze? ja na Twoim miejscu bym nie czekała, nawet dla spokoju sumienia pojechała i sprawdziła czy się coś nie dzieje... zawsze jak się nic nie będzie działo, to cię wypuszczą z powrotem...
 
Do góry